FINALE

Copii 11-13 ani – masculin

[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp
1,Popa Carol,113,00:04:17
2,Teodor Cosmin,115,00:04:20
3,Badea Rares,127,00:04:28
4,Martoiu Andrei,116,00:04:35
5,Neculai Matei,150,00:04:35
6,Popa Cristian,110,00:04:40
7,Jipescu David,134,00:04:43
8,Tamas Eduard,120,00:05:08
[/tabel]

Copii 11-13 ani – feminin

[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp
1,Eross Hanna,91,00:04:27
2,Stroe Ana,87,00:04:29
3,Rusu Eremia Bianca Ioana,94,00:04:31
4,Neagu Rebecca,86,00:04:33
5,Ghetau Maria,81,00:04:46
6,Ioan Ilona,84,00:04:51
7,Badea Ioana,83,00:04:53
8,Danilov Raisa,95,00:05:08
[/tabel]

SEMIFINALE

Copii 11-13 ani – masculin

Semifinala 1
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Popa Carol,113,00:04:19,Q
2,Teodor Cosmin,115,00:04:22,Q
3,Martoiu Andrei,116,00:04:24,Q
4,Jipescu David,134,00:04:30,q
5,Ragea David,125,00:04:51,
6,Despina Stefan,145,00:05:00,
7,Tanase Catalin,136,00:05:07,
8,Buhoci Octavian,117,00:05:15,
[/tabel]

Semifinala 2
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Badea Rares,127,00:04:32,Q
2,Neculai Matei,150,00:04:34,Q
3,Popa Cristian,110,00:04:35,Q
4,Tamas Eduard,120,00:04:36,q
5,Radu David,139,00:04:44,
6,Abiculesei Mihnea,132,00:04:48,
7,Blejan David,114,00:04:59,
8,Ciortan Cosmin,144,00:05:16,
[/tabel]

Copii 11-13 ani – feminin

Semifinala 1
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Badea Ioana,83,00:04:34,Q
2,Ghetau Maria,81,00:04:45,Q
3,Neagu Rebecca,86,00:04:47,Q
4,Ambrozie Ilinca,104,00:05:03,
5,Munteanu Maria,96,00:05:03,
6,Szekeres Arienn,101,00:05:17,
7,Minea Irina,100,00:05:20,
8,Dinca Ana,137,00:05:34,
[/tabel]

Semifinala 2
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Eross Hanna,91,00:04:30,Q
2,Rusu Eremia Bianca Ioana,94,00:04:33,Q
3,Stroe Ana,87,00:04:35,Q
4,Ioan Ilona,84,00:04:55,q
5,Danilov Raisa,95,00:05:01,q
6,Singuran Amalia,109,00:05:04,
7,Iatan Ilinca Maria,93,00:05:14,
8,Vilcu Raluca,103,00:05:46,
[/tabel]

RECALIFICARI

Copii 11-13 ani – masculin

[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Martoiu Andrei,116,00:04:41,Q
2,Tamas Eduard,120,00:04:49,Q
3,Tanase Catalin,136,00:04:56,Q
4,Ciortan Cosmin,144,00:04:56,Q
5,Buhoci Octavian,117,00:05:01,Q
6,Blejan David,114,00:05:04,Q
7,Ban Radu,119,00:05:06,
8,Ermilov David,147,00:05:06,
9,Calina Radu,135,00:05:17,
[/tabel]

Copii 11-13 ani – feminin

[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Dinca Ana,137,00:05:10,Q
2,Iatan Ilinca Maria,93,00:05:12,Q
3,Minea Irina,100,00:05:14,Q
4,Vilcu Raluca,103,00:05:16,Q
5,Pap Kriszta,106,00:05:21,
6,Petrea Ana,92,00:05:23,
7,Burlui Alexia,82,00:05:24,
8,Calina Crina,85,00:05:31,
[/tabel]

SERII

Copii 11-13 ani – masculin

Seria 1
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Despina Stefan,145,00:04:58,Q
2,Abiculesei Mihnea,132,00:05:00,Q
3,Dinu Andrei,123,00:05:44,
4,Chesler Robert-Andrei,146,00:05:56,
5,Pap Gergo,131,00:06:31,
6,Pascanu Andrei Iulian,121,00:06:45,
[/tabel]

