CN Triatlon Arhiva 2017

Introducere

CN Triatlon Arhiva 2017

TITANS TRIATLON

Este denumirea sub care Bucharest Sport Club, în parteneriat cu Federația Română de Triatlon, organizează, în premieră la București, în perioada 11-13 august 2017, Campionatul Național de Triatlon și Aquatlon, pe distanțe SPRINT și SUPERSPRINT.

Competiția se va desfășura în interiorul și în jurul Parcului Alexandru Ioan Cuza, cunoscut ca IOR, în zone special amenajate pentru un eveniment de asemenea anvergură.

Toate detaliile legate de eveniment le puteti gasi pe site-ul official, titanstriathlon.ro

Categorii de varsta si distante

CAMPIONATUL NATIONAL DE AQUATLON

Copii 9,10,11, 12, 13 ani – 200m inot, 1,25km alergare
Cadeţi 14-16 ani – 500m inot, 2,5km alergare
Juniori 17-19 ani, Elite, Amatori Age Group – 750m inot, 5 km alergare

CAMPIONATUL NATIONAL DE TRIATLON

Copii 9,10,11, 12, 13 ani – 200m inot, 5km ciclism, 1,25km alergare
Cadeţi 14-16 ani – 400m inot, 10km ciclism, 2,5km alergare
Juniori 17-19 ani, Elite – 750m inot, 20km ciclism, 5km alergare
Amatori Age Group – 750m inot, 20km ciclism, 5km alergare
Stafete – 400m inot, 10km ciclism, 2,5km alergare

Inscrieri

Înscrierea copiilor, cadeților, juniorilor și elitelor la Campionatul Național de Aquatlon și Triatlon se face exclusiv prin cluburi afiliate FRTRI. Vă rugăm să trimiteti un email la info@titanstriathlon.ro si veți primi un link special de înscriere.

Toți copiii până în 13 ani inclusiv beneficiază de înscriere GRATUITĂ, la fel și cadeții, juniorii și elitele din lotul național.

Pentru cadeții, juniorii si elitele care nu fac parte din lot, taxa de participare este de 50 lei. De asemenea, amatorii înscriși prin cluburi afiliate FRTRI beneficiază de 10% reducere.

Inscrierile se inchid pe 6 august la individual si 10 august la stafete. Inscrierile se fac pe site-ul evenimentului titanstriathlon.ro

Echipament

INOT


• În timpul probei de înot este obligatorie purtarea căştii de înot primit de la organizatori
• În timpul probei de înot participantii vor purta chip si numere tip tatuaj
• Se va înota prin exteriorul spaţiului marcat de organizatori prin balize.
• Nu este permis înotul cu alte echipamente ajutătoare, cu excepţia costumului de neopren (in cazul in care acesta este permis), a căştii şi a ochelarilor de înot.
• În caz de crampe musculare sau orice alt inconvenient concurentul poate să ceară de la una din barcile care supraveghează proba, sa fie dus la mal.
• Dacă apa are sub 18 grade C, costumul de neopren este obligatoriu
• Dacă apa are peste 20 grade C pentru Elit si Juniori , respectiv 22 grade C pentru amatri costumul de neopren NU este permis.
• Organizatorii vor anunţa temperatura apei înainte de concurs.

CICLISM


Concursul va fi o competitie Draft – legal deci mersul în pluton (în plasă). VA FI ADMIS in afara competitiei destinate copiilor . Sunt obligatorii toate reglementările din Regulamentul Competiţional ITU legate de competitiile draft si competitii de amatori in afara celor descrise mai jos, reglementarile puteti sa le vedeti aici. (triathlon.org/itusport_competition-rules_2017)
La categoriile de copii si cadeti este permisă folosirea bicicletelor de şosea, MTB, ciclocross sau orice alt tip de bicicletă cu propulsie umană, în afară de bicicletele de contratimp,
La categoriile open, junior, stafeta si age group este permisa numai folosirea bicicletelor de sosea standard (deci fara biciclete de contratimp, fara schimbatoare si frane pe aerobare si roti pline – numărul minim de spiţe fiind de 12 spiţe/roată. Folosirea aerobarelor tradiţionale va fi permisă
Folosirea căştii de bicicletă este obligatorie la toate categoriile.
Mersul în pluton (în plasă) este admis. Nu este admis mersul la pluton intre categorii masculin si feminin.
Purtarea numărului de concurs într-un loc vizibil este obligatorie.
Sunt obligatorii toate reglementările din Regulamentul Competiţional ITU.
Nu este permisă folosirea de instrumente electronice – mp3 player, telefon mobil, etc.

ALERGARE


Este interzisă alergarea la bustul gol.
Purtarea numărului de concurs într-un loc vizibil (în faţă) este obligatorie.
Sunt obligatorii toate reglementările din Regulamentul Competiţional ITU.
Sportivul nu poate fi condus, asistat pe traseu de nici o altă persoană din afara competiţiei şi nici de un membru al ştafetei din care face parte, cu exceptia stafetei Family (proba adult-copil)
Nu este permisă folosirea de instrumente electronice – mp3 player, telefon mobil, etc.

Program

JOI 10 AUGUST


15:30-19:30 Ridicare pachete de concurs SportGuru, Showroom Unirii-Bd. Unirii nr. 69, Sector 3, Bucuresti

VINERI 11 AUGUST


07:00-08:00 Ridicare pachete de concurs pentru CN Aquathlon, zona competitionala Parcul IOR, cortul de inscriere
07:00-07:45 Deschiderea zonei de tranzit copii toate categoriile
07:45 Sedinta Tehnica Aquathlon copii
08:00 Start copii 9 ani CN Aquathlon
08:30 Start copii 10 ani CN Aquathlon
09:00 Start copii 11 ani CN Aquathlon
09:30 Start copii 12 ani CN Aquathlon
10:00 Start copii 13 ani CN Aquathlon
10:30-10:50 Deschiderea zonei de tranzit cadeti, juniori, elite si AG
10:50 Sedinta Tehnica Aquathlon cadeti, juniori, elite si AG
11:00 Start cadeti CN Aquathlon
12:00 Start juniori, elite si AG CN Aquathlon
16:00-19:30 Ridicare pachete de concurs Aquathlon, zona competitionala Parcul IOR, cortul de inscriere
18:00 Sedinta tehnica CN de Triatlon toate categoriile
18:30 Premiere CN de Aquathlon toate categoriile

SAMBATA 12 AUGUST


07:00-08:00 Ridicare pachete de concurspentru CN Triatlon copii, zona competitionala Parcul IOR, cortul de inscriere
07:00-07:45 Deschiderea zonei de tranzit copii toate categoriile
07:45 Sedinta Tehnica CN Triatlon copii
08:00 Start copii 9-10 ani fete CN Triatlon
08:45 Start copii 11-12-13 ani fete CN Triatlon
09:30 Start copii 9-10-11 ani baieti CN Triatlon
10:00 Start copii 12-13 ani baieti CN Triatlon
10:00-12:00 Ridicare pachete de concurspentru CN Triatlon, zona competitionala Parcul IOR, cortul de inscriere
12:00 Premierile CN Triatlon, categoriile de copii

DUMINICA 13 AUGUST


07:00-08:00 Ridicare pachete de concurs pentru CN Triatlon, zona competitionala Parcul IOR, cortul de inscriere
07:00-07:45 Deschiderea zonei de tranzit cadeti
08:00 Start cadeti CN Triatlon
09:00 Start Age Group CN Triatlon
10:30-10:50 Deschiderea zonei de tranzit juniori & elite
11:00 Start Elite & Juniori CN Triatlon
12:00 Deschiderea zonei de tranzit stafete
12:30 Start Stafete
14:00 Premierile CN Triatlon, categoriile de cadeti, juniori, elite si AG

Traseu

Trasee Aquatlon

CN Triatlon Arhiva 2017

CN Triatlon Arhiva 2017

CN Triatlon Arhiva 2017

Trasee Triatlon

CN Triatlon Arhiva 2017

CN Triatlon Arhiva 2017

CN Triatlon Arhiva 2017

Mai multe detalii pe titanstriathlon.ro/info

Concurenti

Mai multe detalii despre concurentii inscrisi: • aici pentru TRIATLON • aici pentru AQUATLON

Rezultate

Campionatul National de Triatlon – Arhiva Rezultate

Rezultate CN Triatlon & Aquatlon 2017

Rezultate CN Triatlon 2017 (Elite, Cadeti, Juniori, AG, Stafeta) incluse rezultatele pe tura

Copii 9 ani Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|60|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike Lap1,Bike Lap2,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2032,Ana DINCA,0:04:18 (4),00:01:03,07:01,06:15,0:13:16 (3),00:01:12,0:07:03 (2),00:26:50,- 2,2030,Ioana NEAMTU,0:04:06 (2),00:01:23,06:54,06:11,0:13:04 (1),00:01:17,0:07:02 (1),00:26:50,00:00 3,2017,Noemi CONSTANTINESCU,0:04:24 (5),00:01:11,07:01,06:07,0:13:07 (2),00:01:07,0:07:03 (3),00:26:51,00:01 4,2043,Raluca VILCU,0:04:15 (3),00:01:08,07:15,06:17,0:13:31 (4),00:01:08,0:07:43 (5),00:27:45,00:55 5,2023,Ilinca AMBROZIE,0:04:01 (1),00:01:19,08:25,07:10,0:15:35 (8),00:01:09,0:07:04 (4),00:29:06,02:16 6,2012,Bianca LUNGU,0:04:31 (6),00:01:21,07:50,06:25,0:14:14 (7),00:01:15,0:08:48 (8),00:30:07,03:17 8,2024,Ioana IANCU,0:05:19 (9),00:01:22,07:43,06:26,0:14:09 (6),00:01:00,0:09:26 (9),00:31:14,04:24 7,2003,Alexa JELES,0:04:43 (7),00:01:15,07:33,06:29,0:14:02 (5),00:01:16,0:09:59 (10),00:31:14,04:24 9,2011,Maria SERBAN,0:05:24 (10),00:01:22,08:37,07:25,0:16:02 (9),00:01:06,0:08:00 (6),00:31:52,05:02 10,2080,Raluca MACAVEI,0:04:59 (8),00:01:02,15:21,10:09,0:25:30 (10),00:01:11,0:08:35 (7),00:41:15,14:25 [/tabel]

