Datorita numarului mare de concurenti inscrisi (peste 600) si a traseului relativ scurt (ture de 4 km la ciclism) am fost nevoiti sa modificam programul competitiei. Vom avea patru starturi conform programului de mai jos. Va rugam sa verificati pe ce lista de start va aflati si sa consultati traseul (mai jos aveti cele 4 liste si traseele). Intrarea in zona de tranzit este obligatorie in intervalul 8:45-9:30, nu veti avea posibilitatea de a intra ulterior datorita densitatii starturilor.

Starturile se vor da dupa urmatorul program:

09.45 – Start 1: Copii 9,10 si 11 ani feminin si masculin
10.15 – Start 2: Copii 12,13 ani si Cadeti feminin si masculin
11.00 – Start 3: Juniori, Age group masculin 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-45
12.20 – Start 4: Junioare, Age group feminin toate categorille, Age group masculin 45-49,50-54,55-59,60+ şi Ştafetă

Program Sâmbătă 26 martie

16.00-20.00: Înscrieri şi validarea înscrierilor, ridicarea pachetelor de concurs
18.00: Şedinţă tehnică
Ridicarea pachetelor de start şi şedinta tehnică din 26 martie vor avea loc în incinta Bibliotecii Naţionale.

Program Duminică 27 martie

08.00–09.00: Validarea înscrierilor – Biblioteca Naţională
08.45: Deschiderea zonei de tranzit pentru copii, cadeţi, juniori, open, amatori age group, ștafetă
09.30: Şedinţă tehnică copii, cadeți
09.30: Închiderea zonei de tranzit pentru copii, cadeţi, juniori, amatori age group, ștafetă
09:45: Start 1 – Copii 9,10 si 11 ani feminin si masculin
10:15: Timp limita terminarea run1 + bike Start 1
10:15: Start 2 – Copii 12,13 ani si Cadeti feminin si masculin
10:50: Timp limita terminarea run1 + bike Start 2
11.00: Start 3 – Juniori, Age group masculin 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-45
12:20: Timp limita terminarea run1 + bike Start 3
12.20 Start 4 – Age group feminin toate categorille, Age group masculin 45-49,50-54,55-59,60+ şi Ştafetă
13:40: Timp limita terminarea run1 + bike Start 4
14.00: Închiderea cursei
15.00: Festivitatea de premiere

START 1 – Copii 9,10,11 ani – feminin & masculin

Nr. ConcursNumeClubCategorie
350Ana GrosuKinetotriCopii 9 ani - feminin (2007 )
351Bobocea AnaisMaster Swim & TriCopii 9 ani - feminin (2007 )
352Croitoriu Ana MariaTriathlon For LifeCopii 9 ani - feminin (2007 )
353Dinca AnaBucharest Sport ClubCopii 9 ani - feminin (2007 )
354Iatan IlincaMaster Swim & TriCopii 9 ani - feminin (2007 )
355Kehaiyan Maria ZaraCopii 9 ani - feminin (2007 )
356Lazar TimeeaBucharest Sport ClubCopii 9 ani - feminin (2007 )
357Macovei MaraBucharest Sport ClubCopii 9 ani - feminin (2007 )
358Mihai Teodora MariaAqua sport GalatiCopii 9 ani - feminin (2007 )
359Nasui SimianaCopii 9 ani - feminin (2007 )
360Noemi ConstantinescuBSCCopii 9 ani - feminin (2007 )
361Sima SaraAtena Sport ClubCopii 9 ani - feminin (2007 )
362Singuran AmaliaAtena Sport ClubCopii 9 ani - feminin (2007 )
363Singuran Maria Amalia Atena Sport ClubCopii 9 ani - feminin (2007 )
364Turlica GeorgianaAqua Vita Delta TulceaCopii 9 ani - feminin (2007 )
365Voicu IoanaBucharest Sport ClubCopii 9 ani - feminin (2007 )
366Vulturescu Alessia Bucharest Sport ClubCopii 9 ani - feminin (2007 )
367Angelescu CalinCopii 9 ani - masculin (2007)
368Avramescu Mihnea CristianBucharest Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
369Badea RaresAtena Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
370Carsteanu RaduBucharest Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
371Chiliment AlexisIBSBCopii 9 ani - masculin (2007)
372Ciortan CosminAqua Vita Delta TulceaCopii 9 ani - masculin (2007)
