Rezultate nationale elite

REZULTATE 2013

Campionatul National de Duatlon Tg. Mures

[tabel caption=”Elite – feminin” width=”645px !important” colalign=”center|center|left|center|center|left|right” colwidth=”30|75|230|70|60|180″]
Loc,Nr. concurs,Concurent,Timp final,Nr. ture,Club
1,16,Jakab Benke Hajnalka,2:16:07,35,Master Ski&Bike Tg.Mures
2,17,Stefania Ion,2:28:35,35,CS Olimpia Bucuresti
3,15,Irimia Raluca,2:33:08,35,CSM Cluj
[/tabel]

[tabel caption=”Elite – masculin” width=”645px !important” colalign=”center|center|left|center|center|left|right” colwidth=”30|75|230|70|60|180″]
Loc,Nr. concurs,Concurent,Timp final,Nr. ture,Club
1,1,Ciprian Balanescu,1:58:32,35,Ride Competition Timisoara
2,2,Albert Gaspar,2:03:16,35,Master Ski&Bike Tg.Mures
3,4,Bogdanescu Laurentiu,2:04:02,35,Ride Competition Timisoara
[/tabel]

[tabel caption=”Copii sub 13 ani – feminin” width=”645px !important” colalign=”center|center|left|center|center|left|right” colwidth=”30|75|230|70|60|180″]
Loc,Nr. concurs,Concurent,Timp final,Nr. ture,Club
1,27,Ivanina Milanova,0:23:11,5,Daljan Ruse Bulgaria
2,25,Badoiu Ilinca,0:24:03,5,
3,45,Molnar Ana,0:24:43,5,Master Ski&Bike Tg.Mures
[/tabel]

[tabel caption=”Copii sub 13 ani – masculin” width=”645px !important” colalign=”center|center|left|center|center|left|right” colwidth=”30|75|230|70|60|180″]
Loc,Nr. concurs,Concurent,Timp final,Nr. ture,Club
1,35,Bora Mihnea ,0:21:30,5,CSM Cluj
2,40,Sido Natan,0:22:47,5,Master Ski&Bike Tg.Mures
3,39,Kiss Péter,0:23:43,5,Master Ski&Bike Tg.Mures
[/tabel]

[tabel caption=”Cadeti 13-15 ani – feminin” width=”645px !important” colalign=”center|center|left|center|center|left|right” colwidth=”30|75|230|70|60|180″]
Loc,Nr. concurs,Concurent,Timp final,Nr. ture,Club
1,51,Cornea Mihaela,0:34:49,8,CS Olimpia Bucuresti
2,53,Serbanescu Gabriela,0:35:27,8,CSM Braila
3,50,Budisan Dayana,0:37:55,8,CSM Cluj
[/tabel]

[tabel caption=”Cadeti 13-15 ani – masculin” width=”645px !important” colalign=”center|center|left|center|center|left|right” colwidth=”30|75|230|70|60|180″]
Loc,Nr. concurs,Concurent,Timp final,Nr. ture,Club
1,62,Marton Pal Gasparik,0:28:44,8,Master Ski&Bike Tg.Mures
2,60,Lokodi Mátyás,0:28:52,8,Master Ski&Bike Tg.Mures
3,59,Kiss Levente,0:29:15,8,Master Ski&Bike Tg.Mures
[/tabel]

[tabel caption=”Juniori 16-19 ani – feminin” width=”645px !important” colalign=”center|center|left|center|center|left|right” colwidth=”30|75|230|70|60|180″]
Loc,Nr. concurs,Concurent,Timp final,Nr. ture,Club
1,75,Cazan Ana Maria,1:21:36,17,CS Olimpia Bucuresti
2,76,Ungvari Kinga,1:25:40,17,Master Ski&Bike Tg.Mures
[/tabel]

[tabel caption=”Juniori 16-19 ani – masculin” width=”645px !important” colalign=”center|center|left|center|center|left|right” colwidth=”30|75|230|70|60|180″]
Loc,Nr. concurs,Concurent,Timp final,Nr. ture,Club
1,84,Dumitru Alexandru,1:02:20,17,CSM Braila
2,86,Madaras Daniel,1:04:30,18,TriAluta Sf.Gheorghe
3,77,Badoiu Bogdan,1:05:35,17,
[/tabel]

[tabel caption=”Stafeta Mixta” width=”645px !important” colalign=”center|center|left|center|center|left|right” colwidth=”30|75|230|70|60|180″]
Loc,Nr. concurs,Concurent,Timp final,Nr. ture,Club
1,199,Marton Monika/Marton Csaba,1:11:30,17,MCA Targu Mures
2,198,Klosz Viktor/Nagy Jutka,1:13:26,17,Master Ski&Bike Tg.Mures
3,190,Corbet /Dociu Alina,1:17:41,17,
[/tabel]

[tabel caption=”Stafeta Masculin” width=”645px !important” colalign=”center|center|left|center|center|left|right” colwidth=”30|75|230|70|60|180″]
Loc,Nr. concurs,Concurent,Timp final,Nr. ture,Club
1,197,Ferencz Botond/Birton Csaba,1:05:54,17,Master Ski&Bike Tg.Mures
2,192,Szocs Zoltan/Kiss Botond,1:06:12,17,
3,188,Langviser Adam/Veileli Arnold,1:08:00,17,
[/tabel]