Copii 10 ani Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|60|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike Lap1,Bike Lap2,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2053,Timeea LAZAR,0:04:00 (1),00:00:56,06:35,05:43,0:12:17 (2),00:01:02,0:06:29 (2),00:24:42,- 2,2040,Bianca RUSU-EREMIA,0:04:08 (2),00:01:00,07:00,05:39,0:12:39 (4),00:00:59,0:06:14 (1),00:24:58,00:16 3,2057,Amalia SINGURAN,0:04:25 (4),00:01:13,06:33,05:36,0:12:09 (1),00:01:06,0:06:39 (3),00:25:30,00:48 4,2005,Ilinca Maria IATAN,0:04:35 (6),00:01:10,06:43,05:36,0:12:19 (3),00:01:01,0:07:15 (5),00:26:18,01:36 5,2097,Nikoleta GANCHEVA,0:05:14 (8),00:01:08,07:11,06:15,0:13:26 (5),00:00:59,0:06:41 (4),00:27:26,02:44 6,2014,Teodora Maria MIHAI,0:04:11 (3),00:01:15,07:20,06:23,0:13:42 (6),00:01:12,0:08:00 (7),00:28:18,03:36 7,2020,Ioana PREDA,0:04:28 (5),00:01:39,07:24,06:20,0:13:44 (7),00:01:11,0:07:57 (6),00:28:58,04:16 8,2042,Maria KEHAIYAN,0:04:44 (7),00:01:10,07:26,06:21,0:13:47 (8),00:01:02,0:08:29 (8),00:29:09,04:27 [/tabel]

Copii 11 ani Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|60|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike Lap1,Bike Lap2,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2089,Ioana BADEA,0:03:29 (1),00:00:52,06:04,05:06,0:11:10 (1),00:01:05,0:06:32 (2),00:23:06,- 2,2013,Ana Maria STROE,0:03:39 (3),00:01:06,06:18,05:06,0:11:24 (2),00:01:05,0:06:14 (1),00:23:26,00:20 3,2021,Rebecca NEAGU,0:03:34 (2),00:00:52,06:34,05:16,0:11:49 (3),00:00:59,0:07:18 (4),00:24:31,01:25 4,2061,Maia MITAN,0:04:07 (4),00:01:09,07:24,06:18,0:13:42 (7),00:01:14,0:06:39 (3),00:26:49,03:43 5,2033,Carmen BRATICEVICI,0:04:34 (8),00:01:19,06:39,05:53,0:12:32 (4),00:01:16,0:07:44 (6),00:27:23,04:17 6,2055,Ilona Ana IOAN,0:04:18 (5),00:01:03,06:53,05:50,0:12:42 (5),00:01:10,0:08:27 (8),00:27:38,04:32 7,2037,Alexia Bianca BURLUI,0:04:20 (6),00:01:16,07:04,06:03,0:13:06 (6),00:01:11,0:08:01 (7),00:27:52,04:46 8,2036,Maria GHETAU,0:04:24 (7),00:01:15,07:40,06:50,0:14:29 (9),00:01:16,0:07:27 (5),00:28:49,05:43 9,2076,Denisa IOV,0:05:11 (9),00:01:29,07:27,06:21,0:13:47 (8),00:01:12,0:08:35 (9),00:30:11,07:05 [/tabel]

Copii 12 ani Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|60|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike Lap1,Bike Lap2,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2054,Ariana CHIS,0:03:17 (1),00:00:57,06:15,05:13,0:11:27 (2),00:01:01,0:06:16 (1),00:22:57,- 2,2072,Anastasia GANEA,0:03:59 (2),00:01:01,06:08,05:01,0:11:09 (1),00:01:03,0:06:22 (2),00:23:32,00:35 3,2071,Denisa CRALEA,0:04:26 (3),00:00:58,06:21,05:19,0:11:39 (3),00:00:58,0:06:36 (3),00:24:35,01:38 4,2073,Livia TINCU,0:04:29 (4),00:01:14,06:50,05:59,0:12:49 (5),00:01:12,0:07:10 (4),00:26:52,03:55 5,2101,Ingrid NEDELCU,0:05:00 (5),00:01:21,06:59,05:37,0:12:36 (4),00:01:21,0:08:44 (5),00:28:59,06:02 6,2104,Anne Marie PREDA,0:05:01 (6),00:01:42,08:16,06:52,0:15:07 (6),00:01:17,0:09:58 (6),00:33:04,10:07 [/tabel]

Copii 13 ani Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|60|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike Lap1,Bike Lap2,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2063,Casia DAMIAN,0:03:37 (2),00:00:45,06:07,05:15,0:11:22 (2),00:00:59,0:05:58 (1),00:22:39,- 2,2016,Maria CONSTANTINESCU,0:03:35 (1),00:00:58,06:30,05:06,0:11:36 (5),00:01:00,0:06:58 (3),00:24:05,01:26 2,2041,Ana BESENYEI,0:03:39 (3),00:00:49,06:14,05:16,0:11:29 (4),00:01:04,0:07:05 (5),00:24:05,01:26 2,2027,Ilinca AVRAMESCU,0:03:52 (4),00:00:51,06:20,05:06,0:11:25 (3),00:00:57,0:07:02 (4),00:24:05,01:26 3,2025,Sonia AL MARII,0:03:57 (5),00:01:18,05:59,04:53,0:10:52 (1),00:01:09,0:07:56 (6),00:25:11,02:32 4,2068,Denisa AVRAM,0:05:08 (7),00:01:12,06:49,05:47,0:12:35 (6),00:01:06,0:06:53 (2),00:26:52,04:13 5,2069,Ana Maria PALADE,0:04:49 (6),00:01:47,08:40,06:24,0:15:03 (7),00:01:11,0:08:51 (8),00:31:39,09:00 6,2094,Alexandra COSTAN,0:05:18 (8),00:01:10,08:30,07:10,0:15:39 (8),00:01:07,0:08:27 (7),00:31:40,09:01 [/tabel]

Cadeti Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,1011,Delia Oana DUDAU,0:06:30 (5),00:01:02,0:19:40 (1),00:00:53,0:11:08 (1),00:39:11,- 2,1007,Andreea Diana IORDACHE,0:06:16 (1),00:00:53,0:20:04 (3),00:01:02,0:11:28 (3),00:39:40,00:29 3,1004,Madalina FRANT,0:06:18 (2),00:00:47,0:20:08 (4),00:01:10,0:12:24 (4),00:40:46,01:35 4,1020,Alice PERJOIU,0:07:20 (11),00:01:08,0:21:08 (5),00:00:57,0:11:27 (2),00:41:57,02:46 5,3116,Andreea Maria MATEI BOBARNAC,0:06:27 (3),00:00:54,0:19:50 (2),00:01:04,0:14:34 (9),00:42:47,03:36 6,1003,Ana-Maria VULPOIU,0:07:05 (8),00:00:51,0:22:01 (7),00:01:10,0:14:30 (8),00:45:35,06:24 7,1013,Francesca Alina ANDREI,0:06:30 (4),00:01:06,0:22:22 (8),00:01:10,0:15:00 (12),00:46:05,06:54 8,1017,Diana PRELIPCEAN,0:07:16 (9),00:01:23,0:22:57 (10),00:01:32,0:13:48 (6),00:46:54,07:43 9,1016,Maria COTEANU,0:08:24 (12),00:00:55,0:22:49 (9),00:01:22,0:13:48 (5),00:47:16,08:05 10,1010,Denisa CRIHANA,0:06:32 (6),00:01:16,0:23:20 (11),00:01:11,0:14:58 (11),00:47:16,08:05 11,1006,Natalia VASILESCU,0:07:17 (10),00:00:54,0:21:30 (6),00:01:20,0:17:28 (15),00:48:27,09:16 12,1026,Lavinia IASAR,0:10:06 (14),00:01:03,0:23:30 (12),00:01:00,0:14:53 (10),00:50:30,11:19 13,1025,Alexandra RADU,0:08:57 (13),00:01:06,0:24:35 (13),00:01:08,0:15:18 (13),00:51:03,11:52 14,1027,Evelyn TANASE,0:10:08 (15),00:01:03,0:24:59 (14),00:01:15,0:17:10 (14),00:54:33,15:22 15,3111,Miruna POSTOLACHE,0:06:55 (7),00:01:13,0:26:59 (15),00:07:35,0:13:48 (7),00:56:29,17:18 [/tabel]

Juniori Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,509,Kinga SIMON,0:13:40 (1),00:44,0:39:46 (1),01:03,0:25:43 (2),01:20:54,- 2,502,Dayana BUDISAN,0:14:43 (2),00:48,0:41:53 (2),01:12,0:25:38 (1),01:24:11,03:17 3,504,Ana NICHIFOR,0:18:57 (3),01:06,0:46:35 (3),06:54,0:34:01 (3),01:47:30,26:36:00 [/tabel]

Elite Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,5,Antoanela MANAC,0:11:00 (2),00:45,0:37:09 (1),00:53,0:21:43 (1),01:11:28,- 2,8,Andreea BALAN,0:10:57 (1),00:40,0:37:18 (2),00:56,0:24:58 (3),01:14:46,03:18 3,13,Ion STEFANIA,0:12:13 (3),00:57,0:40:07 (3),01:16,0:24:11 (2),01:18:42,07:14 [/tabel]