Seria 2
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Popa Carol,113,00:04:34,Q
2,Jipescu David,134,00:04:55,Q
3,Blejan David,114,00:05:11,q
4,Ermilov David,147,00:05:17,q
5,Lupascu Robert,128,00:05:51,
6,Popa Bogdan,133,00:06:11,
7,Popa Dragos,122,00:06:11,
[/tabel]

Seria 3
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Neculai Matei,143,00:04:55,Q
2,Radu David,139,00:04:55,Q
3,Tanase Catalin,136,00:04:56,q
4,Tamas Eduard,120,00:05:13,q
5,Udeanu Younes,124,00:05:25,
6,Dobre Kalman Toma,111,00:05:41,
7,Gavrila Andrei,130,00:07:04,
[/tabel]

Seria 4
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Teodor Cosmin,115,00:04:25,Q
2,Badea Rares,127,00:04:28,Q
3,Martoiu Andrei,116,00:04:36,q
4,Buhoci Octavian,117,00:05:12,q
5,Ban Radu,119,00:05:21,q
6,Ciortan Cosmin,144,00:05:21,q
[/tabel]

Seria 5
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Ragea David,125,00:05:01,Q
2,Popa Cristian,110,00:05:02,Q
3,Calina Radu,135,00:05:15,q
4,Bajko Peter,142,00:05:31,
5,Calinic Rares,126,00:05:33,
6,Dragota Adrian,140,00:05:40,
7,Mindrila Mario,138,00:08:09,
[/tabel]

Copii 11-13 ani – feminin

Seria 1
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Stroe Ana,87,00:04:53,Q
2,Ghetau Maria,81,00:04:56,Q
3,Danilov Raisa,95,00:05:22,Q
4,Calina Crina,85,00:05:27,q
5,Pap Kriszta,106,00:05:39,q
6,Macavei Raluca,107,00:06:07,
7,Grigorescu Beatrice,88,00:07:19,
[/tabel]

Seria 2
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Neagu Rebecca,86,00:04:50,Q
2,Ioan Ilona,84,00:05:08,Q
3,Munteanu Maria,96,00:05:15,Q
4,Petrea Ana,92,00:05:33,q
5,Burlui Alexia,82,00:05:34,q
6,Braticevici Carmen Elena,80,00:05:46,
7,Lukacs Rebeka,105,00:06:41,
8,Bistriceanu Alexandra,90,00:07:24,
[/tabel]

Seria 3
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Eross Hanna,91,00:04:54,Q
2,Szekeres Arienn,101,00:05:09,Q
3,Singuran Amalia,109,00:05:10,Q
4,Iatan Ilinca Maria,93,00:05:16,q
5,Minea Irina,100,00:05:21,q
6,Vilcu Raluca,103,00:05:41,q
7,Barbuta Maria,89,00:08:22,
[/tabel]

Seria 4
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Rusu Eremia Bianca Ioana,94,00:04:48,Q
2,Ambrozie Ilinca,104,00:04:54,Q
3,Dinca Ana,137,00:05:32,Q
4,Jeles Alexa Maria,102,00:05:51,
5,Macovei Mara,99,00:06:08,
6,Dulgheroiu Diana,108,00:06:38,
[/tabel]

FINALE

Cadeti 14-16 ani – masculin

[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp
1,Dominic Andrei Meghea,56,00:03:54
2,Sviderski Catalin,66,00:03:58
3,Darius Ionut Soare,68,00:03:59
4,Rares Alexandru Panait,61,00:04:07
5,Catana Vlad,59,00:04:16
6,Safca Mihai,74,00:04:28
7,Fizesan Alexandru,67,00:04:36
8,Vladar Ede,65,00:04:43
[/tabel]

Cadeti 14-16 ani – feminin

[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp
1,Iordache Andreea Diana,35,00:04:17
2,Szabo Sara,43,00:04:18
3,Alice Gabriela Perjoiu,50,00:04:19
4,Chis Ariana,45,00:04:21
5,Dudau Delia,39,00:04:29
6,Balog Henrietta,36,00:04:50
7,Cralea Denisa,52,00:04:51
8,Besenyei Anna-Maria,42,00:05:06
[/tabel]

