Individual

Nr. Nr.
Conc
Sportiv Anul
nasterii
Club Categorie Sex
1 1 ANTOANELA MANAC 1995 ATENA ELITE – FEMININ F
2 2 DANTIS OTILIA 1980 CSM CLUJ ELITE – FEMININ F
3 3 VAKARIA EDIT 1995 C.S.A.STEAUA ELITE – FEMININ F
4 4 IRIMIA RALUCA GEORGIANA 1988 CSM CLUJ ELITE – FEMININ M
5 5 BALANESCU CIPRIAN 1985 C.S. RIDE COMPETITI ELITE – MASCULIN M
6 6 CUPSA MIHAI 1993 CS POLITEHNICA CLUJ ELITE – MASCULIN M
7 7 DAMIAN BOGDAN 1988 CSA STEAUA ELITE – MASCULIN M
8 8 DANIEL ATTILA 1995 TRI-ALUTA ELITE – MASCULIN M
9 9 DANTIS MARIAN 1980 CSM CLUJ ELITE – MASCULIN M
10 10 POP IONUT 1990 CSM CLUJ ELITE – MASCULIN M
11 11 ARPINTE VLAD 2002 CADETI 14-16 ANI M
12 12 BUDISAN DAYANA 2000 CS POLITEHNICA CLUJ JUNIORI 17-19 ANI F
13 13 MATEI BOBARNAC ANDREEA MARIA 2002 OLIMPIA BUCURESTI JUNIORI 17-19 ANI F
14 14 VOICU MARIA LOREDANA 2002 SEVEN SPORT CLUB JUNIORI 17-19 ANI F
15 15 VULPOIU ANA MARIA 2000 OLIMPIA JUNIORI 17-19 ANI F
16 16 MEHEDINȚIU GEORGE 2002 AQUA VITA DELTA TULCEA JUNIORI 17-19 ANI M
17 17 POPA ROBERT 2002 TRID JUNIORI 17-19 ANI M
18 18 STAN ROBERT 2000 C.S.M. BRAILA JUNIORI 17-19 ANI M
19 19 CIOLACU TUDOR 2000 C.S.M. BRAILA JUNIORI 17-19 ANI M
20 20 MARICA ANDREI VLADIMIR 2000 C.S.A. STEAUA JUNIORI 17-19 ANI M
21 21 ROGOZ ERICK 2001 CS POLITEHNICA CLUJ JUNIORI 17-19 ANI M
22 22 ROMAS CATALIN 2000 OLIMPIA JUNIORI 17-19 ANI M
23 23 SAFCA DUMITREL 2001 AQUA VITA DELTA TULCEA JUNIORI 17-19 ANI M
24 24 STRATULAT ALBERT 2002 DANUBE SWIM CLUB JUNIORI 17-19 ANI M
25 25 BOCA GABRIEL 2002 CS POLITEHNICA JUNIORI 17-19 ANI M
26 26 CIOLACU ANDREEA 1997 C.S.M. BRAILA U23 F
27 27 CHINDRIS MIHAI 1997 CS POLITEHNICA U23 M
28 28 CHIS ANDREI 1999 CS POLITEHNICA U23 M
29 29 KANIZSAY LEVENTE 1996 CSM CLUJ U23 M
30 30 KOVÁCS SZABOLCS 1997 CS POLITEHNICA U23 M
31 31 MARINESCU DANIEL-TEODOR 1990 TRIATHLON FOR LIFE AGE GROUP 25-29 ANI M
32 32 BIOLAN MIHAI ALEXANDRU 1991 CPNT BRASOV AGE GROUP 25-29 ANI M
33 33 BUTUM RAZVAN 1991 QUIN ROMANIA AGE GROUP 25-29 ANI M
34 34 DULACIOIU CRISTIAN 1992 AGE GROUP 25-29 ANI M
35 35 CARABA CATALIN 1992 AGE GROUP 25-29 ANI M
36 36 JUNCU IOAN BOGDAN 1992 ROMAN AGE GROUP 25-29 ANI M
37 37 TEREBESI ISTVAN 1993 MOBILITY PLUS AGE GROUP 25-29 ANI M