AG 20-24 Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3082,Denisa DEUSTEANU,0:18:09 (1),02:54,1:10:09 (1),01:58,0:42:21 (1),02:15:29,- [/tabel]

AG 30-34 Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3087,Alexandra Cristina MIHAI,0:19:20 (1),02:24,0:46:46 (1),01:34,0:29:56 (1),01:39:58,- 2,3044,Lilica PARVULESCU,0:25:27 (2),02:47,0:49:54 (2),03:17,0:32:01 (2),01:53:25,13:27 ,3050,Adina FUGULIN,n.a.,n.a.,n.a.,n.a.,n.a.,DNS, [/tabel]

AG 35-39 Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3099,Cristina BITIRI,0:19:26 (1),02:01,0:47:13 (2),01:59,0:37:38 (3),01:48:17,- 2,3026,Daniela ALAZAROAE,0:25:22 (3),02:30,0:57:10 (3),01:48,0:36:54 (2),02:03:43,15:26 DSQ,3100,Ioana PRECUP,0:23:29 (2),02:02,0:40:56 (1),02:15,0:33:10 (1),01:41:50, [/tabel]

AG 40-44 Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3072,Miriam VELICU-DORDEA,0:23:18 (3),01:45,0:42:54 (1),02:27,0:28:32 (1),01:38:54,- 2,3023,Mihaela ANGHELESCU,0:20:27 (2),01:56,0:50:40 (4),01:36,0:29:17 (2),01:43:54,05:00 3,3021,Valeria NISTOR,0:20:07 (1),01:48,0:48:43 (3),01:32,0:33:47 (3),01:45:56,07:02 4,3105,Iraida PAIUC,0:24:13 (4),02:03,0:46:43 (2),01:29,0:34:36 (4),01:49:02,10:08 [/tabel]

AG 45-49 Feminin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,4028,Oana NEUMAN,0:16:10 (1),01:22,0:44:52 (1),01:14,0:33:38 (1),01:37:15,- 2,511,Ileana Anca STEFANOPOL,0:23:32 (2),01:46,0:47:17 (2),01:52,0:34:17 (2),01:48:42,11:27 [/tabel]

Rezultate CN Triatlon 2017 (Elite, Cadeti, Juniori, AG, Stafeta) incluse rezultatele pe tura

Copii 9 ani Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|60|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike Lap1,Bike Lap2,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2018,Adrian DRAGOTA,0:03:57 (2),00:00:58,06:32,05:40,0:12:11 (1),00:00:55,0:06:56 (3),00:24:55,- 2,2034,Catalin TANASE,0:03:55 (1),00:01:01,06:51,05:53,0:12:44 (2),00:01:07,0:06:50 (2),00:25:35,00:40 3,2051,Eric DRAGHICI,0:04:57 (4),00:01:28,06:58,06:11,0:13:08 (3),00:01:19,0:07:02 (4),00:27:52,02:57 4,2095,Mihnea ABICULESEI,0:04:51 (3),00:01:21,07:24,06:09,0:13:32 (4),00:01:26,0:06:46 (1),00:27:55,03:00 5,2099,Nikola VELIKOV,0:05:28 (5),00:01:27,08:04,06:35,0:14:38 (5),00:01:16,0:07:25 (5),00:30:11,05:16 6,2105,Rares ZAVATE,0:05:31 (6),00:01:52,08:20,07:38,0:15:57 (6),00:01:13,0:08:32 (6),00:33:02,08:07 [/tabel]

Copii 10 ani Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|60|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike Lap1,Bike Lap2,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2087,Darius TEISANU,0:03:35 (1),00:00:57,06:16,05:15,0:11:30 (1),00:01:00,0:06:22 (2),00:23:20,- 2,2010,Mihai CONSTANTIN,0:03:43 (2),00:00:54,06:16,05:26,0:11:41 (2),00:00:53,0:07:15 (7),00:24:25,01:05 3,2079,Cosmin CIORTAN,0:04:46 (9),00:00:48,06:46,05:18,0:12:04 (3),00:00:59,0:06:05 (1),00:24:40,01:20 4,2026,Mihnea AVRAMESCU,0:04:38 (6),00:01:14,06:39,05:29,0:12:07 (4),00:01:03,0:06:26 (4),00:25:26,02:06 5,2088,Rares BADEA,0:03:58 (4),00:01:15,06:51,05:47,0:12:38 (7),00:01:13,0:06:26 (3),00:25:28,02:08 6,2058,Andrei PAZU,0:04:41 (8),00:01:05,06:49,05:48,0:12:37 (6),00:01:03,0:06:48 (5),00:26:12,02:52 7,2019,Alex PAIUC,0:05:00 (11),00:01:15,06:40,05:31,0:12:10 (5),00:01:03,0:06:59 (6),00:26:24,03:04 8,2028,Victor GOLIC,0:04:22 (5),00:01:05,07:16,05:59,0:13:15 (8),00:01:02,0:07:33 (8),00:27:15,03:55 9,2096,David SENDROIU,0:04:52 (10),00:01:25,07:10,06:13,0:13:23 (9),00:01:11,0:08:54 (9),00:29:43,06:23 10,2045,Radu CARSTEANU,0:04:40 (7),00:01:10,09:05,07:19,0:16:24 (10),00:01:05,0:10:25 (11),00:33:41,10:21 11,2022,Alexandru RADU,0:03:49 (3),00:01:15,13:24,08:07,0:21:30 (11),00:01:06,0:10:15 (10),00:37:53,14:33 [/tabel]

Copii 11 ani Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|60|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike Lap1,Bike Lap2,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2048,Paul SERBAN,0:03:27 (1),00:01:05,05:32,04:49,0:10:21 (1),00:01:06,0:05:56 (1),00:21:53,- 2,2090,Carol POPA,0:03:50 (2),00:00:53,06:02,05:06,0:11:07 (3),00:01:01,0:05:58 (2),00:22:47,00:54 3,2078,Matei NECULAI,0:04:10 (4),00:01:01,05:58,05:00,0:10:57 (2),00:01:00,0:06:00 (3),00:23:07,01:14 4,2029,Alexandru BIRGHILESCU,0:03:54 (3),00:01:08,06:13,05:17,0:11:29 (4),00:00:54,0:06:17 (4),00:23:41,01:48 5,2059,Vlad BOCAI,0:04:41 (5),00:01:06,06:26,05:28,0:11:54 (5),00:01:02,0:06:19 (5),00:25:00,03:07 6,2082,Octavian BUHOCI,0:04:45 (6),00:01:31,06:42,05:32,0:12:13 (6),00:01:03,0:07:17 (7),00:26:47,04:54 7,2060,Robert CHESLER,0:05:09 (7),00:01:23,07:19,05:51,0:13:10 (8),00:01:13,0:07:09 (6),00:28:03,06:10 8,2091,David BLEJAN,0:05:37 (8),00:01:07,06:54,05:53,0:12:47 (7),00:01:02,0:07:36 (8),00:28:07,06:14 9,2084,Radu BAN,0:06:33 (11),00:00:59,07:30,06:08,0:13:38 (9),00:01:01,0:07:48 (10),00:29:57,08:04 10,2102,Paul FLOREA,0:05:39 (9),00:01:40,08:06,07:03,0:15:09 (12),00:01:08,0:08:33 (12),00:32:06,10:13 11,2002,Kalman Toma DOBRE,0:07:35 (12),00:01:56,07:56,06:53,0:14:48 (10),00:01:04,0:07:39 (9),00:32:59,11:06 12,2103,Tudor FLOREA,0:06:23 (10),00:02:58,08:05,07:02,0:15:06 (11),00:01:11,0:08:06 (11),00:33:42,11:49 [/tabel]

Copii 12 ani Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|60|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike Lap1,Bike Lap2,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2050,Ede VLADAR,0:03:35 (4),00:00:58,05:54,05:02,0:10:55 (2),00:01:29,0:05:02 (1),00:21:57,- 2,2106,Vlad SENDROIU,0:03:43 (6),00:00:47,05:40,04:51,0:10:31 (1),00:01:08,0:06:08 (6),00:22:15,00:18 3,2108,Horea RUSU,0:03:54 (10),00:00:59,05:54,05:06,0:10:59 (4),00:01:08,0:05:51 (2),00:22:49,00:52 4,2074,Stefan SIMION,0:03:47 (9),00:01:08,05:52,05:06,0:10:57 (3),00:01:21,0:06:06 (5),00:23:18,01:21 5,2081,David MIHAI,0:03:25 (1),00:01:03,06:04,05:15,0:11:18 (6),00:01:03,0:06:38 (11),00:23:26,01:29 6,2047,Alexandru FIZESAN,0:03:45 (8),00:01:11,05:52,05:10,0:11:01 (5),00:01:05,0:06:31 (9),00:23:30,01:33 8,2052,Luca Mihai ANDREI,0:03:27 (2),00:01:03,06:23,05:32,0:11:54 (10),00:00:57,0:06:12 (7),00:23:31,01:34 7,2035,Victor MIHU,0:03:27 (3),00:00:56,06:06,05:22,0:11:28 (8),00:01:09,0:06:33 (10),00:23:31,01:34 9,2046,Matei PETRASCU,0:03:43 (7),00:01:00,06:37,05:23,0:11:59 (11),00:01:01,0:06:06 (4),00:23:48,01:51 10,2086,Denis CHIFOR,0:04:27 (14),00:01:10,06:32,05:43,0:12:15 (12),00:00:57,0:06:01 (3),00:24:48,02:51 11,2098,Serkan IBRYAM,0:04:07 (11),00:00:57,06:38,05:52,0:12:30 (13),00:01:04,0:06:16 (8),00:24:51,02:54 12,2044,Angelo Patrick Cosmin BAICU,0:03:38 (5),00:01:07,06:07,05:15,0:11:22 (7),00:01:02,0:08:02 (15),00:25:09,03:12 13,2031,Mihnea BALUTA,0:04:08 (12),00:01:02,06:10,05:19,0:11:29 (9),00:01:04,0:07:28 (14),00:25:09,03:12 14,2056,Luca Cristian POTECA?U,0:04:19 (13),00:01:25,07:01,06:20,0:13:21 (15),00:01:09,0:06:53 (12),00:27:06,05:09 15,2007,Tamas PAP,0:04:30 (15),00:01:26,06:47,05:57,0:12:43 (14),00:01:15,0:07:26 (13),00:27:17,05:20 [/tabel]