373Cochinescu Codrin IoanCopii 9 ani - masculin (2007)
374Coica RaduBucharest Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
375Constantin Mihai Bucharest Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
376Cotei RaduMorenariiCopii 9 ani - masculin (2007)
377Daren KirilovTriatlon-DalyanCopii 9 ani - masculin (2007)
378Dragota Adrian Bucharest Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
379Golic VictorBucharest Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
380Hangiu TudorKinetotriCopii 9 ani - masculin (2007)
381Marin David AlexandruAtena Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
382Mihnea Stefan SurugiuScoala 10Copii 9 ani - masculin (2007)
383Negru EricTri-AlutaCopii 9 ani - masculin (2007)
384Paiuc AlexandruBucharest Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
385Pap GergoMaster Swim & TRICopii 9 ani - masculin (2007)
386Pazu AndreiAtena Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
387Saizu Rares - AndreiIBSBCopii 9 ani - masculin (2007)
388Tanase Catalin Bucharest Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
389Teisanu DariusAtena Sport ClubCopii 9 ani - masculin (2007)
390Udeanu YounesMaster Swim & TriCopii 9 ani - masculin (2007)
391Albu AndreeaIBSBCopii 10 ani - feminin (2006)
392Angelescu ArianaCopii 10 ani - feminin (2006)
393Badea IoanaAtena Sport ClubCopii 10 ani - feminin (2006)
394Braticevici CarmenMaster Swim & TriCopii 10 ani - feminin (2006)
395Burlacu Anamaria ElenaCopii 10 ani - feminin (2006)
396Chelaru CristinaMaster Swim & TriCopii 10 ani - feminin (2006)
397Cristea TheeaBucharest Sport ClubCopii 10 ani - feminin (2006)
398Ion LarisaAtena Sport ClubCopii 10 ani - feminin (2006)
399Iov DenisaAqua Vita Delta TulceaCopii 10 ani - feminin (2006)
400Isabel Ioana DinculescuIBSBCopii 10 ani - feminin (2006)
401Lazarciuc MaiaBucharest Sport ClubCopii 10 ani - feminin (2006)
402Neagu Ioana RebeccaBucharest Sport ClubCopii 10 ani - feminin (2006)
403Negru IoanaTri-AlutaCopii 10 ani - feminin (2006)
404Oană IoanaAtena Sport ClubCopii 10 ani - feminin (2006)
405Pana RalucaCopii 10 ani - feminin (2006)
406Stroe Ana Maria Bucharest Sport ClubCopii 10 ani - feminin (2006)
407Tarpan SoniaCopii 10 ani - feminin (2006)
408Zamfir Ana MariaIBSBCopii 10 ani - feminin (2006)
409Blejan David MarianAtena Sport ClubCopii 10 ani - masculin (2006)
410Bocai VladAtena Sport ClubCopii 10 ani - masculin (2006)
411Bondarev DenisAqua Vita Delta TulceaCopii 10 ani - masculin (2006)
412Buhoci Octavian Bucharest Sport ClubCopii 10 ani - masculin (2006)
413Chesler RobertAtena Sport ClubCopii 10 ani - masculin (2006)
414Cristea EduardBucharest Sport ClubCopii 10 ani - masculin (2006)
415Duta Robert Bucharest Sport ClubCopii 10 ani - masculin (2006)
416Filip NazarovRusseCopii 10 ani - masculin (2006)
417Florea PaulCopii 10 ani - masculin (2006)
418Florea TudorCopii 10 ani - masculin (2006)
419Neagu TudorMaster Swim & TriCopii 10 ani - masculin (2006)
420Neagu Tudor Cristian AndreiMaster swimm and triCopii 10 ani - masculin (2006)
421Neculai MateiAqua Vita Delta TulceaCopii 10 ani - masculin (2006)
422Nyagui BalazsC.S. Aqua01 ClujCopii 10 ani - masculin (2006)
423Petrescu Andrei VicentiuFocus FreeRiderCopii 10 ani - masculin (2006)
424Pop RaduC.S. Aqua01 ClujCopii 10 ani - masculin (2006)
425Popa CarolAtena Sport ClubCopii 10 ani - masculin (2006)
426Precup HoreaC.S. Aqua01 ClujCopii 10 ani - masculin (2006)
427Rotaru BogdanAqua Vita Delta TulceaCopii 10 ani - masculin (2006)
428Serban PaulC.S. Aqua01 ClujCopii 10 ani - masculin (2006)
429Silaghi AlexandruMaster Swim & TRICopii 10 ani - masculin (2006)