SEMIFINALE

Cadeti 14-16 ani – masculin

Semifinala 1
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Dominic Andrei Meghea,56,00:04:10,Q
2,Darius Ionut Soare,68,00:04:10,Q
3,Rares Alexandru Panait,61,00:04:11,Q
4,Catana Vlad,59,00:04:13,q
5,Fizesan Alexandru,67,00:04:15,q
6,Pop Ovidiu,58,00:04:35,
7,Baluta Mihnea,69,00:04:39,
8,Bondei Radu Gabriel,57,00:04:55,
[/tabel]

Semifinala 2
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Sviderski Catalin,66,00:04:25,Q
2,Safca Mihai,74,00:04:29,Q
3,Vladar Ede,65,00:04:32,Q
4,Potecasu Luca,79,00:04:33,
5,Rusu Codrin,63,00:04:38,
6,Simion Stefan,78,00:04:41,
7,Grigoriu Lucas,72,00:04:59,
8,Gelea Andrei,18,00:05:13,
[/tabel]

Cadeti 14-16 ani – feminin

Semifinala 1
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Iordache Andreea Diana,35,00:04:28,Q
2,Alice Gabriela Perjoiu,50,00:04:30,Q
3,Chis Ariana,45,00:04:31,Q
4,Besenyei Anna-Maria,42,00:05:09,q
5,Scurtu Alexia,37,00:05:21,
6,Ioncio Carina Ayana,48,00:05:40,
7,Tincu Livia,53,00:05:59,
8,Puscuta Alexandra,49,00:06:07,
[/tabel]

Semifinala 2
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Dudau Delia,39,00:04:31,Q
2,Szabo Sara,43,00:04:35,Q
3,Balog Henrietta,36,00:04:56,Q
4,Cralea Denisa,52,00:05:02,q
5,Constantin Teodora,38,00:05:19,
6,Craciun Andra Flavia,47,00:05:41,
7,Dobre Ana Maria,41,00:05:53,
8,Sterescu Cristiana Mihaela,148,00:06:09,
[/tabel]

SERII

Cadeti 14-16 ani – masculin

Seria 1
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Sviderski Catalin,66,00:04:33,Q
2,Vladar Ede,65,00:04:42,Q
3,Pop Ovidiu,58,00:04:47,Q
4,Grigoriu Lucas,72,00:04:53,Q
5,Baicu Patrick,71,00:05:12,
6,Cirtog Filip,55,00:05:35,
7,Nistoroiu Daniel,76,00:08:10,
[/tabel]

Seria 2
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Darius Ionut Soare,68,00:04:21,Q
2,Safca Mihai,74,00:04:25,Q
3,Fizesan Alexandru,67,00:04:27,Q
4,Simion Stefan,78,00:04:42,Q
5,Baluta Mihnea,69,00:04:52,q
6,Gelea Andrei,62,00:05:10,q
7,Pap Tamas,64,00:05:34,
8,Singuran Darius-Florin,77,00:06:07,
[/tabel]

Seria 3
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Dominic Andrei Meghea,56,00:04:41,Q
2,Rares Alexandru Panait,61,00:04:42,Q
3,Catana Vlad,59,00:04:42,Q
4,Rusu Codrin,63,00:04:46,Q
5,Potecasu Luca,79,00:04:49,q
6,Bondei Radu Gabriel,57,00:05:06,q
7,Ionita Andrei,73,00:06:13,
8,Notretu Arian Cristian,75,00:10:17,
[/tabel]

Cadeti 14-16 ani – feminin

Seria 1
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Szabo Sara,43,00:04:36,Q
2,Chis Ariana,45,00:04:37,Q
3,Dobre Ana Maria,41,00:05:58,Q
4,Tincu Livia,53,00:06:04,Q
5,Sterescu Cristiana Mihaela,40,00:06:12,q
[/tabel]

Seria 2
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Iordache Andreea Diana,35,00:04:34,Q
2,Alice Gabriela Perjoiu,50,00:04:55,Q
3,Cralea Denisa,52,00:05:06,Q
4,Scurtu Alexia,37,00:05:21,Q
5,Craciun Andra Flavia,47,00:06:02,q
[/tabel]