REZULTATE 2012

Campionatul National de Duatlon Tg. Mures

Elite Masculin
Locul 1 – Ciprian Balanescu
Locul 3 – Baractaru Mihai
DNF – Deak Zsombor
DNF – Robert Gomoescu

Elite Feminin
Locul 1 – Jakab Benke Hajnalka
Locul 2 – Stefania Ion

Juniori Baieti
Locul 1 – Szabo Norbert
Locul 2 – Dumitru Alexandru

Cadeti Baieti
Locul 1 – Mihaila Serban

Cadeti Fete
Locul 1 – Serbanescu Gabriela
Locul 2 – Ungvari Kinga

Concursul Fara Asfalt – etapa I Bioeel Grand Prix

Elite Masculin
Locul 1 – Ciprian Balanescu
Locul 2 – Deak Zsombor
Locul 3 – Albert Gaspar

Elite Feminin
Locul 1 – Stefania Ion
Locul 2 – Albert Zsuzsa

Juniori Baieti
Locul 1 – Serban Alexandru
Locul 2 – Badoiu Bogdan
Locul 3 – Gasparik Marton

Bioeel Triathlon Challenge – etapa II Bioeel Grand Prix

Elite Masculin
Locul 1 – Ciprian Balanescu
Locul 2 – Deak Zsombor
Locul 3 – Albert Gaspar
Locul 4 – Robert Gomoescu

Elite Feminin
Locul 1 – Stefania Ion
Locul 2 – Jakab Benke Hajnalka
Locul 2 – Albert Zsuzsa

Juniori Baieti
Locul 1 – Szabo Norbert
Locul 2 – Serban Alexandru
Locul 3 – Madaras Daniel
Locul 4 – Gasparik marton

Juniori Fete
Locul 1 – Spiru Teodora
Locul 2 – Ungvari Kinga
Locul 3 – Marc Maria
Locul 4 – Palatka Kamilla

Campionatul National Offroad – Sf.Ana – etapa III Bioeel Grand Prix

Elite Masculin
Locul 1 – Ciprian Balanescu
Locul 3 – Albert Gaspar

Elite Feminin
Locul 1 – Albert Zsuzsa
Locul 2 – Fodor Emese
Locul 3 – Jakab Benke Hajnalka

Juniori Baieti
Locul 1 – Szabo Norbert
Locul 2 – Madaras Daniel
Locul 3 – Badoiu Bogdan
Locul 4 – Dimbean Paul

Cadeti Baieti
Locul 1 – Gasparik Marton
Locul 2 – Daroczi Balazs
Locul 3 – Krivosik Adorian
Locul 4 – Kiss Levente

Cadeti Fete
Locul 1 – Ungvari Kinga si Palatka Kamilla
Locul 3 – Nyula Orsolya

Haromszek Triatlon – etapa IV Bioeel Grand Prix

Elite Masculin
Locul 1 – Ciprian Balanescu
Locul 2 – Deak Zsombor
Locul 3 – Kovacs Arpad Geza

Elite Feminin
Locul 1 – Jakab Benke Hajnalka
Locul 2 – Fodor Emese

Juniori Baieti
Locul 1 – Dimbean Paul
Locul 2 – Badoiu Bogdan
Locul 3 – Gasparik Marton
Locul 4 – Krivosik Adorian

Juniori Fete
Locul 1 – Ungvari Kinga

Cupa Romaniei –Trialuta – etapa V Bioeel Grand Prix

Elite Masculin
Locul 1 – Boriceanu Sorin

Elite Femei
Locul 1 – Stefania Ion
Locul 3 – Jakab Benke Hajnalka
Locul 3 – Albert Zsuzsa

Juniori Baieti
Locul 1 – Daniel Attila
Locul 2 – Szabo Norbert
Locul 3 – Serban Alexandru
Locul 4 – Madaras Daniel

Juniori Fete
Locul 1 – Ungvari Kinga

Cadeti Baieti
Locul 1 – Ciulei Daniel

Cadeti Fete
Locul 1 – Balan Andrea
Locul 2 – Zarnoianu Ioana
Locul 3 – Serbanescu Gabriela

Triatlon Medias – etapa VI Bioeel Grand Prix

Elite Masculin
Locul 1 – Deak Zsombor
Locul 2 – Boriceanu Sorin
Locul 3 – Baractariu Mihai

Elite Feminin
Locul 1 – Jakab Benke Hajnalka

Trichallenge Mamaia – etapa VII Bioeel Grand Prix

Elite Masculin
Locul 1 – Deak Zsombor
Locul 2 – Robert Gomoescu
Locul 3 – Ciprian Balanescu
Locul 4 – Pulugor Jozsef

Elite Feminin
Locul 1 – Jakab Benke Hajnalka
Locul 2 – Stefania Ion
Locul 3 – David Silvia

Juniori Baieti
Locul 1 – Daniel Attila
Locul 2 – Lutic Cristian
Locul 3 – Serban Alexandru

Cadeti Baieti
Locul 1 – Mihaila Serban
Locul 2 – Kiss Levente
Locul 4 – Krivosik Adorian

Cadeti Fete
Locul 1 – Balan Andrea
Locul 2 – Zarnoianu Ioana
Locul 3 – Serbanescu Gabriela

Loading...

Pin It on Pinterest