430Stan-Jianu RazvanAqua Vita Delta TulceaCopii 10 ani - masculin (2006)
431Stroe VladCopii 10 ani - masculin (2006)
432Teodor StefanCS OlimpiaCopii 10 ani - masculin (2006)
433Tincu DanielAqua Vita Delta TulceaCopii 10 ani - masculin (2006)
434Badiu AndreeaBucharest Sport ClubCopii 11 ani - feminin (2005)
435Barbu Alina ValentinaLacu ReziiCopii 11 ani - feminin (2005)
436Bercu AndraAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - feminin (2005)
437Busila MirabelaAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - feminin (2005)
438Cheles LetitiaCambridge SchoolCopii 11 ani - feminin (2005)
439Chis ArianaC.S. Aqua01 ClujCopii 11 ani - feminin (2005)
440Constantinescu Medeea Maria Lacu Rezii Copii 11 ani - feminin (2005)
441Cralea DenisaAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - feminin (2005)
442Ganea AnastasiaAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - feminin (2005)
443Gheorghe RamonaAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - feminin (2005)
444Gut Brianna MariaLacu ReziiCopii 11 ani - feminin (2005)
445Ionescu Mara Bucharest Sport ClubCopii 11 ani - feminin (2005)
446Niculescu Cristina Bucharest Sport ClubCopii 11 ani - feminin (2005)
447Stan-Jianu DeliaAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - feminin (2005)
448Tincu LiviaAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - feminin (2005)
449Andrei LucaBucharest Sport ClubCopii 11 ani - masculin (2005)
450Baicu Patrick Bucharest Sport ClubCopii 11 ani - masculin (2005)
451Busila OctavianAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - masculin (2005)
452Chirachina BogdanAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - masculin (2005)
453Coica Stefan Bucharest Sport ClubCopii 11 ani - masculin (2005)
454Enache AndreiCS Olimpia BucurestiCopii 11 ani - masculin (2005)
455Fizesan AlexandruC.S. Aqua01 ClujCopii 11 ani - masculin (2005)
456Georgescu AlexBucharest Sport ClubCopii 11 ani - masculin (2005)
457Gogea RaduCopii 11 ani - masculin (2005)
458Iosip MateiCS Olimpia BucurestiCopii 11 ani - masculin (2005)
459Mihu VictorBucharest Sport ClubCopii 11 ani - masculin (2005)
460Orheanu StefanAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - masculin (2005)
461Pap TamasMaster Swim & TriCopii 11 ani - masculin (2005)
462Păvălașcu Andrei Daniel-Copii 11 ani - masculin (2005)
463Petrascu MateiBucharest Sport ClubCopii 11 ani - masculin (2005)
464Pojar AlexandraC.S. Aqua01 ClujCopii 11 ani - masculin (2005)
465Popescu Stefan AlexandruBucharest Sport ClubCopii 11 ani - masculin (2005)
466Rápolti TamásA.S. TriastesCopii 11 ani - masculin (2005)
467Ripeanu AlexandruTineretului RunCopii 11 ani - masculin (2005)
468Rosca Nichita DanielCopii 11 ani - masculin (2005)
469Rusu HoreaC.S. Aqua01 ClujCopii 11 ani - masculin (2005)
470Sendroiu VladCS Olimpia BucurestiCopii 11 ani - masculin (2005)
471Serkan IbryamTriatlon-DalyanCopii 11 ani - masculin (2005)
472Simion StefanAqua Vita Delta TulceaCopii 11 ani - masculin (2005)
473Tentean VictorCambridge SchoolCopii 11 ani - masculin (2005)
474Terebesi NadorC.S. Aqua01 ClujCopii 11 ani - masculin (2005)
475Toma DavidBucharest Sport ClubCopii 11 ani - masculin (2005)
476Ungureanu RazvanCSM BrailaCopii 11 ani - masculin (2005)
477Vladar EdeC.S. Aqua01 ClujCopii 11 ani - masculin (2005)

START 2 – Copii 12,13 ani si Cadeti – feminin & masculin

Nr. ConcursNumeClubCategorie
478Avram DenisaAqua Vita Delta TulceaCopii 12 ani - feminin (2004)
479Avramescu IlincaBucharest Sport ClubCopii 12 ani - feminin (2004)
