Cauți un club?

Cauți un club?

BIHOR

ACS 3 SPORT

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Oradea
Reprezentant club: Bako Annamaria
E-mail: acs.3sport@gmail.com
Web site: www.club3sport.ro

ACS Xterra Sport Bihor

Amatori (Age Group)
Localitate:
Oradea
E-mail: contact@xmanromania.ro
Web site: www.xterrasport.ro

BISTRIȚA-NĂSĂUD

ACS Triatlon Bistrița

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Bistrița
Reprezentant club: Maria Orașanu Negrusa
E-mail: triatlonbistrita@gmail.com
Web site: www.nouagandire.ro

BRAȘOV

CS Triatlon Xtrem Brașov

Amatori (Age Group)
Localitate:
Brașov
E-mail: mariusrus800@gmail.com

BUCUREȘTI

ACS Bluemarin

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
București, Sector 6
Reprezentant club: Marin Bogdan
E-mail: contact@bluemarin.ro
Web site: www.bluemarin.ro

ACS Energy Club București

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
București, Sector 2
Reprezentant club: Sorin Boriceanu
E-mail: sorinboriceanu@yahoo.com
Web site: www.triatlon-club.ro / www.inot-club.ro

ACS Living Bike / Bicicleta Vie București

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
București, Sector 4
Reprezentant club: Gheduzzi Ulisse
E-mail: info@livingbike.ro
Web site: www.livingbike.ro

ACS Seven Athletic

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
București
Reprezentant club: Valentin Georgescu
E-mail: office@sevensportclub.ro
Web site: www.sevensportclub.ro

ACS Smart Atletic

Amatori (Age Group)
Localitate:
București, Sector 1
Reprezentant club: Stoica Vlad
E-mail: vlad.stoica@smartatletic.ro
Web site: www.smartatletic.ro

ACS Sportul Pentru Tine

Amatori (Age Group)
Localitate:
București, Sector 3
E-mail: cs_spt@aol.com
Web site: wix.com/cs-spt

ACS Unstoppable Sport Club

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
București, Sector 2
Reprezentant club: Laurențiu Vladan
E-mail: contact@unstoppablesport.club
Web site: www.unstoppablesport.club

Bucharest Sport Club Elite

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
București, Sector 2
E-mail: marius.grigore@bsc.ro
Web site: www.bsc.ro

CSA Steaua București

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
București, Sector 2
Reprezentant club: Horia Toboc
E-mail: contact@csasteaua.ro; horia.toboc@csasteaua.ro
Web site: www.csasteaua.ro

CS Olimpia București

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
București, Sector 2
E-mail: contact@olimpiabucuresti.ro; belami037@yahoo.com
Web site: www.olimpiabucuresti.ro

CLUJ

CS Politehnica Cluj-Napoca

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Cluj Napoca
Reprezentant club: Crișan Iosif
E-mail: office@politehnica-cluj.ro
Web site: www.politehnica-cluj.ro

ACS Cluj Triathlon Team

Copii
Localitate:
Cluj Napoca
Reprezentant club: Dan Prunduș
E-mail: dan@triatloncluj.ro
Web site: www.triatloncluj.ro

AS Clubul Orca Cluj

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Cluj Napoca
Reprezentant club: Tonk Sandor
E-mail: office@club-orca.ro
Web site: www.club-orca.ro

CONSTANȚA

ACS Trident Triathlon Team

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Constanța
Reprezentant club: Singuran Elena-Lavinia
E-mail: office@triathlonteam.ro
Web site: www.triathlonteam.ro

ACS Atena Sport Club Constanța

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Constanța
Reprezentant club: Doicescu Cristian Iulian
E-mail: cristian_doicescu@yahoo.com
Web site: www.atenasportclub.ro

GALAȚI

ACS Aqua Sport Galați

Copii
Localitate:
Galați
Reprezentant club: Hodină Mihaela
E-mail: mihaelahodina@yahoo.com
Web site: www.inotgalati.ro

ACS Danube Swim Club Galați

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Galați
E-mail: swimgl@yahoo.com

HARGHITA

ACS Triatlon Harghita

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Miercurea Ciuc
Reprezentant club: Gal Tunde
E-mail: harghitatriathlonclub@gmail.com
Web site: www.facebook.com/Harghita-Triathlon-Club

CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Miercurea Ciuc
E-mail: trandafirnorbi@yahoo.com

IAȘI

ACS Roua

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Iași
E-mail: roua.triclub@gmail.com
Web site: www.facebook.com/roua.triatlon.iasi

MUREȘ

AS Master Ski & Bike Club Târgu Mureș

Amatori (Age Group)
Localitate:
Târgu Mureș
Reprezentant club: Klosz Viktor
E-mail: office@masterskibikeclub.ro
Web site: www.transylvaniatriathlonfestival.ro

TIMIȘ

CS Ride Competition

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Timișoara
Reprezentant club: Vulliet Francois
E-mail: francois@utt-yarns.ro
Web site: www.ridecompetition.ro

ACS Velocitas

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Timișoara
Reprezentant club: Dănciuț Ovidiu – Cornel
E-mail: ovidiu@velocitas.ro
Web site: www.velocitas.ro

CS Aquasport Timișoara

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Timișoara
Reprezentant club: Sabin Avram
E-mail: avsabin@yahoo.com
Web site: www.csaquasport.ro

TULCEA

ACS Aqua Vita Delta Tulcea

Toate categoriile de sportivi
Localitate:
Tulcea
Reprezentant club: Ivanov Mihai-Traian
E-mail: aquavitadelta@yahoo.com
Web site: www.facebook.com/AquaVitaDelta

Loading...

Pin It on Pinterest