Copii 13 ani Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|60|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike Lap1,Bike Lap2,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2008,Rares Alexandru PANAIT,0:03:39 (7),00:00:53,05:41,04:41,0:10:21 (3),00:00:50,0:05:17 (1),00:20:59,- 2,2009,Darius Ionut SOARE,0:03:19 (2),00:00:57,05:33,04:37,0:10:09 (1),00:00:59,0:05:43 (2),00:21:04,00:05 3,2049,Vlad POP,0:03:37 (6),00:00:57,05:35,04:45,0:10:20 (2),00:00:55,0:05:45 (3),00:21:32,00:33 4,2092,Vlad CATANA,0:03:24 (3),00:00:57,05:51,04:45,0:10:35 (5),00:00:56,0:06:04 (5),00:21:53,00:54 5,2064,Mihnea PAZU,0:03:31 (4),00:00:54,05:48,04:42,0:10:30 (4),00:01:09,0:06:02 (4),00:22:05,01:06 6,2038,Codrin GOGOASA,0:03:57 (9),00:00:49,05:43,04:55,0:10:37 (6),00:01:05,0:06:18 (8),00:22:44,01:45 7,2100,Alexandru NANULESCU,0:03:31 (5),00:01:13,06:07,05:05,0:11:11 (8),00:01:08,0:06:10 (7),00:23:11,02:12 8,2083,Gherghel VLAD,0:03:19 (1),00:01:05,06:01,05:04,0:11:04 (7),00:00:57,0:06:53 (10),00:23:16,02:17 9,2110,Mihai COMENDANT,0:03:45 (8),00:01:01,06:12,05:42,0:11:54 (12),00:01:01,0:06:06 (6),00:23:47,02:48 10,2066,Radu BONDEI,0:03:59 (10),00:01:00,06:17,05:26,0:11:42 (9),00:01:10,0:07:03 (11),00:24:53,03:54 11,2107,Andrei GELEA,0:04:12 (13),00:01:11,06:32,05:26,0:11:57 (13),00:01:03,0:06:43 (9),00:25:04,04:05 12,2085,Codrin RUSU,0:04:10 (12),00:01:36,06:28,05:25,0:11:52 (11),00:01:11,0:07:09 (12),00:25:57,04:58 13,2065,Darius SINGURAN,0:04:16 (14),00:01:19,06:19,05:27,0:11:45 (10),00:01:08,0:07:52 (14),00:26:18,05:19 14,2109,Erik ARSENIE,0:04:06 (11),00:01:31,07:12,06:23,0:13:35 (14),00:01:05,0:07:25 (13),00:27:39,06:40 [/tabel]

Cadeti Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,1015,Erick Lorincz ROGOZ,0:05:41 (1),00:00:39,0:17:46 (1),00:00:56,0:10:09 (1),00:35:09,- 2,3112,Andrei SENDROIU,0:06:00 (4),00:00:39,0:19:22 (2),00:01:02,0:11:30 (5),00:38:31,03:22 3,1014,Gabi BOCA,0:06:04 (5),00:00:41,0:20:46 (5),00:00:57,0:10:25 (2),00:38:52,03:43 4,1008,Albert Cristian STRATULAT,0:06:06 (7),00:01:15,0:20:09 (3),00:00:59,0:10:32 (3),00:39:00,03:51 5,3113,Dominic MEGHEA,0:05:55 (2),00:00:46,0:21:17 (9),00:00:59,0:12:42 (10),00:41:38,06:29 6,1024,Emilian IVANOV,0:07:30 (13),00:01:03,0:20:32 (4),00:00:57,0:11:58 (7),00:41:58,06:49 7,1019,Gabriel HLIBAN,0:06:09 (8),00:00:56,0:21:22 (10),00:00:52,0:12:58 (11),00:42:16,07:07 8,1005,Stefan TUTUGAN,0:06:31 (9),00:00:58,0:21:16 (8),00:01:27,0:12:37 (9),00:42:47,07:38 9,3118,Robert POPA,0:08:06 (16),00:01:25,0:20:59 (7),00:01:23,0:10:59 (4),00:42:50,07:41 10,1000,Andrei GRIGORE,0:05:57 (3),00:01:03,0:21:44 (14),00:01:05,0:13:49 (12),00:43:36,08:27 11,3119,Ionut – Mihai DRAGHICI,0:07:56 (14),00:01:27,0:21:35 (13),00:01:25,0:11:51 (6),00:44:13,09:04 12,1021,Laurentiu SMIRNOV,0:08:02 (15),00:01:22,0:21:35 (12),00:01:06,0:12:21 (8),00:44:25,09:16 13,1001,Daniel POPESCU,0:06:42 (11),00:01:12,0:22:43 (15),00:01:11,0:13:52 (13),00:45:38,10:29 14,1009,Alexandru CARAMAN,0:06:05 (6),00:01:19,0:21:30 (11),00:01:04,0:16:48 (17),00:46:44,11:35 15,1002,Andrei BACIU,0:06:45 (12),00:01:01,0:22:51 (17),00:01:15,0:15:31 (14),00:47:20,12:11 16,3114,Tudor ALDEA,0:09:12 (18),00:01:05,0:20:47 (6),00:01:07,0:15:53 (15),00:48:02,12:53 17,1018,Alexandru MARINESCU,0:06:37 (10),00:01:12,0:22:43 (16),00:01:35,0:16:36 (16),00:48:42,13:33 18,1029,Filip CIRTOG,0:08:11 (17),00:01:25,0:24:35 (18),00:07:12,0:18:51 (18),01:00:12,25:03 [/tabel]

Juniori Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,507,Cristian TRANULEA,0:10:19 (2),00:47,0:35:05 (2),01:01,0:20:40 (1),01:07:49,- 2,4029,Mircea BALICA,0:10:46 (3),00:43,0:35:26 (4),01:00,0:21:47 (4),01:09:40,01:51 3,501,Andrei CHIS,0:10:58 (5),00:41,0:36:33 (5),01:02,0:21:09 (2),01:10:20,02:31 4,505,Catalin-Eladio ROMAS,0:11:28 (7),00:42,0:36:46 (6),00:54,0:21:43 (3),01:11:32,03:43 5,508,Botond ZOLDI,0:12:52 (8),00:42,0:35:22 (3),00:53,0:23:23 (5),01:13:10,05:21 6,506,Stefan TROANCA,0:10:52 (4),00:45,0:37:21 (7),01:01,0:24:17 (6),01:14:16,06:27 7,503,Adi MORAR,0:11:03 (6),00:45,0:37:34 (8),00:59,0:24:33 (7),01:14:52,07:03 DNF,500,Alexandru ION,0:10:00 (1),00:51,0:30:50 (1),00:51,n.a.,DNF, [/tabel]

Elite Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,1,Ciprian BALANESCU,0:11:37 (5),00:34,0:34:42 (1),00:47,0:18:11 (1),01:05:49,- 2,4,Nicolae SEITAN,0:10:24 (1),00:46,0:34:59 (2),00:55,0:19:11 (2),01:06:13,00:24 3,7,Gergo SIMON,0:10:49 (3),00:51,0:35:13 (3),01:09,0:21:15 (6),01:09:15,03:26 4,12,Hunor BERES,0:12:55 (7),00:50,0:35:14 (4),01:04,0:19:18 (3),01:09:18,03:29 5,2,Alex TOMA,0:10:26 (2),00:48,0:36:20 (10),01:06,0:20:51 (5),01:09:29,03:40 6,10,George MURAR,0:10:55 (4),00:46,0:35:54 (6),01:11,0:21:15 (7),01:09:59,04:10 7,6,Claudiu RADU,0:12:24 (6),00:57,0:35:35 (5),01:14,0:21:21 (8),01:11:28,05:39 8,11,Razvan ENE,0:15:05 (9),01:02,0:36:03 (7),01:14,0:19:44 (4),01:13:05,07:16 9,9,Doru EFTIMIE,0:15:08 (10),00:55,0:36:05 (9),01:10,0:23:36 (10),01:16:53,11:04 DSQ,3,Alexandru Adrian DUMITRU,0:14:37 (8),01:03,0:36:04 (8),01:12,0:21:31 (9),01:14:25, [/tabel]

AG 20-24 Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3069,Vlad Cristian BALAC,0:17:02 (1),01:03,0:42:44 (1),01:07,0:25:50 (1),01:27:45,- 2,3075,Andrei DEUSTEANU,0:21:13 (2),04:34,0:53:25 (2),02:14,0:38:01 (2),01:59:25,31:40:00 [/tabel]

AG 25-29 Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3108,Imreh LASZLO,0:17:04 (3),01:10,0:36:29 (1),01:37,0:20:43 (2),01:17:02,- 2,3103,Gomoescu ROBERT,0:14:17 (1),01:12,0:37:07 (2),06:05,0:20:55 (3),01:19:34,02:32 3,3010,Dragos MUNTEANU,0:15:05 (2),01:43,0:39:34 (3),01:09,0:23:35 (4),01:21:05,04:03 4,3095,Butum RAZVAN,0:22:26 (5),02:22,0:42:17 (5),02:18,0:26:10 (5),01:35:32,18:30 5,3032,Bonea GEORGE,0:20:30 (4),02:29,0:42:04 (4),07:44,0:27:25 (6),01:40:10,23:08 DSQ,3019,Badescu BOGDAN,0:29:48 (6),03:59,0:52:27 (6),01:47,0:13:03 (1),01:41:03, [/tabel]