38 38 MANOLE LIVIU 1986 AGE GROUP 30-34 ANI M
39 39 GEORGESCU ALEXANDRU 1986 SEVEN SPORT CLUB AGE GROUP 30-34 ANI M
40 40 OTELEA RADU 1986 STEAUA BUCURESTI AGE GROUP 30-34 ANI M
41 41 POPESCU CATALIN 1986 AGE GROUP 30-34 ANI M
42 42 OPREA SEBASTIAN 1987 AGE GROUP 30-34 ANI M
43 43 DUMITRESCU ANDREI 1987 CPNT BRASOV AGE GROUP 30-34 ANI M
44 44 ZODIE AIDA 1981 AGE GROUP 35-39 ANI F
45 45 DIANA GAL 1982 AGE GROUP 35-39 ANI F
46 46 BUTUC CORINA LOREDANA 1982 ACS SAVORYA CYCLING AGE GROUP 35-39 ANI F
47 47 MIHAILA SORIN 1980 - AGE GROUP 35-39 ANI M
48 48 SPIRIDON PETRE CORNEL 1980 CPNT BRASOV AGE GROUP 35-39 ANI M
49 49 CSERGEDI ISTVAN 1980 MOBILITY PLUS AGE GROUP 35-39 ANI M
50 50 ANDREI SORIN 1981 AGE GROUP 35-39 ANI M
51 51 CONSTANTINESCU RAZVAN 1981 AGE GROUP 35-39 ANI M
52 52 DOICESCU CRISTIAN IULIAN 1981 ACS ATENA CONSTANTA AGE GROUP 35-39 ANI M
53 53 BOBOCEA MIHAI ADRIAN 1981 MSWT AGE GROUP 35-39 ANI M
54 54 MAXIM COSMIN 1982 CLUB 21 AGE GROUP 35-39 ANI M
55 55 TEOFIC ILDIS 1984 TRIDENT AGE GROUP 35-39 ANI M
56 56 POPESCU AMALIA 1976 AGE GROUP 40-44 ANI F
57 57 CRALEA MIRCEA 1975 AGE GROUP 40-44 ANI M
58 58 GRIGORESCU FILIP 1975 ACS BIKE SQUAD AGE GROUP 40-44 ANI M
59 59 ENACHE DORIN MARCEL 1976 AGE GROUP 40-44 ANI M
60 60 BARBU BOGDAN VICTOR 1976 AGE GROUP 40-44 ANI M
61 61 HOTA STELIAN 1976 MASTER SKI & BIKE AGE GROUP 40-44 ANI M
62 62 ZAMFIR VICTOR 1977 AGE GROUP 40-44 ANI M
63 63 TANDARA IONUT 1977 AGE GROUP 40-44 ANI M
64 64 NICOLESCU CRISTIAN CONSTANTIN 1978 AGE GROUP 40-44 ANI M
65 65 DUMITRESCU CORNELIU 1979 AGE GROUP 40-44 ANI M
66 66 CUJBESCU ALEXANDRU 1979 AGE GROUP 40-44 ANI M
67 67 IONESCU DARIELA 1973 AGE GROUP 45-49 ANI F
68 68 CIUFU LIDIA 1974 AGE GROUP 45-49 ANI F
69 69 ALBERT KALMAN 1970 MASTER SKI&BIKE AGE GROUP 45-49 ANI M
70 70 BENESCU VICTOR 1971 AGE GROUP 45-49 ANI M
71 71 VOICU LIVIU 1971 AGE GROUP 45-49 ANI M
72 72 MIRCEA ROBERT 1971 MASTER SKI&BIKE AGE GROUP 45-49 ANI M
73 73 BRICOV GRIGORI 1972 AGE GROUP 45-49 ANI M
74 74 GROZA PETRU 1972 ASP BRASOV AGE GROUP 45-49 ANI M
75 75 ARPINTE DANIEL 1973 AGE GROUP 45-49 ANI M
76 76 PAZU GELU 1973 TRIDENT TRIATHLON T AGE GROUP 45-49 ANI M
77 77 CHIOARU MIHAI 1974 AGE GROUP 45-49 ANI M