480Besenyei Anna-MariaBucharest Sport ClubCopii 12 ani - feminin (2004)
481Carnat MaraAqua Vita Delta TulceaCopii 12 ani - feminin (2004)
482Cristea TeodoraAqua Vita Delta TulceaCopii 12 ani - feminin (2004)
483Damian CasiaAtena Sport ClubCopii 12 ani - feminin (2004)
484Duca Daria IoanaCopii 12 ani - feminin (2004)
485Enache Alexia MariaSlatina Cycling TeamCopii 12 ani - feminin (2004)
486Maria ConstantinescuBSCCopii 12 ani - feminin (2004)
487Maticiuc AlexandraTri-AlutaCopii 12 ani - feminin (2004)
488Palade Ana MariaAqua Vita Delta TulceaCopii 12 ani - feminin (2004)
489Stanciu Maria StefaniaMaster Swim & TriCopii 12 ani - feminin (2004)
490Stroe IlincaCopii 12 ani - feminin (2004)
491Arsenie Erik Bucharest Sport ClubCopii 12 ani - masculin (2004)
492Bondei Radu GabrielMaster Swim & TriCopii 12 ani - masculin (2004)
493Catana VladAtena Sport ClubCopii 12 ani - masculin (2004)
494Comendant MihaiBucharest Sport ClubCopii 12 ani - masculin (2004)
495Danila AlexandruAqua Vita Delta TulceaCopii 12 ani - masculin (2004)
496Eremia AndreiAqua Vita Delta TulceaCopii 12 ani - masculin (2004)
497Gelea AndreiMaster Swim & TriCopii 12 ani - masculin (2004)
498Gherghel VladMaster Swim & TriCopii 12 ani - masculin (2004)
499Ghica AndreiCS OlimpiaCopii 12 ani - masculin (2004)
500Harasim MihneaAtena Sport ClubCopii 12 ani - masculin (2004)
501Hnatiuc RaresCopii 12 ani - masculin (2004)
502Hubbes MatyasTri-AlutaCopii 12 ani - masculin (2004)
503Iacobai Cosmin AndreiCopii 12 ani - masculin (2004)
504Ioan RaresCopii 12 ani - masculin (2004)
505Ionescu DinuBucharest Sport ClubCopii 12 ani - masculin (2004)
506Jelescu AndreiAqua Vita Delta TulceaCopii 12 ani - masculin (2004)
507Lungu AndreiBucharest Sport ClubCopii 12 ani - masculin (2004)
508Manastireanu RaresSportul pentru TineCopii 12 ani - masculin (2004)
509Nanulescu AlexandruBucharest Sport ClubCopii 12 ani - masculin (2004)
510Panait Rares AlexandruMaster Swim & TriCopii 12 ani - masculin (2004)
511Pazu MihneaAtena Sport ClubCopii 12 ani - masculin (2004)
512Petrescu Cristian MihaiFocus FreeRiderCopii 12 ani - masculin (2004)
513Pop OvidiuC.S. Aqua01 ClujCopii 12 ani - masculin (2004)
514Pop VladC.S. Aqua01 ClujCopii 12 ani - masculin (2004)
515Romas CodrutBucharest Sport ClubCopii 12 ani - masculin (2004)
516Sarbulescu MateiCS Olimpia BucurestiCopii 12 ani - masculin (2004)
517Simeon GanevTriatlon-DalyanCopii 12 ani - masculin (2004)
518Singuran DariusAtena Sport ClubCopii 12 ani - masculin (2004)
519Soare Darius IonutMaster Swim & TriCopii 12 ani - masculin (2004)
520Toader AlinCopii 12 ani - masculin (2004)
521Campean GeorgianaCSM ClujCopii 13 ani - feminin (2003)
522Iordache Andreea DianaMaster Swim & TriCopii 13 ani - feminin (2003)
523Perjoiu AliceCopii 13 ani - feminin (2003)
524Radu AlexandraAqua Vita Delta TulceaCopii 13 ani - feminin (2003)
525Sandu Ana MariaAqua Vita Delta TulceaCopii 13 ani - feminin (2003)
526Seliceanu AndreeaAqua Vita Delta TulceaCopii 13 ani - feminin (2003)
527Surugiu Sara MariaScoala 10Copii 13 ani - feminin (2003)
528Tatcu SabinaAqua Vita Delta TulceaCopii 13 ani - feminin (2003)
529Baciu AndreiBucharest Sport ClubCopii 13 ani - masculin (2003)
530Badica Mihnea-PetruBSC - OlimpiaCopii 13 ani - masculin (2003)
531Daniel VasilevTriatlon-DalyanCopii 13 ani - masculin (2003)
532Doroghi EnzoCambridge SchoolCopii 13 ani - masculin (2003)
533Draghici MarcelTriathlon For LifeCopii 13 ani - masculin (2003)
534Dragoiu Radu AndreiCS OlimpiaCopii 13 ani - masculin (2003)
535Dumitrache Tobias Bucharest Sport ClubCopii 13 ani - masculin (2003)