Seria 3
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Dudau Delia,39,00:04:40,Q
2,Balog Henrietta,36,00:05:01,Q
3,Besenyei Anna-Maria,42,00:05:04,Q
4,Constantin Teodora,38,00:05:28,Q
5,Ioncio Carina Ayana,48,00:05:34,q
6,Puscuta Alexandra,49,00:06:02,Q
[/tabel]

FINALE

Open – elite, U23, juniori, Age Group – masculin

[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp
1,Rogoz Erick,23,00:06:08
2,Tranulea Cristian-Virgil,22,00:06:22
3,Romas Catalin,21,00:06:27
4,Chindris Mihai,29,00:06:31
5,Stratulat Albert,25,00:06:31
6,Alex Ion,11,00:06:44
7,Boca Gabi,24,00:06:54
8,Chis Andrei,30,00:08:01
[/tabel]

Open – elite, U23, juniori, Age Group – feminin

[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp
1,Pojar Rebecca,1,00:07:01
2,Matei Bobârnac Andreea Maria,2,00:07:58
3,Budisan Dayana,5,00:08:04
4,Frant Madalina,4,00:08:19
5,Maria Loredana Voicu,3,00:10:23
[/tabel]

SEMIFINALE

Open – elite, U23, juniori, Age Group – masculin

Semifinala 1
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Rogoz Erick,23,00:06:34,Q
2,Romas Catalin,21,00:06:35,Q
3,Chindris Mihai,29,00:06:36,Q
4,Chis Andrei,30,00:06:48,q
5,Boca Gabi,24,00:06:56,q
6,Hliban Gabriel,26,00:07:41,
7,Chesler Alexandru Dan,14,00:08:04,
8,Fratila Serban,17,00:08:33,
[/tabel]

Semifinala 2
[tabel]
Loc,Nume,Numar concurs,Timp,Calificat
1,Stratulat Albert,25,00:06:58,Q
2,Alex Ion,11,00:07:19,Q
3,Tranulea Cristian-Virgil,22,00:07:32,Q
4,Toma Alexandru,19,00:07:35,
5,Otelea Radu,33,00:07:48,
6,Safca Dumitrel,27,00:08:05,
7,Ivanov Emilian,28,00:08:09,
8,Popa Robert,32,00:08:09,
[/tabel]

SERII

Open – elite, U23, juniori, Age Group – feminin

Sria 1
[tabel]
1,Pojar Rebecca,1,12:47:43,Q
2,Frant Madalina,4,12:48:27,Q
3,Matei Bobârnac Andreea Maria,2,12:48:41,Q
4,Budisan Dayana,5,12:48:48,Q
5,Maria Loredana Voicu,3,12:50:26,Q
6,Stan Adriana Cornelia,7,12:50:39,
7,Zaharia Monoca Anda,9,12:51:22,
[/tabel]

Open – elite, U23, juniori, Age Group – masculin

Seria 1
[tabel]
1,Tranulea Cristian-Virgil,22,00:07:32,Q
2,Boca Gabi,24,00:07:32,Q
3,Toma Alexandru,19,00:07:53,Q
4,Chis Andrei,30,00:08:24,Q
5,Grigorie Gabriel,13,00:09:21,
6,Seltea Alex,12,00:09:34,
7,Stroe Anton Marius ,31,00:09:50,
8,Iosif Daniel,6,00:14:41,
[/tabel]

Seria 2
[tabel]
1,Rogoz Erick,23,00:07:04,Q
2,Hliban Gabriel,26,00:07:49,Q
3,Popa Robert,32,00:07:59,Q
4,Chesler Alexandru Dan,14,00:07:59,Q
5,Safca Dumitrel,27,00:08:12,q
6,Fratila Serban,17,00:08:23,q
7,Ivanov Emilian,28,00:08:38,
8,Jenei Miklos,34,00:10:29,
[/tabel]

Seria 3
[tabel]
1,Alex Ion,11,00:07:04,Q
2,Romas Catalin,21,00:07:04,Q
3,Stratulat Albert,25,00:07:04,Q
4,Chindris Mihai,29,00:07:16,Q
5,Otelea Radu,33,00:07:50,q
6,Aleonte Ionel,10,00:13:15,
[/tabel]

Loading...

Pin It on Pinterest