78 78 VULLIET FRANCOIS 1972 RIDE COMPETITION AGE GROUP 45-49 ANI M
79 79 GRIGORE ADRIAN MARGINEANU 1967 CS.RIDE COMPETITION AGE GROUP 50-54 ANI M
80 80 IRIMESCU MIHAI 1967 TRIDENT TRIATHLON T AGE GROUP 50-54 ANI M
81 81 LAURENTIU RADU 1968 A.S. FOREST AGE GROUP 50-54 ANI M
82 82 FERENCZ PAL 1968 AGE GROUP 50-54 ANI M
83 83 GRIGORE ADRIAN MARGINEANU 1969 RIDE COMPETITION AGE GROUP 50-54 ANI M
84 84 POPESCU CORNELIU 1960 MSWT AGE GROUP 55-59 ANI M
85 85 AGAPIE IONEL 1955 AGE GROUP 60-64 ANI M
86 86 JENEI MIKLOS 1958 AGE GROUP 60-64 ANI M
87 87 ALEONTE IONEL 1951 TRIDENT TRIATHLON T AGE GROUP 65-69 ANI M
88 88 JUCAM PENTRU ROMANIA STAFETA MASCULIN
89 89 ASP BRASOV STAFETA MIXTA
90 90 FSA STAFETA MIXTA
91 91 PUFULETI STAFETA MIXTA
92 92 SINAIA STAFETA MASCULIN
93 93 STÂNA TURISTICĂ POIANA BRȘOV STAFETA MASCULIN
94 100 DUDAU DELIA OANA 2003 DANUBE SWIM GALATI CADETI 14-16 ANI F
95 101 COTEANU MARIA 2003 TRID CADETI 14-16 ANI F
96 102 DAMIAN CASIA 2004 TRID CADETI 14-16 ANI F
97 103 CHIS ARIANA 2005 CS POLITEHNICA CLUJ CADETI 14-16 ANI F
98 104 IONCIO CARINA AYANA 2005 H2o Team CADETI 14-16 ANI F
99 105 CRACIUN ANDRA FLAVIA 2005 H2o Team CADETI 14-16 ANI F
100 106 IORDACHE ANDREEA DIANA 2003 MSWT CADETI 14-16 ANI F
101 107 IASAR LAVINIA 2003 AQUA VITA DELTA TULCEA CADETI 14-16 ANI F
102 108 PUSCUTA ALEXANDRA NICOLETA 2003 AQUA VITA DELTA TULCEA CADETI 14-16 ANI F
103 109 SZABO SARA 2004 CS POLITEHNICA CLUJ CADETI 14-16 ANI F
104 110 STERESCU CRISTIANA MIHAELA 2004 MSWT CADETI 14-16 ANI F
105 111 DOBRE ANA MARIA 2004 MSWT CADETI 14-16 ANI F
106 112 CRALEA DENISA 2005 AQUA VITA DELTA TULCEA CADETI 14-16 ANI F
107 113 ALICE GABRIELA PERJOIU 2003 SEVEN SPORT CLUB CADETI 14-16 ANI F
108 114 POP OVIDIU 2004 CS POLITEHNICA CLUJ CADETI 14-16 ANI M
109 115 RUSU CODRIN 2004 H2o Team CADETI 14-16 ANI M
110 116 PAZU MIHNEA 2004 TRID CADETI 14-16 ANI M
111 117 SINGURAN DARIUS 2004 TRID CADETI 14-16 ANI M
112 118 CHIFOR DENIS 2005 CS POLITEHNICA CLUJ CADETI 14-16 ANI M
113 119 TEREBESI NANDOR 2005 CS POLITEHNICA CLUJ CADETI 14-16 ANI M
114 120 FIZESAN ALEXANDRU 2005 CS POLITEHNICA CLUJ CADETI 14-16 ANI M
115 121 RUSU HOREA 2005 CS POLITEHNICA CLUJ CADETI 14-16 ANI M