536Grigore AndreiBucharest Sport ClubCopii 13 ani - masculin (2003)
537Iacob Alexandru AndreiAtena Sport ClubCopii 13 ani - masculin (2003)
538Ilu AdrianCSM BrailaCopii 13 ani - masculin (2003)
539Ion GabrielAqua Vita Delta TulceaCopii 13 ani - masculin (2003)
540Marinescu Alexandru PaulCS OlimpiaCopii 13 ani - masculin (2003)
541Meghea Dominic AnfreiCS Olimpia BucurestiCopii 13 ani - masculin (2003)
542Minculete AndreiCopii 13 ani - masculin (2003)
543Popescu DanielBucharest Sport ClubCopii 13 ani - masculin (2003)
544Sendroiu AndreiCS Olimpia BucurestiCopii 13 ani - masculin (2003)
545Sevastian MaresAqua Vita Delta TulceaCopii 13 ani - masculin (2003)
546Voicu Costin GabrielCS OlimpiaCopii 13 ani - masculin (2003)
547Zamfir Anton DimceaIBSBCopii 13 ani - masculin (2003)
548Bituleanu MariaSevenCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
549Budisan DayanaCSM ClujCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
550Frant MadalinaCS Olimpia BucurestiCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
551Matei-Bobarnac AndreeaC.S.A. SteauaCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
552Pascu CezareCS Olimpia BucurestiCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
553Radu GoriaMaster Ski&BikeCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
554Rápolti EszterA.S. TriastesCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
555Sarbulescu AndreeaCS Olimpia BucurestiCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
556Turlica RamonaAqua Vita Delta TulceaCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
557Vasilescu NataliaMaster Swim & TriCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
558Vulpoiu Ana MariaCS Olimpia BucurestiCadeti 14-16 ani - feminin (2000-2002)
559Aleksandar StoicevTriatlon-DalyanCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
560Balaceanu Andrei CristianLacuReziiCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
561Balau Andrei-AlexandruCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
562Boca GabrielC.S. Aqua01 ClujCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
563Ciobanu AndreiCSM ClujCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
564Ciolacu TudorCSM BrailaCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
565Ciufu Mihai StefanBikeXpert Racing TeamCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
566Claudiu Nicholas DinculescuIBSBCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
567Cojocaru GeorgeAqua Vita Delta TulceaCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
568Croitoriu Giovani GheorgheTriathlon For LifeCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
569Draghici IonutTriathlon For LifeCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
570Dragoi JohnyAtena Sport ClubCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
571Dragoi ValentinAtena Sport ClubCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
572Enzo DoroghiCambridge SchoolCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
573Filip FlorinCSM BrailaCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
574Lybim KirilovTriatlon-DalyanCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
575Macoveanu AlexandruBucharest Sport ClubCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
576Martn PanevTriatlon-DalyanCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
577Moldovanu StefanTriathlon For LifeCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
578Moldovanu TeodorTriathlon For LifeCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
579Morar AdrianC.S. PolitehnicaCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
