Selectează o Pagină

Clasament CN Super Sprint 2023

Clasament CN Super Sprint 2023

Cadeti

Cat PosNameTeamFinish
1Vîlcu RalucaCS Olimpia Bucuresti00:37:35
2Blaga DeaCS Olimpia Bucuresti00:37:41
3Constantinescu Alexandra DianaACS Dacia Natatie Triatlon00:37:53
4Dinca Ana MariaCS Olimpia Bucuresti00:38:34
5Tolea CristinaCS Petrolul Ploiesti00:38:45
6Munteanu Ioana EmiliaACS Dacia Natatie Triatlon00:45:12
7Paun Andreea DanielaACS Dacia Natatie Triatlon00:45:49
8Bobocea AnaisCSA Steaua Bucuresti00:47:47
9Antonescu DariaACS Dacia Natatie Triatlon00:49:47
Cat PosNameTeamFinish
1Mihailescu GabrielCSM Constanta00:33:17
2Jipescu DavidCSM Constanta00:33:18
3Laiu Rares AndreiCS Olimpia Bucuresti00:34:04
4Galoiu Paul MihaiCSM Constanta00:35:15
5Victor GrigoriuBucharest Sport Club Elite00:36:20
6Bogdan VilcescuACS Dacia Natatie Triatlon00:37:02
7Radusca PetreACS Atena Sport Club Constanta00:37:25
8Lupan Andrei-VictorAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:39:11
9Mateescu StefanBucharest Sport Club Elite00:40:25
10Giura Mihnea DanielACS Dacia Natatie Triatlon00:42:02
11Popa DanielAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:44:12
12Tite Mateo-CristianAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:48:05
Toma TudorBucharest Sport Club Elite

Juniori 2

Cat PosNameTeamFinish
1Singuran Maria AmaliaACS Trident Triathlon Team00:36:00
2Iofciu Alexandra SophieACS Trident Triathlon Team00:37:01
3Vîlcu RalucaCS Olimpia Bucuresti00:37:35
4Blaga DeaCS Olimpia Bucuresti00:37:41
5Constantinescu Alexandra DianaACS Dacia Natatie Triatlon00:37:53
6Dinca Ana MariaCS Olimpia Bucuresti00:38:34
7Tolea CristinaCS Petrolul Ploiesti00:38:45
8Ioan Ilona AnaCSM Constanta00:39:27
9Samuila Iris - AlexandrinaCS Crisul Oradea00:40:05
10Rusu Eremia Bianca IoanaCSA Steaua Bucuresti00:40:13
11Badea Ioana AlexandraACS Atena Sport Club Constanta00:41:34
12Bogatean Sara-GloriaCS Politehnica Cluj-Napoca00:42:37
13Munteanu Ioana EmiliaACS Dacia Natatie Triatlon00:45:12
14Paun Andreea DanielaACS Dacia Natatie Triatlon00:45:49
15Bobocea AnaisCSA Steaua Bucuresti00:47:47
16Antonescu DariaACS Dacia Natatie Triatlon00:49:47
Cat PosNameTeamFinish
1Popa CarolCSM Constanta00:31:10
2Petre RaulCSM Constanta00:31:45
3Popa Alexandru-RaresCS Politehnica Cluj-Napoca00:33:14
4Mihailescu GabrielCSM Constanta00:33:17
5Jipescu DavidCSM Constanta00:33:18
6Laiu Rares AndreiCS Olimpia Bucuresti00:34:04
7Badea Rares StefanACS Atena Sport Club Constanta00:34:17
8Galoiu Paul MihaiCSM Constanta00:35:15
9Stefanescu Rares-MihaiACS Master Swim and Tri00:36:07
10Victor GrigoriuBucharest Sport Club Elite00:36:20
11Ragea DavidACS Danube Swim Club Galati00:36:48
12Bogdan VilcescuACS Dacia Natatie Triatlon00:37:02
13Ermilov David CristianACS Trident Triathlon Team00:37:20
14Radusca PetreACS Atena Sport Club Constanta00:37:25
15Hategan VictorACS Seven Ateltic00:37:34
16Pazu AndreiACS Trident Triathlon Team00:38:01
17Lupan Andrei-VictorAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:39:11
18Bocai Vlad AlexandruACS Trident Triathlon Team00:39:39
19Mateescu StefanBucharest Sport Club Elite00:40:25
20Giura Mihnea DanielACS Dacia Natatie Triatlon00:42:02
21Popa DanielAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:44:12
22Tite Mateo-CristianAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:48:05
Toma TudorBucharest Sport Club Elite