116 122 SVIDERSKI CATALIN 2005 CS POLITEHNICA CLUJ CADETI 14-16 ANI M
117 123 POTECASU LUCA 2005 TRID CADETI 14-16 ANI M
118 124 SIMION STEFAN 2005 TRID CADETI 14-16 ANI M
119 125 SCURTU ALEXIA 2003 CS POLITEHNICA CLUJ JUNIORI 17-19 ANI F
120 126 GELEA ANDERI 2004 OLIMPIA CADETI 14-16 ANI M
121 127 BUTUC MATEI 2005 CS POLITEHNICA CLUJ CADETI 14-16 ANI M
122 128 BOANCĂ DAVID-DARIUS 2005 CSM CLUJ NAPOCA CADETI 14-16 ANI M
123 129 SAFCA MIHAI 2005 AQUA VITA DELTA TULCEA CADETI 14-16 ANI M
124 130 DOMINIC ANDREI MEGHEA 2003 SEVEN SPORT CLUB CADETI 14-16 ANI M
125 131 ANDREI SENDROIU 2003 SEVEN SPORT CLUB CADETI 14-16 ANI M
126 132 DARIUS IONUT SOARE 2004 SEVEN SPORT CLUB CADETI 14-16 ANI M
127 133 RARES ALEXANDRU PANAIT 2004 SEVEN SPORT CLUB CADETI 14-16 ANI M
128 134 VLAD SENDROIU 2005 SEVEN SPORT CLUB CADETI 14-16 ANI M
129 135 KIS ROBERT 2005 RIDE COMPETITION CADETI 14-16 ANI M
130 136 TAMARJAN ROBERT 1998 CS POLITEHNICA CLUJ PARA M
131 150 BRATICEVICI CARMEN ELENA 2006 MSWT COPII 11-13 ANI F
132 151 CALINA CRINA 2006 TRID COPII 11-13 ANI F
133 152 ION LARISA 2006 TRID COPII 11-13 ANI F
134 153 MITAN MAIA 2006 TRID COPII 11-13 ANI F
135 154 TEODOR COSMIN 2006 ACS ATENA CONSTANTA COPII 11-13 ANI M
136 155 LUPASCU ROBERT MARIAN 2006 ACS ATENA CONSTANTA COPII 11-13 ANI M
137 156 BLEJAN DAVID MARIAN 2006 ACS ATENA CONSTANTA COPII 11-13 ANI M
138 157 IOAN ILONA ANA 2006 ACS ATENA CONSTANTA COPII 11-13 ANI M
139 158 POP RADU 2006 CS POLITEHNICA CLUJ COPII 11-13 ANI M
140 159 BAN RADU 2006 H2o Team COPII 11-13 ANI M
141 160 TAMAS EDUARD 2006 H2o Team COPII 11-13 ANI M
142 161 PETREA ANA 2006 H2o Team COPII 11-13 ANI M
143 162 EGRI MATEI 2006 H2o Team COPII 11-13 ANI M
144 163 DASCĂL ANDREI 2006 CSM CLUJ NAPOCA COPII 11-13 ANI M
145 164 DINU ANDREI 2006 MSWT COPII 11-13 ANI M
146 165 NECULAI MATEI 2006 AQUA VITA DELTA TULCEA COPII 11-13 ANI M
147 166 BOCAI VLAD 2006 TRID COPII 11-13 ANI M
148 167 ERMILOV DAVID 2006 TRID COPII 11-13 ANI M
149 168 MIRCEA OTILIA 2007 H2o Team COPII 11-13 ANI F
150 169 RUSU-EREMIA BIANCA-IOANA 2007 CSA STEAUA COPII 11-13 ANI F
151 170 IATAN ILINCA MARIA 2007 MSWT COPII 11-13 ANI F
152 171 SIMA SARA 2007 TRID COPII 11-13 ANI F
153 172 SINGURAN AMALIA 2007 TRID COPII 11-13 ANI F