580Pana FlorinCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
581Paraschiv RobertMaster Swim & TriCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
582Popa RobertAtena Sport ClubCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
583Prahov NikolaCambridge SchoolCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
584Preda Luca MirceaTriathlon For LifeCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
585Rogoz ErickC.S. PolitehnicaCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
586Smirnov LaurentiuAqua Vita Delta TulceaCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
587Stan RobertCSM BrailaCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
588Timboi GeorgeCSM BrailaCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
589Tivodar Andrei DanielCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
590Troanca Stefan Bucharest Sport ClubCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
591Tutugan StefanCS Olimpia BucurestiCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
592Vlad AlexandruLacu ReziiCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)
593Xari NazarovTriatlon-DalyanCadeti 14-16 ani - masculin (2000-2002)

START 3 – Juniori, Age group masculin 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-44

Nr. ConcursNumeClubCategorie
10Balica MirceaCS OlimpiaJuniori 17-19 ani
5Chis AndreiCSM ClujJuniori 17-19 ani
21Daróczi BalázsMaster Ski&BikeJuniori 17-19 ani
22Hasegan VladBucharest Sport ClubJuniori 17-19 ani
15Kovács SzabolcsMaster Ski & Bike Juniori 17-19 ani
18Lokodi MátyásMaster Ski & Bike ClubJuniori 17-19 ani
23Niculae Alexandru DanielAqua Vita Delta TulceaJuniori 17-19 ani
20Seitan NicolaeCS Olimpia BucurestiJuniori 17-19 ani
2Daniel AttilaTri-Aluta 20-24 ani - masculin
24Dulacioiu Cristian 20-24 ani - masculin
25Dumitru AlexandruCSM Braila 20-24 ani - masculin
26Goenaga Ander 20-24 ani - masculin
27Iancu David 20-24 ani - masculin
28Ivanov Ioan AlexandruAqua Vita Delta 20-24 ani - masculin
29Kanizsay LeventeCSM Cluj 20-24 ani - masculin
30Madaras DanielTri-Aluta 20-24 ani - masculin
31Marc EugenC.S. MiniMax Targu Mures 20-24 ani - masculin
32Tudosescu Nicolae AlexandruAsociatia Catena Racing Team 20-24 ani - masculin
33Braga Andrei25-29 ani masculin
34Buletin Andrei25-29 ani masculin
35Ceparu Cristian AlexandruDelfinul 25-29 ani masculin
36Ciobanescu Stefan Adrian25-29 ani masculin
37Cotuna Aurelian VelocityX Sports25-29 ani masculin
3Damian BogdanCSM Cluj25-29 ani masculin
38Dumitrescu Dragos25-29 ani masculin
39Dumitru Silviu25-29 ani masculin
4Enescu GeorgePegas Triatlon Club25-29 ani masculin
40Furceanu Marius-25-29 ani masculin
41Grecu AlexDaimon Men Cycling Team25-29 ani masculin
42Imreh LaszloA.S.Triastes25-29 ani masculin
43Mogaldea Andrei25-29 ani masculin
16Nicolae GheorgheTriathlon For Life25-29 ani masculin
44Opritescu Bogdan25-29 ani masculin
45Radu Mihai Alexandru25-29 ani masculin
46Stratulat Alexandru25-29 ani masculin
47Toma AlexandruBucharest Sport Club25-29 ani masculin
12Zburatura Liviu-Dan 25-29 ani masculin
14Adrian CosteaGravity 30-34 ani - masculin
48Antofi MariusPerfectBike 30-34 ani - masculin
49Aparaschivei AndiTraiesc Sanatos 30-34 ani - masculin
50Aron Dan VasileMures Runners 30-34 ani - masculin
51Atodiresei Catalin 30-34 ani - masculin
1Balanescu CiprianCS Ride Competition 30-34 ani - masculin
52Bidiuc Radu 30-34 ani - masculin
53Bucureanu Dan 30-34 ani - masculin
54Călin Marian 30-34 ani - masculin
55Chiva DanielNo Stress 30-34 ani - masculin
56Cobalas Teodor 30-34 ani - masculin
57Constantin Ionut RomicaAsociatia Catena Racing Team 30-34 ani - masculin