Juniori 1

Cat PosNameTeamFinish
1Singuran Maria AmaliaACS Trident Triathlon Team00:36:00
2Iofciu Alexandra SophieACS Trident Triathlon Team00:37:01
3Beseneyei Anna MariaCS Dinamo00:37:14
4Vîlcu RalucaCS Olimpia Bucuresti00:37:35
5Blaga DeaCS Olimpia Bucuresti00:37:41
6Constantinescu Alexandra DianaACS Dacia Natatie Triatlon00:37:53
7Dinca Ana MariaCS Olimpia Bucuresti00:38:34
8Tolea CristinaCS Petrolul Ploiesti00:38:45
9Ioan Ilona AnaCSM Constanta00:39:27
10Samuila Iris - AlexandrinaCS Crisul Oradea00:40:05
11Rusu Eremia Bianca IoanaCSA Steaua Bucuresti00:40:13
12Badea Ioana AlexandraACS Atena Sport Club Constanta00:41:34
13Chis ArianaU Cluj00:41:57
14Cralea Andreea-DenisaACS Aqua Vita Delta Tulcea00:42:25
15Bogatean Sara-GloriaCS Politehnica Cluj-Napoca00:42:37
16Munteanu Ioana EmiliaACS Dacia Natatie Triatlon00:45:12
17Paun Andreea DanielaACS Dacia Natatie Triatlon00:45:49
18Bobocea AnaisCSA Steaua Bucuresti00:47:47
19Antonescu DariaACS Dacia Natatie Triatlon00:49:47
Cat PosNameTeamFinish
1Popa CarolCSM Constanta00:31:10
2Petre RaulCSM Constanta00:31:45
3Nazluian ArturAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:31:55
4Rusu Horea DariusCS Politehnica Cluj-Napoca00:32:09
5Sviderski CatalinCS Politehnica Cluj-Napoca00:32:17
6Oprisan AlexandruCS Olimpia Bucuresti00:33:02
7Nesterenko BohdanAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:33:11
8Popa Alexandru-RaresCS Politehnica Cluj-Napoca00:33:14
9Mihailescu GabrielCSM Constanta00:33:17
10Jipescu DavidCSM Constanta00:33:18
11Safca Mihai DanielCS Politehnica Cluj-Napoca00:33:26
12Fizesan AlexandruCS Politehnica Cluj-Napoca00:33:53
13Mihu Victor CristianCS Olimpia Bucuresti00:34:02
14Laiu Rares AndreiCS Olimpia Bucuresti00:34:04
15Badea Rares StefanACS Atena Sport Club Constanta00:34:17
16Petrascu MateiCS Olimpia Bucuresti00:35:14
17Galoiu Paul MihaiCSM Constanta00:35:15
18Terebesi Nandor-LaszloCS Politehnica Cluj-Napoca00:35:46
19Stefanescu Rares-MihaiACS Master Swim and Tri00:36:07
20Victor GrigoriuBucharest Sport Club Elite00:36:20
21Molnar MateACS Cluj Triathlon Team00:36:44
22Ragea DavidACS Danube Swim Club Galati00:36:48
23Bogdan VilcescuACS Trident Triathlon Team00:37:02
24Ermilov David CristianACS Trident Triathlon Team00:37:20
25Radusca PetreACS Atena Sport Club Constanta00:37:25
26Hategan VictorACS Seven Ateltic00:37:34
27Pazu AndreiACS Trident Triathlon Team00:38:01
28Lupan Andrei-VictorAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:39:11
29Bocai Vlad AlexandruACS Trident Triathlon Team00:39:39
30Mateescu StefanBucharest Sport Club Elite00:40:25
31Giura Mihnea DanielACS Trident Triathlon Team00:42:02
32Popa DanielAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:44:12
33Tite Mateo-CristianAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:48:05
Toma TudorBucharest Sport Club Elite