AG 30-34 Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3002,Valentin ROSIOARA,0:11:39 (2),00:52,0:37:20 (2),01:10,0:20:48 (1),01:11:47,- 2,3079,Andrei STANCIU,0:17:08 (6),02:06,0:40:41 (6),02:43,0:22:55 (3),01:25:31,13:44 3,3046,Bogdan Adrian PASTRAV,0:22:22 (15),02:24,0:38:54 (3),02:24,0:22:47 (2),01:28:50,17:03 4,3078,Radu OTELEA,0:15:44 (4),01:59,0:45:38 (12),01:05,0:25:18 (5),01:29:42,17:55 5,3107,Daniel ILINCA,0:21:40 (10),01:51,0:41:31 (8),01:36,0:23:57 (4),01:30:34,18:47 6,3057,Iulian SECIU,0:22:18 (13),02:41,0:38:56 (4),01:51,0:26:24 (7),01:32:07,20:20 7,3039,Dragos CIOBANU,0:22:21 (14),01:31,0:40:32 (5),01:37,0:27:09 (8),01:33:08,21:21 8,3089,Silviu CRANGUREANU,0:19:25 (8),04:13,0:44:14 (11),01:43,0:31:04 (13),01:40:36,28:49:00 9,3034,Alexandru TITIRISCA,0:17:45 (7),02:35,0:52:01 (16),02:15,0:26:15 (6),01:40:50,29:03:00 10,3068,Claudiu IORGA,0:21:15 (9),03:17,0:43:20 (9),01:45,0:31:37 (15),01:41:12,29:25:00 11,3085,Daniel IOSIF,0:22:14 (12),02:13,0:43:55 (10),01:34,0:31:29 (14),01:41:23,29:36:00 12,3090,Gabriel TARACHIU,0:22:37 (17),02:26,0:48:14 (14),01:38,0:27:25 (9),01:42:19,30:32:00 13,3073,Gabriel GRIGORIE,0:22:35 (16),02:53,0:48:03 (13),01:12,0:29:26 (10),01:44:07,32:20:00 14,3009,Alexandru FIRCA,0:21:50 (11),03:10,0:49:08 (15),01:39,0:30:27 (12),01:46:12,34:25:00 15,3088,Ovidiu-Mihai IONEL,0:31:34 (18),02:18,0:41:25 (7),02:17,0:29:55 (11),01:47:28,35:41:00 DNF,3063,Ildis TEOFIC,0:16:02 (5),00:44,0:36:36 (1),01:16,n.a.,DNF, [/tabel]

AG 35-39 Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3053,Dragos PINTILIE,0:11:28 (1),01:17,0:38:04 (9),01:28,0:23:22 (5),01:15:37,- 2,3080,Dan SFETCU,0:13:45 (3),00:49,0:35:20 (3),05:08,0:21:55 (1),01:16:56,01:19 3,3084,Alexandru ALDOESCU,0:15:13 (5),00:59,0:37:07 (5),01:10,0:22:58 (3),01:17:24,01:47 4,3101,Cristian Iulian DOICESCU,0:18:19 (14),01:02,0:34:36 (1),01:02,0:23:49 (7),01:18:46,03:09 5,3110,Danes IONESCU,0:11:28 (2),00:52,0:38:17 (11),01:41,0:27:31 (19),01:19:47,04:10 6,3031,Razvan-Toma STANCIULESCU,0:13:51 (4),01:02,0:39:31 (16),01:29,0:24:15 (8),01:20:06,04:29 7,3000,Ciprian PIETRI?,0:15:15 (6),01:24,0:37:41 (8),01:34,0:24:39 (10),01:20:31,04:54 8,3051,Cristi FARCAS,0:16:53 (7),00:55,0:37:35 (6),01:23,0:24:58 (11),01:21:42,06:05 9,3048,Enache CRISTIAN,0:17:40 (11),01:24,0:35:36 (4),01:26,0:27:32 (20),01:23:35,07:58 10,3109,Alexandru-Dan CHESLER,0:17:17 (10),01:33,0:40:47 (19),01:35,0:23:10 (4),01:24:19,08:42 11,3062,Sabin VASILE,0:18:22 (15),01:26,0:40:04 (17),01:40,0:22:54 (2),01:24:24,08:47 12,3054,Ciprian GORGOVAN,0:16:58 (8),02:01,0:40:39 (18),01:16,0:23:49 (6),01:24:40,09:03 13,3098,Ionut DRAGAN,0:18:10 (13),01:40,0:38:11 (10),01:45,0:25:24 (13),01:25:08,09:31 14,3059,Dragos ZORILA,0:18:10 (12),01:22,0:38:31 (12),01:55,0:26:29 (15),01:26:25,10:48 15,3029,Bogdan RUCAREANU,0:21:08 (23),01:39,0:37:37 (7),01:45,0:25:56 (14),01:28:04,12:27 16,3052,Daniel BIRGHILESCU,0:19:30 (19),01:30,0:39:09 (13),01:32,0:26:39 (16),01:28:18,12:41 17,3042,Iulian IONESCU,0:18:57 (18),02:34,0:41:01 (20),02:36,0:24:34 (9),01:29:40,14:03 18,3040,Catalin CINCAN,0:21:02 (22),02:08,0:39:25 (15),01:16,0:27:01 (17),01:30:51,15:14 19,3077,Andrei DOBRE,0:20:37 (21),01:53,0:39:17 (14),01:49,0:30:34 (21),01:34:08,18:31 20,3017,Emilian NEDELCU,0:18:53 (17),01:37,0:43:00 (21),01:28,0:32:05 (23),01:37:01,21:24 21,3033,Costin PETRESCU-NITA,0:20:08 (20),01:46,0:46:14 (22),02:43,0:32:19 (24),01:43:09,27:32:00 22,3086,Ciprian LUPAN,0:22:05 (24),04:25,0:51:07 (24),02:04,0:25:17 (12),01:44:55,29:18:00 23,3058,George OANCEA,0:17:09 (9),04:24,0:49:45 (23),01:58,0:31:41 (22),01:44:55,29:18:00 24,3025,Victor ALAZAROAE,0:30:04 (26),03:22,0:52:05 (25),01:45,0:32:58 (25),02:00:12,44:35:00 DSQ,3005,Daniel RADU,0:22:36 (25),01:48,0:35:14 (2),02:06,0:27:11 (18),01:28:54,1 LAP – [/tabel]

AG 40-44 Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3060,Radu Costin MARGA,0:13:26 (1),00:49,0:36:18 (3),01:00,0:21:47 (2),01:13:19,- 2,3092,Filip GRIGORESCU,0:17:42 (8),01:01,0:33:06 (2),01:18,0:23:02 (3),01:16:07,02:48 3,3030,Mihai CHIOARU,0:17:44 (9),01:14,0:36:48 (4),01:39,0:23:29 (4),01:20:52,07:33 4,3049,Cosmin MIHAI,0:17:27 (7),01:28,0:38:01 (5),01:28,0:25:47 (10),01:24:09,10:50 5,3004,Dragos GALOS,0:18:14 (10),01:36,0:38:03 (6),01:43,0:25:32 (7),01:25:07,11:48 6,3071,Andrei VELICU-DORDEA,0:19:01 (12),01:18,0:40:38 (9),01:33,0:24:22 (5),01:26:50,13:31 7,3018,Victor ZAMFIR,0:19:17 (14),01:40,0:38:40 (7),01:39,0:26:02 (11),01:27:16,13:57 8,3061,Gelu PAZU,0:19:10 (13),01:02,0:40:35 (8),01:16,0:25:27 (6),01:27:29,14:10 9,3104,Razvan AVRAMESCU,0:16:58 (4),02:02,0:41:52 (10),01:09,0:27:16 (14),01:29:14,15:55 10,3022,Corneliu ZGUBEA,0:19:23 (15),01:38,0:42:15 (11),01:19,0:25:41 (8),01:30:14,16:55 11,3016,Bogdan Victor BARBU,0:16:52 (3),01:57,0:43:32 (12),01:44,0:27:01 (13),01:31:04,17:45 12,3012,Cirje COSTEL,0:17:16 (5),02:30,0:44:28 (14),01:43,0:26:31 (12),01:32:27,19:08 13,3074,Silviu ILIESCU,0:22:23 (17),01:17,0:44:52 (15),01:22,0:25:43 (9),01:35:35,22:16 14,3097,Ionut TANDARA,0:24:24 (19),01:08,0:43:36 (13),01:56,0:29:36 (16),01:40:38,27:19:00 15,3037,Tarta SILVIU,0:20:33 (16),05:56,0:46:31 (16),01:28,0:27:20 (15),01:41:46,28:27:00 16,3067,Florin NEMTANU,0:22:35 (18),02:03,0:47:22 (17),01:25,0:31:45 (18),01:45:08,31:49:00 17,3106,Dan PAIUC,0:18:19 (11),03:40,0:52:49 (18),03:10,0:30:00 (17),01:47:57,34:38:00 DNF,3070,Cristian CATALIN,0:13:32 (2),n.a.,n.a.,n.a.,n.a.,DNF, DSQ,3047,Cosmin BUSTAN,0:17:16 (6),01:53,0:33:06 (1),01:52,0:21:33 (1),01:15:38,1 LAP – [/tabel]