58Danulescu Andrei 30-34 ani - masculin
59David-Matei CristianPegas Triatlon Club 30-34 ani - masculin
60Dinu Marius CristianCatena Racing Team 30-34 ani - masculin
61Doica Razvan Catalin 30-34 ani - masculin
62Dorobantu Catalin 30-34 ani - masculin
63Doru EftimieNo Stress 30-34 ani - masculin
64Dudus Dan-IonutPegas Triatlon 30-34 ani - masculin
65Dumitran Marius 30-34 ani - masculin
66Duta Dragos 30-34 ani - masculin
67Gal Alexandru 30-34 ani - masculin
68Hunor Beres 30-34 ani - masculin
69Iancu Adrian SerbanDelfinul 30-34 ani - masculin
70Ilinca Daniel George 30-34 ani - masculin
71Ioan Ciprian 30-34 ani - masculin
72Ionel Ovidiu-Mihai321sport 30-34 ani - masculin
73Ionescu Teodor 30-34 ani - masculin
74Marian Călin 30-34 ani - masculin
75Mihai Gabriel 30-34 ani - masculin
76Mirescu Andrei 30-34 ani - masculin
77Mitrache Gabriel 30-34 ani - masculin
13Murar George Iulian 30-34 ani - masculin
78Nicon Paul 30-34 ani - masculin
79Niculae Alin 30-34 ani - masculin
80Oncescu Florin 30-34 ani - masculin
81Pilca Flavius 30-34 ani - masculin
82Rapeanu Dragos 30-34 ani - masculin
83Rosu Dan PetruPerfectBike 30-34 ani - masculin
84Secanu Ionut 30-34 ani - masculin
85Segal Adi 30-34 ani - masculin
86Teodorescu Dan 30-34 ani - masculin
87Teofic IldisAthena Sport Club 30-34 ani - masculin
88Tudosie Alexandru 30-34 ani - masculin
89Turturica OctavianAsociatia Catena Racing Team 30-34 ani - masculin
90Vasiu Costin 30-34 ani - masculin
6Vigariu MihaiSeven 30-34 ani - masculin
91Aldoescu AlexandruSeven 35-39 ani - masculin
92Alex Filip 35-39 ani - masculin
93Alexandru Isaia 35-39 ani - masculin
94Alexandru TirleaRestaurant Bohemia 35-39 ani - masculin
95Antonache Bogdan 35-39 ani - masculin
96Avramescu RazvanBucharest Sport Club 35-39 ani - masculin
97Badescu LucianSportul Pentru Tine 35-39 ani - masculin
98Balan MarcelCSM Cluj 35-39 ani - masculin
99Balan Razvan Alexandru 35-39 ani - masculin
100Baltat StefanAsociatia Catena Racing Team 35-39 ani - masculin
101Biziru ViorelSportul pentru Tine 35-39 ani - masculin
102Blaga Radu 35-39 ani - masculin
103Bobeica Sorin 35-39 ani - masculin
104Bobocea AdrianMaster Swim & Tri 35-39 ani - masculin
105Buzatu DanEuxin Constanta 35-39 ani - masculin
106Carstea Ionel-CristianSlatina Cycling Team 35-39 ani - masculin
107Chesler Alexandru-Dan 35-39 ani - masculin
108Constantinescu Nicolae 35-39 ani - masculin
109Cotei BogdanMorenarii 35-39 ani - masculin
110Cretu Luciantraiescsanatos.org 35-39 ani - masculin
111Cristi FarcasNo stress 35-39 ani - masculin
112Cujbescu Alexandru 35-39 ani - masculin
113Demetriad TeodorDaimon Club 35-39 ani - masculin
114Diaconescu Marius 35-39 ani - masculin
115Dinculita Laurentiu 35-39 ani - masculin
7Doicescu Cristian IulianCS Euxin Constanta 35-39 ani - masculin
11Dudu Andrei DanSportul Pentru Tine 35-39 ani - masculin
116Dumitrascu Laurentiu Alexandru321sport 35-39 ani - masculin
117Dumitru Petre Andrei 35-39 ani - masculin
118Enache Dorin MarcelSlatina Cycling Team 35-39 ani - masculin
119Florea Bogdan 35-39 ani - masculin
120Gabriel Dumitrescu 35-39 ani - masculin
19Garboan Daniel 35-39 ani - masculin
121Gările DoruTrăiesc Sanatos 35-39 ani - masculin
122Gavrila DoruTraiesc Sanatos 35-39 ani - masculin
123Ghetu Dan Adrian 35-39 ani - masculin
124Grigorie Razvan 35-39 ani - masculin
125Gut LaurentiuLacu Rezii 35-39 ani - masculin
126Iancu OvidiuHimalaya Adventure 35-39 ani - masculin
127Ionescu Danes 35-39 ani - masculin
128Kehaiyan Mihai 35-39 ani - masculin
129Lazarescu Marius 35-39 ani - masculin
