Loturi Nationale

Loturi Nationale

DECIZIE COLEGIUL ANTRENORILOR
din 11.04.2021

In urma analizei rezultatelor la nivel national si international din sezonul 2020 si a Baremelor Nationale din 3 aprilie 2021, colegiul antrenorilor a decis urmatoarea componenta a loturilor nationale:

CADETI MASCULIN

 TITULARI
1 Petre Raul ACS Atena Constanta
2 Popa Carol ACS Atena Constanta
3 Scortea Teofil Seven
4 Stefanescu Rares-Mihai ACS Master Swim and Tri
5 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club
6 Tamás Eduard H2O
 REZERVE
7 Eduard Andrei Cristea AS BUCHAREST SPORT CLUB
8 Ragea David Danube Swim Club
9 Despina Stefan-Ionut ACS Aqua Vita Delta Tulcea
10 Purcar Mircea Ride competition
11 Ermilov David Cristian Trident Triathlon Team
 REZERVE 2
12 Bajkó Péter Dániel H2O
13 Lupascu Robert Marian ACS Atena Constanta
14 Negoita Andrei-Robert ACS Master Swim and Tri
15 Octavian Buhoci Seven
16 Bocai Vlad Alexandru Trident Triathlon Team

 

CADETI FETE

 TITULARI 
1 Rusu Bianca Steaua
2 Singuran Maria Amalia Trident Triathlon Team
3 Iofciu Alexandra Sophie Trident Triathlon Team
4 Ioan Ilona Ana ACS Atena Constanta
5 Erős Hanna CSM VSK Csíkszereda
REZERVE
6 Varga Vivien H2O
7 Petrea Ana H2O
8 Gidei Larisa – Maria Clubul Sportiv Seven Athletic
9 Rasadean Maia Alexandra Ride competition
 REZERVE 2
10 Iatan Ilinca-Maria ACS Master Swim and Tri
11 Bogatean Sara Gloria CS Politehnica Cluj

 

JUNIORI 2 PARA TRIATLON

 PARA 
1 Notretu Arian-Cristian ACS Master Swim and Tri

 

JUNIORI 2 FEMININ

 TITULARI  
1 Damian Casia Trident Triathlon Team
2 Chis Ariana CS Politehnica Cluj
 REZERVE  
3 Ionita Alexia Ride competition
4 Busurca Petra ACS SEVEN ATLETIC
5 BESENYEI ANNA-MARIA ACS SEVEN ATLETIC
 REZERVE 2  
6 Ganea Anastasia ACS Aqua Vita Delta Tulcea
7 Zamfir Alexandra ACS BLUEMARIN BUCURESTI
8 Bajko Eszter H2O
9 Cralea Andreea-Denisa ACS Aqua Vita Delta Tulcea

 

JUNIORI 2 MASCULIN

 TITULARI  
1 Catana Vlad Gheorghe ACS Atena Constanta
2 Panait Rares-Alexandru ACS Master Swim and Tri
3 GRIGORIU LUCAS BUCHAREST SPORT CLUB ELITE
 REZERVE  
4 Petrascu Matei BSC
5 MIHU VICTOR CRISTIAN Bucharest Sport Club Elite
6 Fizesan ALEXANDRU CS POLITEHNICA CLUJ
7 SVIDERSKI CATALIN CS POLITEHNICA CLUJ
8 RUSU HOREA CS POLITEHNICA CLUJ
9 VLADAR EDE CS POLITEHNICA CLUJ
10 Safca Mihai-Daniel ACS Aqua Vita Delta Tulcea
11 Simion Stefan Trident Triathlon Team
12 Pazu Mihnea Trident Triathlon Team

 

JUNIORI 1 FEMININ

 TITULARI  
1 Dudau Delia CS Politehnica Cluj
2 Perjoiu Alice Gabriela ACS SEVEN ATLETIC
3 Iordache Andreea-Diana ACS Master Swim and Tri
 REZERVE  
4 Balog Henrietta VSK Csikszereda

 

JUNIORI 1 MASCULIN

 REZERVE  
1 Stratulat Albert Danube Swim Club
2 BOCA GABRIEL CS POLITEHNICA CLUJ
 REZERVE 2  
3 Arpinte Vlad Steaua

 

U23 MASCULIN

 TITULARI  
1 Alex Ion ACS Unstoppable
2 Vlad Remnzing CS Aqua Sport Timisoara
3 Erick  Rogoz CS Politehnica Cluj
4 Cata  Romas CS Olimpia

 

Prezenti:
1.Crisan Iosif
2.Doicescu Cristian
3.Constantinescu Gabriel
4.Toma Alex
5.Flavio Carmona

Intocmit:
Antrenor Federal, Crisan Iosif
josifcrisan @yahoo.com
0748166002

DESCARCA Decizie Loturi Nationale – Colegiul Antrenorilor 2021-04-11 

 

 

Pin It on Pinterest