AG 45-49 Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3066,Liviu VOICU,0:15:06 (1),01:14,0:38:02 (2),01:41,0:21:09 (1),01:17:10,- 2,3027,Adrian ANGELESCU,0:16:44 (2),01:37,0:38:33 (3),01:56,0:21:51 (2),01:20:39,03:29 3,3008,Radu LAURENTIU,0:17:40 (3),02:29,0:37:47 (1),01:46,0:23:39 (4),01:23:20,06:10 4,3007,Andrei MOLDOVANU,0:20:03 (5),02:35,0:43:37 (4),02:09,0:25:50 (5),01:34:12,17:02 5,3056,Zoltan HERCZEG,0:26:04 (7),02:23,0:43:53 (5),02:44,0:28:47 (6),01:43:50,26:40:00 6,3038,Bogdan NASTA,0:19:16 (4),01:36,0:46:22 (6),07:37,0:30:41 (7),01:45:29,28:19:00 7,3065,Constantin PARPALA,0:26:15 (8),02:54,0:51:37 (8),03:56,0:22:10 (3),01:46:50,29:40:00 8,3076,Mihai POGOREVICI,0:21:50 (6),03:39,0:49:32 (7),01:54,0:31:43 (8),01:48:37,31:27:00 [/tabel]

AG 50-54 Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3102,Adrian NANULESCU,0:15:51 (1),01:24,0:39:41 (4),01:46,0:26:54 (2),01:25:32,- 2,3003,Daniel Florian MIRON,0:18:48 (3),01:34,0:36:46 (2),01:34,0:27:13 (3),01:25:52,00:20 3,3096,Marius NICOLESCU,0:21:39 (4),02:12,0:37:44 (3),02:06,0:30:42 (5),01:34:22,08:50 4,3020,Gabriel GRIGORE,0:24:26 (6),01:47,0:41:58 (5),01:38,0:27:47 (4),01:37:34,12:02 DSQ,3011,Florian-Sorel NITU,0:17:52 (2),03:03,0:34:27 (1),02:45,0:25:56 (1),01:24:02,1 LAP – DSQ,3014,Margineanu FELIX,0:23:49 (5),02:43,0:45:08 (6),01:34,0:33:23 (6),01:46:35,1 LAP – [/tabel]

AG 55-59 Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3006,Emil BITULEANU,0:16:06 (1),01:23,0:38:27 (1),01:36,0:26:42 (1),01:24:12,- 2,3036,Virgil CIURDAR,0:18:52 (2),03:32,0:41:34 (2),02:01,0:30:24 (2),01:36:22,12:10 3,3081,Ion DEUSTEANU,0:29:27 (3),03:56,0:56:20 (3),02:59,0:37:07 (3),02:09:47,45:35:00 [/tabel]

AG 60+ Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,3094,Constantin APOSTU,0:18:14 (1),01:51,0:42:18 (1),01:58,0:32:42 (1),01:37:00,- 2,3055,Serban MIHAI,0:23:04 (2),02:00,0:45:51 (2),01:45,0:33:49 (2),01:46:27,09:27 3,3093,Ionel ALEONTE,0:24:16 (3),02:44,0:45:54 (3),01:32,0:37:58 (3),01:52:22,15:22 [/tabel]

Stafeta Corporate

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2118,ENERGIC LL,0:05:27 (2),00:00:38,0:19:33 (1),00:00:50,0:10:51 (1),00:37:17,- 2,4019,HARMAN NTG6,0:08:25 (4),00:00:35,0:22:37 (3),00:00:53,0:13:36 (3),00:46:05,08:48 3,4008,CAMPOFRIO & FRIENDS,0:07:36 (3),00:00:39,0:26:35 (4),00:00:54,0:11:39 (2),00:47:21,10:04 4,4004,CAMPOFRIO 3,0:11:12 (8),00:00:53,0:22:15 (2),00:00:57,0:17:33 (7),00:52:47,15:30 5,4005,CAMPOFRIO 4,0:10:29 (7),00:00:41,0:27:39 (5),00:01:01,0:13:40 (4),00:53:28,16:11 6,4002,CAMPOFRIO 1,0:09:35 (6),00:00:52,0:36:03 (6),00:01:10,0:15:40 (6),01:03:18,26:01 7,4003,CAMPOFRIO 2,0:12:20 (9),00:00:54,0:39:01 (7),00:01:28,0:14:20 (5),01:08:01,30:44 DNF,4006,CAMPOFRIO 5,0:03:26 (1),n.a.,n.a.,n.a.,n.a.,DNF, DNF,2117,STAFETA VEDETELOR BY CAMPOFRIO,0:08:42 (5),n.a.,n.a.,n.a.,n.a.,DNF, [/tabel]

Stafeta Family

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2115,CEI 2 PREDA DIN BSC,0:10:34 (1),00:01:47,0:30:36 (2),00:01:11,0:16:15 (1),01:00:21,- 2,2112,FAMILIA PAIUC BSC TEAM,0:10:42 (2),00:01:54,0:26:04 (1),00:01:14,0:22:28 (2),01:02:21,02:00 [/tabel]

Stafeta Friends Mixt

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,4001,ASP – BRASOV,0:07:53 (3),00:00:41,0:19:58 (1),00:00:56,0:11:57 (4),00:41:22,- 2,4000,KUNG FU PANDA,0:05:17 (1),00:00:44,0:22:43 (5),00:01:02,0:13:25 (6),00:43:10,01:48 3,4007,MST,0:06:06 (2),00:00:38,0:20:57 (2),00:06:05,0:10:30 (1),00:44:14,02:52 4,4011,CAMPOFRIO & FRIENDS 2,0:09:36 (6),00:01:29,0:21:34 (3),00:01:03,0:11:17 (2),00:44:57,03:35 5,2111,TESTOSII BSC 1,0:08:29 (4),00:00:40,0:22:36 (4),00:00:59,0:12:44 (5),00:45:26,04:04 6,4010,OLD SHARKS BSC,0:08:49 (5),00:00:48,0:28:28 (7),00:01:14,0:11:31 (3),00:50:48,09:26 7,4009,TREI IN UNU,0:10:25 (7),00:00:56,0:25:10 (6),00:01:07,0:13:48 (7),00:51:25,10:03 8,4013,SABINA CORNOVAC & FRIENDS,0:16:13 (8),00:00:51,0:30:26 (8),00:01:09,0:17:29 (8),01:06:05,24:43 [/tabel]

Stafeta Friends Masculin

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,2113,TRIADA FANTASTICA,0:05:38 (1),00:00:37,0:19:38 (1),00:01:08,0:09:06 (1),00:36:04,- 2,4027,TEAM AVD,0:07:14 (2),00:00:39,0:21:04 (3),00:00:50,0:11:21 (5),00:41:05,05:01 3,4017,VLADISLAV,0:08:06 (3),00:00:37,0:21:01 (2),00:01:16,0:12:35 (6),00:43:34,07:30 4,2116,SPORT LA ORICE VARSTA,0:08:44 (5),00:01:07,0:22:55 (5),00:01:12,0:10:19 (2),00:44:15,08:11 5,4012,THE_WALKIE_TALKIES,0:10:13 (8),00:01:18,0:22:44 (4),00:00:58,0:10:20 (3),00:45:32,09:28 6,4014,SORIN CHINEA?A & FRIENDS,0:08:37 (4),00:00:47,0:25:12 (7),00:00:56,0:10:50 (4),00:46:20,10:16 7,2114,INVICTUS BSC,0:10:42 (9),00:00:52,0:23:30 (6),00:01:02,0:12:56 (7),00:49:00,12:56 DNF,4016,DADDY COOL & FRIENDS,0:09:05 (6),n.a.,n.a.,n.a.,n.a.,DNF, DNF,4015,CRISTIAN FLOREA & FRIENDS,0:09:06 (7),n.a.,n.a.,n.a.,n.a.,DNF, [/tabel]

Stafeta Para-Atleti

[tabel width=”850″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Bike,T2,Run,Total,Diff 1,4018,TETRA TITANS,n.a.,n.a.,n.a.,n.a.,n.a.,01:49:41,- [/tabel]

Copii 9 ani Feminin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2025,Ioana NEAMTU,0:03:57 (3),00:01:06,0:06:14 (1),00:11:16,- 2,2015,Ilinca AMBROZIE,0:03:46 (2),00:01:17,0:06:22 (2),00:11:24,00:08 3,2010,Noemi CONSTANTINESCU,0:04:14 (5),00:01:06,0:07:16 (3),00:12:36,01:20 3,2034,Ana DINCA,0:04:07 (4),00:01:12,0:07:18 (4),00:12:36,01:20 4,2006,Bianca LUNGU,0:04:23 (6),00:01:24,0:07:23 (6),00:13:09,01:53 5,2038,Raluca VILCU,0:04:27 (7),00:01:22,0:07:21 (5),00:13:09,01:53 6,2016,Ioana IANCU,0:05:20 (9),00:01:14,0:07:24 (7),00:13:58,02:42 7,2067,Raluca MACAVEI,0:04:39 (8),00:01:26,0:08:33 (9),00:14:36,03:20 8,2007,Denisa TUFARU,0:06:52 (11),00:01:20,0:08:03 (8),00:16:14,04:58 9,2003,Maria CONSTANTIN,0:06:49 (10),00:01:33,0:11:00 (10),00:19:20,08:04 DNF,2045,Andreea SPATARU,0:03:30 (1),n.a.,n.a.,DNF, [/tabel]

Copii 10 ani Feminin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2040,Bianca RUSU-EREMIA,0:03:58 (2),00:00:54,0:05:45 (1),00:10:37,- 2,2050,Timeea LAZAR,0:03:53 (1),00:01:06,0:06:31 (2),00:11:29,00:52 3,2053,Teodora Maria MIHAI,0:04:12 (3),00:01:31,0:07:37 (4),00:13:19,02:42 4,2013,Ioana PREDA,0:04:35 (4),00:01:18,0:07:31 (3),00:13:23,02:46 5,2037,Maria KEHAIYAN,0:04:39 (5),00:01:14,0:07:57 (5),00:13:49,03:12 [/tabel]