154 173 DESPINA ȘTEFAN 2007 AQUA VITA DELTA TULCEA COPII 11-13 ANI M
155 174 CIORTAN COSMIN 2007 AQUA VITA DELTA TULCEA COPII 11-13 ANI M
156 175 BAJKO PETER 2007 H2o Team COPII 11-13 ANI M
157 176 UDEANU YOUNES 2007 MSWT COPII 11-13 ANI M
158 177 PASCANU ANDREI 2007 MSWT COPII 11-13 ANI M
159 178 POPA DRAGOS 2007 MSWT COPII 11-13 ANI M
160 179 OSMEN AYAR 2007 TRID COPII 11-13 ANI M
161 180 PAZU ANDREI 2007 TRID COPII 11-13 ANI M
162 181 ENACHE LAURENTIO 2007 RIDE COMPETITION COPII 11-13 ANI M
163 182 PRALEA COSMINA 2008 SEVEN SPORT CLUB COPII 11-13 ANI F
164 183 MACAVEI RALUCA 2008 AQUA VITA DELTA TULCEA COPII 11-13 ANI F
165 184 PAP KRISZTA 2008 H2o Team COPII 11-13 ANI F
166 185 HOTA MARA MIRUNA 2008 COPII 11-13 ANI F
167 186 JELES ALEXA MARIA 2008 MSWT COPII 11-13 ANI F
168 187 DULGHEROIU DIANA. 2008 TRID COPII 11-13 ANI F
169 188 BARTIS TUDOR ANDREI 2008 MSWT COPII 11-13 ANI M
170 189 PETRE MATEI 2008 COPII 11-13 ANI M
171 190 ABICULESEI MIHNEA 2008 AQUA 01 COPII 11-13 ANI M
172 191 CALINA RADU 2008 TRID COPII 11-13 ANI M
173 192 RADULESCU MIHAI 2008 TRID COPII 11-13 ANI M
174 193 MAURO GABRIEL 2008 RIDE COMPETITION COPII 11-13 ANI M
175 195 BUTUC MATEI GABRIEL 2008 ACS SAVORYA CYCLING COPII 11-13 ANI M
176 200 DANTIS ALLEGRA 2011 COPII 7-8 ANI F
177 201 HOTA NADIA ILINCA 2011 COPII 7-8 ANI F
178 202 RUSU VIVIANA 2011 CLUJ TRIATLON TEAM COPII 7-8 ANI F
179 203 CIOACA ANDREI IANIS 2011 COPII 7-8 ANI M
180 204 PETRE TEODOR 2011 COPII 7-8 ANI M
181 205 BOCAI VICTOR 2009 TRID COPII 9-10 ANI M
182 206 MARCU EVA 2010 TRID COPII 9-10 ANI F
183 207 BOCA ALEX 2010 CLUJ TRIATLON TEAM COPII 9-10 ANI M
184 208 BLAGA DEA 2009 COPII 9-10 ANI F
185 209 BOBOCEA ANAIS 2009 MSWT COPII 9-10 ANI F
186 210 NISTOROIU DENISA MARIA 2010 mASTER SWIM AND TRI COPII 9-10 ANI F
187 211 NICUSAN LUCA 2009 H2o Team COPII 9-10 ANI M
188 212 BAN RAZVAN 2009 H2O TEAM COPII 9-10 ANI M
189 213 TOADER STEFAN ANDREI 2009 PETROLUL PLOIESTI COPII 9-10 ANI M
190 214 DINU DAVID 2010 MSWT COPII 9-10 ANI M
191 215 DINU MATEI 2010 MSWT COPII 9-10 ANI M
192 216 KIS MARIA 2009 RIDE COMPETITION COPII 9-10 ANI M
193 217 VULLIET SIMON 2010 RIDE COMPETITION COPII 9-10 ANI M

Pin It on Pinterest