Tineret

Cat PosNameTeamFinish
1Singuran Maria AmaliaACS Trident Triathlon Team00:36:00
2Iofciu Alexandra SophieACS Trident Triathlon Team00:37:01
3Perjoiu AliceCS Afumati00:37:06
4Beseneyei Anna MariaCS Dinamo00:37:14
5Vîlcu RalucaCS Olimpia Bucuresti00:37:35
6Blaga DeaCS Olimpia Bucuresti00:37:41
7Constantinescu Alexandra DianaACS Dacia Natatie Triatlon00:37:53
8Dinca Ana MariaCS Olimpia Bucuresti00:38:34
9Tolea CristinaCS Petrolul Ploiesti00:38:45
10Ioan Ilona AnaCSM Constanta00:39:27
11Samuila Iris - AlexandrinaCS Crisul Oradea00:40:05
12Rusu Eremia Bianca IoanaCSA Steaua Bucuresti00:40:13
13Chis ArianaU Cluj00:41:57
14Badea Ioana AlexandraACS Atena Sport Club Constanta00:41:34
15Cralea Andreea-DenisaACS Aqua Vita Delta Tulcea00:42:25
16Bogatean Sara-GloriaCS Politehnica Cluj-Napoca00:42:37
17Munteanu Ioana EmiliaACS Dacia Natatie Triatlon00:45:12
18Paun Andreea DanielaACS Dacia Natatie Triatlon00:45:49
19Bobocea AnaisCSA Steaua Bucuresti00:47:47
20Antonescu DariaACS Dacia Natatie Triatlon00:49:47
Cat PosNameTeamFinish
1Popa CarolCSM Constanta00:31:10
2Petre RaulCSM Constanta00:31:45
3Nazluian ArturAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:31:55
4Romas CatalinCS Dinamo Bucuresti00:32:04
5Rusu Horea DariusCS Politehnica Cluj-Napoca00:32:09
6Boca Gabriel-LaurentiuCS Politehnica Cluj-Napoca00:32:11
7Sviderski CatalinCS Politehnica Cluj-Napoca00:32:17
8Oprisan AlexandruCS Olimpia Bucuresti00:33:02
9Nesterenko BohdanAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:33:11
10Popa Alexandru-RaresCS Politehnica Cluj-Napoca00:33:14
11Mihailescu GabrielCSM Constanta00:33:17
12Jipescu DavidCSM Constanta00:33:18
13Safca Mihai DanielCS Politehnica Cluj-Napoca00:33:26
14Fizesan AlexandruCS Politehnica Cluj-Napoca00:33:53
15Mihu Victor CristianCS Olimpia Bucuresti00:34:02
16Laiu Rares AndreiCS Olimpia Bucuresti00:34:04
17Badea Rares StefanACS Atena Sport Club Constanta00:34:17
18Petrascu MateiCS Olimpia Bucuresti00:35:14
19Galoiu Paul MihaiCSM Constanta00:35:15
20Terebesi Nandor-LaszloCS Politehnica Cluj-Napoca00:35:46
21Stefanescu Rares-MihaiACS Master Swim and Tri00:36:07
22Victor GrigoriuBucharest Sport Club Elite00:36:20
23Molnar MateACS Cluj Triathlon Team00:36:44
24Ragea DavidACS Danube Swim Club Galati00:36:48
25Bogdan VilcescuACS Dacia Natatie Triatlon00:37:02
26Ermilov David CristianACS Trident Triathlon Team00:37:20
27Radusca PetreACS Atena Sport Club Constanta00:37:25
28Hategan VictorACS Seven Ateltic00:37:34
29Pazu AndreiACS Trident Triathlon Team00:38:01
30Lupan Andrei-VictorAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:39:11
31Bocai Vlad AlexandruACS Trident Triathlon Team00:39:39
32Marica Andrei VladimirCSA Steaua Bucuresti00:39:41
33Mateescu StefanBucharest Sport Club Elite00:40:25
34Giura Mihnea DanielACS Dacia Natatie Triatlon00:42:02
35Popa DanielAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:44:12
36Tite Mateo-CristianAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:48:05
Toma TudorBucharest Sport Club Elite