Copii 11 ani Feminin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2014,Rebecca NEAGU,0:03:37 (1),00:01:02,0:06:16 (2),00:10:54,- 1,2005,Ana Maria STROE,0:03:45 (3),00:01:01,0:06:09 (1),00:10:54,- 2,2079,Ioana BADEA,0:03:46 (4),00:01:02,0:06:26 (3),00:11:14,00:20 3,2030,Maria OPREA,0:03:40 (2),00:01:07,0:07:07 (5),00:11:54,01:00 4,2001,Raluca Alexandra BOBOC,0:04:24 (5),00:01:20,0:06:35 (4),00:12:18,01:24 5,2031,Carmen BRATICEVICI,0:04:33 (6),00:01:13,0:07:32 (6),00:13:17,02:23 6,2063,Denisa IOV,0:05:16 (7),00:01:25,0:07:55 (7),00:14:35,03:41 [/tabel]

Copii 12 ani Feminin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2047,Ariana CHIS,0:03:21 (1),00:00:59,0:06:00 (3),00:10:19,- 2,2059,Anastasia GANEA,0:04:01 (4),00:01:04,0:05:42 (2),00:10:47,00:28 3,2058,Denisa CRALEA,0:04:20 (5),00:00:56,0:05:34 (1),00:10:49,00:30 4,2091,Presiyana ATANASOVA,0:03:52 (3),00:01:08,0:06:39 (5),00:11:39,01:20 6,2060,Livia TINCU,0:04:21 (6),00:01:10,0:06:33 (4),00:12:03,01:44 5,2020,Ioana GOMOI,0:03:33 (2),00:01:02,0:07:29 (6),00:12:03,01:44 7,2087,Ingrid NEDELCU,0:05:00 (7),00:01:13,0:08:34 (7),00:14:45,04:26 [/tabel]

Copii 13 ani Feminin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2039,Ana BESENYEI,0:03:40 (2),00:00:56,0:06:04 (1),00:10:39,- 2,2009,Maria CONSTANTINESCU,0:03:33 (1),00:00:56,0:06:33 (5),00:11:01,00:22 3,2028,Ilinca AVRAMESCU,0:04:01 (4),00:00:59,0:06:05 (2),00:11:04,00:25 4,2084,Teodora CRISTEA,0:04:45 (5),00:01:01,0:06:11 (3),00:11:56,01:17 5,2055,Denisa AVRAM,0:05:07 (7),00:01:04,0:06:28 (4),00:12:38,01:59 6,2017,Sonia AL MARII,0:03:53 (3),00:01:19,0:07:44 (7),00:12:56,02:17 7,2083,Alexandra COSTAN,0:05:09 (8),00:01:04,0:07:26 (6),00:13:39,03:00 8,2056,Ana-Maria PALADE,0:04:50 (6),00:01:16,0:08:38 (8),00:14:42,04:03 [/tabel]

Cadeti Feminin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,1022,Andreea Maria MATEI BOBARNAC,0:06:19 (2),00:00:56,0:12:19 (2),00:19:33,- 2,506,Mevsim MAHMUDOVA,0:07:43 (6),00:01:05,0:11:23 (1),00:20:10,00:37 3,1004,Luna POPA,0:06:13 (1),00:01:01,0:13:54 (3),00:21:07,01:34 4,1021,Ana Maria VULPOIU,0:06:54 (3),00:01:10,0:14:18 (5),00:22:21,02:48 5,1025,Miruna POSTOLACHE,0:06:58 (4),00:01:27,0:14:15 (4),00:22:39,03:06 6,1003,Natalia VASILESCU,0:07:11 (5),00:01:05,0:15:43 (9),00:23:58,04:25 7,1012,Alexandra RADU,0:09:08 (7),00:01:07,0:14:53 (7),00:25:07,05:34 8,1013,Lavinia IASAR,0:09:46 (8),00:01:12,0:14:50 (6),00:25:48,06:15 9,1014,Evelyn TANASE,0:09:52 (9),00:01:09,0:14:59 (8),00:25:59,06:26 [/tabel]

Juniori Feminin

[tabel width=”785″ colwidth=”20|30|200|80|60|70|70|70|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run Lap1,Run Lap2,Run Lap3,Run,Total,Diff 1,501,Dayana BUDISAN,0:14:56 (1),00:01:07,08:05,08:26,08:47,0:25:17 (1),00:41:19,- [/tabel]

Elite Feminin

[tabel width=”785″ colwidth=”20|30|200|80|60|70|70|70|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run Lap1,Run Lap2,Run Lap3,Run,Total,Diff 1,5,Andreea BALAN,0:10:58 (1),00:01:02,07:47,07:53,08:00,0:23:39 (2),00:35:39,- 2,4,Stefania ION,0:12:10 (2),00:01:16,07:34,07:40,07:57,0:23:10 (1),00:36:34,00:55 [/tabel]

Copii 9 ani Masculin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2033,Catalin TANASE,0:03:47 (1),00:01:14,0:06:20 (1),00:11:21,- 2,2011,Adrian DRAGOTA,0:03:59 (2),00:01:10,0:06:23 (2),00:11:31,00:10 3,2048,Eric DRAGHICI,0:04:51 (3),00:01:30,0:06:40 (4),00:13:00,01:39 4,2076,Mihnea ABICULESEI,0:05:07 (4),00:01:36,0:06:25 (3),00:13:08,01:47 5,2095,Sasho VESELINOV,0:05:36 (5),00:01:31,0:07:34 (7),00:14:40,03:19 6,2002,Gergo PAP,0:05:52 (6),00:01:24,0:07:29 (6),00:14:44,03:23 7,3026,Luca ROSCANEANU,0:06:15 (7),00:01:10,0:07:22 (5),00:14:46,03:25 8,2097,Gabriel DRYANKOV,0:06:42 (8),00:01:27,0:09:12 (8),00:17:20,05:59 [/tabel]

Copii 10 ani Masculin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2077,Darius TEISANU,0:03:39 (2),00:01:10,0:05:48 (2),00:10:36,- 2,2078,Rares BADEA,0:03:46 (3),00:01:08,0:05:53 (3),00:10:47,00:11 3,2004,Mihai CONSTANTIN,0:03:35 (1),00:01:05,0:06:10 (4),00:10:50,00:14 4,2096,Daren KIRILOV,0:03:54 (4),00:01:01,0:06:19 (6),00:11:13,00:37 5,2066,Cosmin CIORTAN,0:05:08 (11),00:01:01,0:05:32 (1),00:11:41,01:05 6,2029,Mihnea AVRAMESCU,0:04:47 (7),00:01:04,0:06:16 (5),00:12:06,01:30 7,2027,Victor GOLIC,0:04:23 (6),00:01:12,0:06:41 (7),00:12:15,01:39 8,2023,Edward MURARU,0:04:22 (5),00:01:14,0:06:50 (9),00:12:25,01:49 9,2012,Alex PAIUC,0:04:56 (10),00:01:15,0:06:48 (8),00:12:58,02:22 10,2094,Pavel DIMITROV,0:04:47 (8),00:01:58,0:07:22 (10),00:14:06,03:30 11,2088,Radu CARSTEANU,0:04:53 (9),00:01:33,0:09:28 (12),00:15:53,05:17 12,2019,Andrei GOMOI,0:05:12 (12),00:02:22,0:08:44 (11),00:16:17,05:41 [/tabel]

Copii 11 ani Masculin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2042,Paul SERBAN,0:03:28 (1),00:01:00,0:05:17 (1),00:09:45,- 2,2080,Carol POPA,0:03:49 (3),00:00:58,0:05:31 (2),00:10:17,00:32 3,2026,Alexandru BIRGHILESCU,0:03:55 (4),00:01:13,0:05:46 (3),00:10:53,01:08 4,2065,Matei NECULAI,0:04:23 (6),00:01:08,0:05:48 (4),00:11:18,01:33 5,2021,Petru ANGHEL,0:03:43 (2),00:01:14,0:06:55 (6),00:11:52,02:07 6,2069,Octavian BUHOCI,0:04:22 (5),00:01:20,0:06:35 (5),00:12:17,02:32 7,2093,Filip NAZAROV,0:04:50 (7),00:01:12,0:07:17 (8),00:13:18,03:33 8,2081,David BLEJAN,0:05:44 (8),00:01:18,0:07:05 (7),00:14:07,04:22 9,2073,Radu BAN,0:06:15 (11),00:01:15,0:07:19 (9),00:14:48,05:03 10,2085,Florea PAUL,0:05:52 (9),00:01:35,0:07:22 (10),00:14:48,05:03 11,2086,Tudor FLOREA,0:06:19 (12),00:01:29,0:07:37 (11),00:15:25,05:40 12,3025,Moga ROSCANEANU,0:05:53 (10),00:01:25,0:08:37 (13),00:15:54,06:09 13,3027,Antonio NITU,0:06:39 (13),00:01:23,0:08:36 (12),00:16:37,06:52 [/tabel]

