Rezultate Campionate Nationale 2020

Rezultate Campionate Nationale 2020

CN WINTER TRIATLON
CHEILE GRADISTEI – 29.02.2020
SENIORI MASCULIN
Locul I – PALICI VIOREL / CSA Steaua Bucuresti
Locul II – MANEA SILVIU IONUT / CSA Steaua Bucuresti
Locul III – CUPSA MIHAI / CS Politehnica Cluj Napoca

SENIORI FEMININ
Locul I – RASINA MARIA LUIZA / CSA Steaua Bucuresti
Locul II – LORINCZ TIMEA / CSA Steaua Bucuresti
Locul III – TUZSON AGNES / ACS Mobility Plus

TINERET MASCULIN
Locul I – MUNTEANU DANIEL / CSA Steaua Bucuresti
Locul II – KOVACS SZABOLCS / ACS Mobility Plus

TINERET FEMININ
Locul I – RASINA MARIA LUIZA / CSA Steaua Bucuresti

JUNIORI I MASCULIN
Locul I – HANCU LEONARD / CSA Steaua Bucuresti

JUNIORI I FEMININ
Locul I – BANCILA ALEXIA IOANA / CSA Steaua Bucuresti

JUNIORI II (Cadeți) MASCULIN
Locul I – BONDEI RADU GABRIEL / ACS Master Swim and TRI

PARATRIATLON
Locul I – TAMIRJAN ROBERT / CS Politehnica Cluj Napoca

CN TRIATLON DISTANTA STANDARD
ARAD – 15.08.2020
SENIORI MASCULIN
Locul I – ION ALEXANDRU / UNSTOPPABLE SPORT CLUB
Locul II – TOMA ALEXANDRU / CS OLIMPIA BUCURESTI
Locul III – CHINDRIS MIHAIL / CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

SENIORI FEMININ
Locul I – ION STEFANIA / CSA STEAUA BUCURESTI
Locul II – POPESCU MIRELA / UNSTOPPABLE SPORT CLUB
Locul III – DOGARIU TAMARA / ACS SEVEN ATLETIC

TINERET MASCULIN
Locul I – ION ALEXANDRU / UNSTOPPABLE SPORT CLUB
Locul II – CHINDRIS MIHAIL / CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA
Locul III – TRANULEA CRISTIAN / CSA STEAUA BUCURESTI

CN CROS TRIATLON
SFANTU GHEORGHE – 29.08.2020
SENIORI MASCULIN
Locul I – DANIEL ATTILA / Unstoppable Sport Club
Locul II – SORIN BORICEANU / ACS Energy Club Bucuresti
Locul III – BALANESCU CIPRIAN / ACS Ride Competition

SENIORI FEMININ

Locul I – TUZSON AGNES / ACS Mobility Plus
Locul II – OPREA MARINA / ACS Seven Sport Club

TINERET MASCULIN
Locul I – CHINDRIS MIHAIL / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul II – KOVACS SZABOLCS / ACS Mobility Plus
Locul III – TRANULEA CRISTIAN / CSA Steaua Bucuresti

JUNIORI I MASCULIN
Locul I – STRATULAT ALBERT / ACS Danube Swim Club Galati
Locul II – BOCA GABRIEL / CS Politehnica Cluj Napoca

JUNIORI I FEMININ
Locul I – IORDACHE ANDREEA DIANA / Master Swim and TRI

JUNIORI II (Cadeți) MASCULIN
Locul I – POPA CAROL / ACS Atena Sport Club
Locul II – RUSU HOREA / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul III – FIZESAN ALEXANDRU / CS Politehnica Cluj Napoca

JUNIORI II (Cadeți) FEMININ
Locul I – IOAN ILONA ANA / ACS Atena Sport Club
Locul II – DAMIAN CASIA / ACS Trident Triathlon Team
Locul III – CHIS ARIANA / CS Politehnica Cluj Napoca

CN TRIATLON DISTANTA SPRINT
MAMAIA – 03.10.2020
SENIORI MASCULIN
Locul I – SEITAN NICOLAE / CS Olimpia Bucuresti
Locul II – ROGOZ ERICK / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul III – REMZING VLAD / CS Aquasport Timisoara

SENIORI FEMININ
Locul I – MANAC ANTOANELA / ACS Atena Sport Club
Locul II – PERJOIU ALICE / ACS Seven Atletic
Locul III – IORDACHE ANDREEA DIANA / Master Swim and TRI

TINERET MASCULIN
Locul I – SEITAN NICOLAE / CS Olimpia Bucuresti
Locul II – CHIS ANDREI / CS Politehnica Cluj Napoca

JUNIORI I MASCULIN
Locul I – ROGOZ ERICK / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul II – REMZING VLAD / CS Aquasport Timisoara
Locul III – STRATULAT ALBERT / ACS Danube Swim Club Galati

JUNIORI I FEMININ
Locul I – PERJOIU ALICE / ACS Seven Atletic
Locul II – IORDACHE ANDREEA DIANA / Master Swim and TRI
Locul III – SCURTU ALEXIA / CS Politehnica Cluj Napoca

 

CN TRIATLON DISTANTA SUPER SPRINT
MAMAIA – 03.10.2020
SENIORI MASCULIN
Locul I – TRANULEA CRISTIAN / CSA Steaua Bucuresti
Locul II – POPA CAROL / ACS Atena Sport Club
Locul III – SVIDERSKI CATALIN / CS Politehnica Cluj Napoca

SENIORI FEMININ
Locul I – DAMIAN CASIA / ACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
Locul II – CHIS ARIANA / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul III – NEAGU REBECCA / ACS Seven Atletic