Seniori

Cat PosNameTeamFinish
1Manac Antoanela-FeliciaCSA Steaua Bucuresti00:35:25
2Singuran Maria AmaliaACS Trident Triathlon Team00:36:00
3Iofciu Alexandra SophieACS Trident Triathlon Team00:37:01
4Perjoiu AliceCS Afumati00:37:06
5Beseneyei Anna MariaCS Dinamo00:37:14
6Vîlcu RalucaCS Olimpia Bucuresti00:37:35
7Blaga DeaCS Olimpia Bucuresti00:37:41
8Constantinescu Alexandra DianaACS Dacia Natatie Triatlon00:37:53
9Dinca Ana MariaCS Olimpia Bucuresti00:38:34
10Tolea CristinaCS Petrolul Ploiesti00:38:45
11Ioan Ilona AnaCSM Constanta00:39:27
12Samuila Iris - AlexandrinaCS Crisul Oradea00:40:05
13Rusu Eremia Bianca IoanaCSA Steaua Bucuresti00:40:13
14Badea Ioana AlexandraACS Atena Sport Club Constanta00:41:34
15Chis ArianaU Cluj00:41:57
16Cralea Andreea-DenisaACS Aqua Vita Delta Tulcea00:42:25
17Bogatean Sara-GloriaCS Politehnica Cluj-Napoca00:42:37
18Munteanu Ioana EmiliaACS Dacia Natatie Triatlon00:45:12
19Paun Andreea DanielaACS Dacia Natatie Triatlon00:45:49
20Bobocea AnaisCSA Steaua Bucuresti00:47:47
21Antonescu DariaACS Dacia Natatie Triatlon00:49:47
22Rosca Anca01:02:21
23Sydorenko KaterynaACS Trident Triathlon Team01:07:03
Cat PosNameTeamFinish
1Popa CarolCSM Constanta00:31:10
2Duchampt Felix-PierreCS Dinamo Bucuresti00:31:36
3Petre RaulCSM Constanta00:31:45
4Nazluian ArturAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:31:55
5Romas CatalinCS Dinamo Bucuresti00:32:04
6Rusu Horea DariusCS Politehnica Cluj-Napoca00:32:09
7Boca Gabriel-LaurentiuCS Politehnica Cluj-Napoca00:32:11
8Sviderski CatalinCS Politehnica Cluj-Napoca00:32:17
9Oprisan AlexandruCS Olimpia Bucuresti00:33:02
10Nesterenko BohdanAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:33:11
11Popa Alexandru-RaresCS Politehnica Cluj-Napoca00:33:14
12Mihailescu GabrielCSM Constanta00:33:17
13Jipescu DavidCSM Constanta00:33:18
14Safca Mihai DanielCS Politehnica Cluj-Napoca00:33:26
15Fizesan AlexandruCS Politehnica Cluj-Napoca00:33:53
16Chindris MihailCS Politehnica Cluj-Napoca00:34:01
17Mihu Victor CristianCS Olimpia Bucuresti00:34:02
18Laiu Rares AndreiCS Olimpia Bucuresti00:34:04
19Badea Rares StefanACS Atena Sport Club Constanta00:34:17
20Petrascu MateiCS Olimpia Bucuresti00:35:14
21Galoiu Paul MihaiCSM Constanta00:35:15
22Terebesi Nandor-LaszloCS Politehnica Cluj-Napoca00:35:46
23Stefanescu Rares-MihaiACS Master Swim and Tri00:36:07
24Victor GrigoriuBucharest Sport Club Elite00:36:20
25Molnar MateACS Cluj Triathlon Team00:36:44
26Ragea DavidACS Danube Swim Club Galati00:36:48
27Bogdan VilcescuACS Dacia Natatie Triatlon00:37:02
28Ermilov David CristianACS Trident Triathlon Team00:37:20
29Radusca PetreACS Atena Sport Club Constanta00:37:25
30Hategan VictorACS Seven Ateltic00:37:34
31Pazu AndreiACS Trident Triathlon Team00:38:01
32Lupan Andrei-VictorAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:39:11
33Bocai Vlad AlexandruACS Trident Triathlon Team00:39:39
34Marica Andrei VladimirCSA Steaua Bucuresti00:39:41
35Mateescu StefanBucharest Sport Club Elite00:40:25
36Giura Mihnea DanielACS Dacia Natatie Triatlon00:42:02
37Popa DanielAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:44:12
38Tite Mateo-CristianAsociatia Unstoppable Sport Club Bucuresti00:48:05
Toma TudorBucharest Sport Club Elite

Age Group

Cat PosNameTeamFinish
1Rosca Anca01:02:21
2Sydorenko KaterynaACS Trident Triathlon Team01:07:03
Cat PosNameTeamFinish
1Marinescu-Popazov Andrei-RăzvanCSA Steaua Bucuresti00:34:23
2Cornoiu Nicolae Vlad01:14:21
3Nicoara Ioan Alexandru00:42:17
4Chesler Alexandru DanACS Trident Triathlon Team00:40:57
5Musat Daniel00:52:35
6Andrici SorinACS Aqua Vita Delta Tulcea00:44:53
7Pazu GheorgheACS Trident Triathlon Team00:46:56
8Miklos-Balazs JeneiUniversitatea Cluj00:59:33
Kristian Vinu
Loading...