Copii 12 ani Masculin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2044,Ede VLADAR,0:03:42 (7),00:01:11,0:05:14 (1),00:10:06,- 2,2032,Victor MIHU,0:03:20 (1),00:00:55,0:05:57 (8),00:10:11,00:05 2,2049,Luca Mihai ANDREI,0:03:25 (3),00:01:08,0:05:39 (5),00:10:11,00:05 3,2061,Stefan SIMION,0:03:40 (6),00:01:04,0:05:34 (3),00:10:17,00:11 4,2099,Vlad SENDROIU,0:03:44 (9),00:01:02,0:05:34 (4),00:10:19,00:13 5,2089,Matei PETRASCU,0:03:35 (4),00:01:05,0:05:45 (6),00:10:23,00:17 6,2070,David MIHAI,0:03:23 (2),00:01:10,0:06:01 (9),00:10:33,00:27 7,2046,Horea RUSU,0:03:55 (11),00:01:25,0:05:30 (2),00:10:49,00:43 8,2090,Ivailo STRUPCHANSKI,0:03:59 (12),00:01:01,0:06:06 (10),00:11:06,01:00 9,2041,Alexandru FIZESAN,0:03:42 (8),00:01:30,0:06:21 (11),00:11:32,01:26 10,2075,Denis CHIFOR,0:04:45 (14),00:01:04,0:05:51 (7),00:11:38,01:32 11,2024,Mihnea BALUTA,0:03:53 (10),00:01:03,0:06:43 (13),00:11:38,01:32 12,2068,Angelo Patrick Cosmin BAICU,0:03:37 (5),00:01:09,0:06:54 (14),00:11:39,01:33 13,2018,Mihai TUTUGAN,0:04:14 (13),00:01:06,0:06:27 (12),00:11:46,01:40 14,3029,Razvan COSTESCU,0:05:19 (15),00:01:47,0:08:22 (15),00:15:28,05:22 [/tabel]

Copii 13 ani Masculin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2035,Rares Alexandru PANAIT,0:03:24 (5),00:00:56,0:04:59 (1),00:09:18,- 2,2082,Vlad CATANA,0:03:18 (3),00:01:02,0:05:03 (2),00:09:21,00:03 3,2036,Darius Ionut SOARE,0:03:20 (4),00:01:02,0:05:25 (3),00:09:46,00:28 4,2043,Vlad POP,0:03:41 (8),00:01:06,0:05:30 (4),00:10:16,00:58 5,2072,Vlad GHERGHEL,0:03:12 (2),00:01:04,0:06:10 (7),00:10:25,01:07 6,2000,Razvan HODINA,0:03:08 (1),00:01:21,0:06:08 (6),00:10:37,01:19 7,3023,Mihai COMENDANT,0:03:41 (7),00:01:08,0:06:07 (5),00:10:55,01:37 8,2022,Vlad IOSIPESCU,0:03:27 (6),00:01:07,0:06:34 (11),00:11:06,01:48 9,2052,Radu BONDEI,0:03:55 (9),00:01:08,0:06:34 (10),00:11:36,02:18 10,2098,Andrei GELEA,0:04:26 (12),00:01:13,0:06:13 (8),00:11:51,02:33 11,2074,Codrin RUSU,0:03:59 (11),00:02:14,0:06:34 (9),00:12:46,03:28 12,3022,Erik ARSENIE,0:03:58 (10),00:01:24,0:07:43 (12),00:13:04,03:46 [/tabel]

Copii 13 ani Masculin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,2035,Rares Alexandru PANAIT,0:03:24 (5),00:00:56,0:04:59 (1),00:09:18,- 2,2082,Vlad CATANA,0:03:18 (3),00:01:02,0:05:03 (2),00:09:21,00:03 3,2036,Darius Ionut SOARE,0:03:20 (4),00:01:02,0:05:25 (3),00:09:46,00:28 4,2043,Vlad POP,0:03:41 (8),00:01:06,0:05:30 (4),00:10:16,00:58 5,2072,Vlad GHERGHEL,0:03:12 (2),00:01:04,0:06:10 (7),00:10:25,01:07 6,2000,Razvan HODINA,0:03:08 (1),00:01:21,0:06:08 (6),00:10:37,01:19 7,3023,Mihai COMENDANT,0:03:41 (7),00:01:08,0:06:07 (5),00:10:55,01:37 8,2022,Vlad IOSIPESCU,0:03:27 (6),00:01:07,0:06:34 (11),00:11:06,01:48 9,2052,Radu BONDEI,0:03:55 (9),00:01:08,0:06:34 (10),00:11:36,02:18 10,2098,Andrei GELEA,0:04:26 (12),00:01:13,0:06:13 (8),00:11:51,02:33 11,2074,Codrin RUSU,0:03:59 (11),00:02:14,0:06:34 (9),00:12:46,03:28 12,3022,Erik ARSENIE,0:03:58 (10),00:01:24,0:07:43 (12),00:13:04,03:46 [/tabel]

Cadeti Masculin

[tabel width=”590″ colwidth=”20|30|200|80|60|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run,Total,Diff 1,1007,Erick Lorincz ROGOZ,0:05:38 (1),00:00:55,0:09:55 (1),00:16:28,- 2,1020,Dominic MEGHEA,0:05:41 (2),00:00:58,0:10:37 (3),00:17:16,00:48 3,1023,Andrei SENDROIU,0:05:59 (4),00:00:59,0:10:36 (2),00:17:33,01:05 4,1006,Gabi BOCA,0:06:08 (5),00:01:01,0:11:10 (6),00:18:19,01:51 5,1024,Stefan TUTUGAN,0:06:43 (6),00:01:04,0:10:45 (4),00:18:32,02:04 6,1019,Kristiyan CONEV,0:06:56 (9),00:00:56,0:10:47 (5),00:18:38,02:10 7,1002,Leon STAN,0:05:44 (3),00:01:16,0:13:25 (11),00:20:24,03:56 8,1008,Laurentiu SMIRNOV,0:08:06 (13),00:01:17,0:11:24 (7),00:20:45,04:17 9,1011,Emilian IVANOV,0:07:48 (11),00:01:13,0:11:47 (8),00:20:47,04:19 10,1017,Draghici IONUT – MIHAI,0:08:04 (12),00:01:11,0:12:26 (9),00:21:40,05:12 11,1018,Hari NAZAROV,0:07:42 (10),00:01:09,0:13:19 (10),00:22:08,05:40 12,1000,Daniel POPESCU,0:06:56 (8),00:01:27,0:14:39 (12),00:23:02,06:34 13,1001,Andrei BACIU,0:06:56 (7),00:01:12,0:15:21 (13),00:23:28,07:00 14,1016,Filip CIRTOG,0:08:10 (14),00:01:14,0:17:42 (14),00:27:05,10:37 [/tabel]

Juniori Masculin

[tabel width=”785″ colwidth=”20|30|200|80|60|70|70|70|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run Lap1,Run Lap2,Run Lap3,Run,Total,Diff 1,500,Andrei CHIS,0:11:02 (2),00:00:56,06:04,06:23,06:52,0:19:18 (1),00:31:14,- 2,504,Catalin-Eladio ROMAS,0:11:30 (4),00:00:56,06:29,06:50,07:01,0:20:19 (2),00:32:44,01:30 3,502,Adi MORAR,0:10:53 (1),00:00:59,07:10,07:34,07:55,0:22:39 (4),00:34:29,03:15 [/tabel]

Elite Masculin

[tabel width=”785″ colwidth=”20|30|200|80|60|70|70|70|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run Lap1,Run Lap2,Run Lap3,Run,Total,Diff 1,3,George MURAR,0:10:56 (1),00:01:03,06:28,06:45,07:25,0:20:37 (1),00:32:35,- 2,1,Alexandru Adrian DUMITRU,0:14:51 (2),00:01:08,07:12,07:24,07:13,0:21:49 (2),00:37:47,05:12 [/tabel]

AG 20-24 Masculin

[tabel width=”785″ colwidth=”20|30|200|80|60|70|70|70|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run Lap1,Run Lap2,Run Lap3,Run,Total,Diff 1,3008,Nechita VLADIMIR EUGEN,0:17:03 (1),00:01:19,07:13,07:29,07:27,0:22:08 (1),00:40:30,- 2,3005,Alexandru IVANOV,0:18:48 (2),00:01:21,09:26,09:05,09:12,0:27:42 (2),00:47:51,07:21 [/tabel]

AG 30-34 Masculin

[tabel width=”785″ colwidth=”20|30|200|80|60|70|70|70|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run Lap1,Run Lap2,Run Lap3,Run,Total,Diff 1,3009,Valentin ROSIOARA,0:11:53 (1),00:01:17,07:14,07:02,06:57,0:21:12 (1),00:34:22,- 2,3006,Sergiu ILIES,0:18:46 (2),00:02:23,08:15,08:26,08:24,0:25:03 (2),00:46:11,11:49 [/tabel]

AG 35-39 Masculin

[tabel width=”785″ colwidth=”20|30|200|80|60|70|70|70|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run Lap1,Run Lap2,Run Lap3,Run,Total,Diff 1,3011,Dragos PINTILIE,0:11:43 (1),00:01:34,07:39,07:46,07:52,0:23:16 (1),00:36:32,- [/tabel]

AG 40-44 Masculin

[tabel width=”785″ colwidth=”20|30|200|80|60|70|70|70|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run Lap1,Run Lap2,Run Lap3,Run,Total,Diff 1,3003,Gheorghe MARIAN,0:11:59 (1),00:01:30,07:26,07:23,07:41,0:22:29 (1),00:35:57,- 2,3007,Victor ZAMFIR,0:21:26 (2),00:01:38,08:12,08:59,08:40,0:25:50 (2),00:48:53,12:56 [/tabel]

AG 50-54 Masculin

[tabel width=”785″ colwidth=”20|30|200|80|60|70|70|70|80|60|60″ colalign=”center|center|left|center|center|center|center|center|center|center|center”] Rank,Bib,Name,Swim,T1,Run Lap1,Run Lap2,Run Lap3,Run,Total,Diff 1,3001,Gabriel GRIGORE,0:22:41 (1),00:01:40,07:48,08:19,08:43,0:24:49 (1),00:49:09,- [/tabel]

Loading...

Pin It on Pinterest