TINERET MASCULIN
Locul I – TRANULEA CRISTIAN / CSA Steaua Bucuresti
Locul II – POPA CAROL / ACS Atena Sport Club
Locul III – SVIDERSKI CATALIN / CS Politehnica Cluj Napoca

JUNIORI I MASCULIN
Locul I – POPA CAROL / ACS Atena Sport Club
Locul II – SVIDERSKI CATALIN / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul III – PETRE RAUL / ACS Atena Constanta

JUNIORI I FEMININ
Locul I – DAMIAN CASIA / ACS Trident Triathlon Team
Locul II – CHIS ARIANA / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul III – NEAGU REBECCA / ACS Seven Atletic

JUNIORI II (Cadeți) MASCULIN
Locul I – POPA CAROL / ACS Atena Sport Club
Locul II – SVIDERSKI CATALIN / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul III – PETRE RAUL / ACS Atena Constanta

JUNIORI II (Cadeți) FEMININ
Locul I – CHIS ARIANA / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul II – NEAGU REBECCA / ACS Seven Atletic
Locul III – CRALEA DENISA / ACS Aqua Vita Delta

PARATRIATLON
Locul I – NOTRETU ARIAN CRISTIAN / ACS Master Swim and Tri


CN TRIATLON DISTANTA MEDIE
MAMAIA – 03.10.2020
SENIORI MASCULIN
Locul I – ION ALEXANDRU / Unstopable Sport Club
Locul II – TOMA ALEXANDRU / CS Olimpia Bucuresti
Locul III – BERES HUNOR / Unstopable Sport Club

SENIORI FEMININ
Locul I – KOTER ADEL / ACS Triathlon Harghita

CN AQUATHLON
CONSTANTA– 17.10.2020
SENIORI MASCULIN
Locul I – ROMAS CATALIN / CS Olimpia Bucuresti
Locul II – TOMA ALEXANDRU / CS Olimpia Bucuresti
Locul III – CHESLER ALEXANDRU / ACS Trident Triathlon Team

SENIORI FEMININ
Locul I – MANAC ANTOANELA / ACS Atena Constanta
Locul II – PERJOIU ALICE / ACS Seven Atletic
Locul III – IORDACHE ANDREEA DIANA / ACS Master Swim and TRI

TINERET MASCULIN
Locul I – ROMAS CATALIN / CS Olimpia Bucuresti
Locul II – STRATULAT ALBERT / ACS Danube Swim Club Galati
Locul III – MEGHEA DOMINIC / ACS Seven Atletic

JUNIORI I MASCULIN
Locul I – STRATULAT ALBERT / ACS Danube Swim Club Galati
Locul II – MEGHEA DOMINIC / ACS Seven Atletic
Locul III – HUZU XAVY / Bucharest Sport Club Elite

JUNIORI I FEMININ
Locul I – PERJOIU ALICE / ACS Seven Atletic
Locul II – IORDACHE ANDREEA DIANA / ACS Master Swim and TRI
Locul III – BALOG HENRIETTA / CSM VSK Csiksereda

JUNIORI II (Cadeți) MASCULIN
Locul I – POPA CAROL / ACS Atena Sport Club
Locul II – PETRE RAUL / ACS Atena Constanta
Locul III – SCORTEA TEOFIL / ACS Unstoppable

JUNIORI II (Cadeți) FEMININ
Locul I – DAMIAN CASIA / ACS Trident Triathlon Team
Locul II – IOFCIU SOPHIE ALEXANDRA / ACS Trident Triathlon Team
Locul III – EROSS HANNA / CSM VSK Csiksereda

PARATRIATLON
Locul I – NOTRETU ARIAN CRISTIAN / ACS Master Swim and TRI 

CN DUATLON
CHEILE GRADISTEI – 29.10.2020
SENIORI MASCULIN
Locul I – KANIZSAY LEVENTE / CSM Cluj Napoca
Locul II – BALANESCU CIPRIAN / ACS Ride Competition
Locul III – ROGOZ ERICK / CS Politehnica Cluj Napoca

TINERET MASCULIN
Locul I – CHINDRIS MIHAIL / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul II – ROMAS CATALIN / CS Olimpia Bucuresti
Locul III – MARICA ANDREI / CSA Steaua Bucuresti

TINERET FEMININ
Locul I – CIOLACU ANDREEA / CSM Braila

JUNIORI I MASCULIN
Locul I – ROGOZ ERICK / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul II – STRATULAT ALBERT / ACS Danube Swim Club Galati
Locul III – SAFCA DUMITREL / ACS Aqua Vita Delta

JUNIORI I FEMININ
Locul I – PERJOIU ALICE / ACS Seven Atletic
Locul II – COTEANU MARIA ALEXANDRA / ACS Trident Triathlon Team
Locul III – SUFARU MARIA ALEXANDRA / ACS Seven Atletic

JUNIORI II (Cadeți) MASCULIN
Locul I – POPA CAROL / ACS Atena Sport Club
Locul II – SVIDERSKI CATALIN / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul III – SAFCA MIHAI DANIEL / ACS Aqua Vita Delta

JUNIORI II (Cadeți) FEMININ
Locul I – CHIS ARIANA / CS Politehnica Cluj Napoca
Locul II – DAMIAN CASIA / ACS Trident Triathlon Team
Locul III – IOAN ILONA ANA / ACS Atena Sport Club

PARATRIATLON
Locul I – TAMIRJAN ROBERT / CS Politehnica Cluj Napoca

Pin It on Pinterest