130Lefter AlexandruTriathlon For Life 35-39 ani - masculin
131Lucian Todea 35-39 ani - masculin
8Maier AndrasH2O Targu Mures 35-39 ani - masculin
132Mihai GodeanuCiucas X3 35-39 ani - masculin
133Minca Bogdan 35-39 ani - masculin
134Moga Catalin 35-39 ani - masculin
135Morcov Alexandru 35-39 ani - masculin
136Mortu Bogdan 35-39 ani - masculin
137Nae Laurentiu 35-39 ani - masculin
138Olteanu Daniel 35-39 ani - masculin
139Oprea Eduard 35-39 ani - masculin
140Paul Dragan 35-39 ani - masculin
141Paul GeorgescuInternational British School of Bucharest 35-39 ani - masculin
142Popa Dan 35-39 ani - masculin
143Prada Diego 35-39 ani - masculin
144Putinica Paul-Matei 35-39 ani - masculin
145Radu Daniel 35-39 ani - masculin
146Radu Florin DanielSportul pentru Tine 35-39 ani - masculin
147Radu MarianSportul pentru Tine 35-39 ani - masculin
148Radu Ropota 35-39 ani - masculin
149Radulescu Liviu 35-39 ani - masculin
150Rosu Ciprian-Constantin 35-39 ani - masculin
151Rusu Gabriel 35-39 ani - masculin
152Sandu MarcFocusFreerider 35-39 ani - masculin
153Sfetcu Dan 35-39 ani - masculin
154Sprinceana Radu IoanBicishop.ro 35-39 ani - masculin
155Tănase MarianPitesti Triathlon 35-39 ani - masculin
156Tandara IonutCiclism Vrancea 35-39 ani - masculin
157Taranu Catalin 35-39 ani - masculin
158Tarta SilviuTriathlon For Life 35-39 ani - masculin
159Temelcea LucianSportul Pentru Tine 35-39 ani - masculin
160Vasile Claudiu 35-39 ani - masculin
161Melinteanu IulianVelopower 40-44 ani - masculin
162Postolea Ginel 40-44 ani - masculin
163Arpinte Daniel 40-44 ani - masculin
164Barbu Bogdan Victor 40-44 ani - masculin
165Bura MariusSeven Sport 40-44 ani - masculin
166Carasol Geani 40-44 ani - masculin
167Cazan FlorinSeven Club 40-44 ani - masculin
168Chioaru MihaiPegas Triatlon 40-44 ani - masculin
169Cinciulescu Valentin 40-44 ani - masculin
170Ciocan Andrei NicolaeAtena 40-44 ani - masculin
171Codea Alexandru FlaviusEuxin 40-44 ani - masculin
172Constantinescu StefanSportul Pentru Tine 40-44 ani - masculin
173Darlea ReginelDaimon Club 40-44 ani - masculin
174Dragu Marius Alexandru 40-44 ani - masculin
175Dumitru Valentin 40-44 ani - masculin
17Ene Razvan 40-44 ani - masculin
176Furtună Cătălin Invictus 40-44 ani - masculin
177Galos Dragos 40-44 ani - masculin
178Gherghel Mihaita-Cristian 40-44 ani - masculin
179Ghica AlexandruKineto Tri-Sport 40-44 ani - masculin
9Grigorescu FilipGiant Team Romania 40-44 ani - masculin
180Harasim Adrian 40-44 ani - masculin
181Hota Stelian 40-44 ani - masculin
182Ilie OvidiuBSC 40-44 ani - masculin
183Ionita Bogdan Eugen 40-44 ani - masculin
184Lebu BogdanSportul pentru tine 40-44 ani - masculin
185Manastireanu GeorgeSportul pentru Tine 40-44 ani - masculin
186Novacescu Calin 40-44 ani - masculin
187Olaru Bogdan 40-44 ani - masculin
188Palita DanielBSC 40-44 ani - masculin
189Pavalascu Victor-Emilian 40-44 ani - masculin
190Petrascu Adrian Bucharest Sport Club 40-44 ani - masculin
191Popescu Mihai Dragos 40-44 ani - masculin
192Ripeanu CristianTineretului Run 40-44 ani - masculin
193Romas Octavian BSC Masters 40-44 ani - masculin
194Tanase Alin FlaviusCompresSport RO 40-44 ani - masculin
195Tivodar Alexandru Daniel 40-44 ani - masculin
196Tufaru StelianC.S.A. Steaua 40-44 ani - masculin
197Tufaru Stelian 40-44 ani - masculin
198Vintila LiviuFara 40-44 ani - masculin
199Butuc Marius 40-44 ani - masculin
200Florea RazvanAtena 35-39 ani - masculin
321Iulian Badara25-29 ani masculin

START 4 – Junioare, Age group feminin toate categoriile, masculin 45-49, 50-54, 55-59, 60 si Stafete

Nr. ConcursNumeClubCategorie
202Ciolacu AndreeaCSM BrailaJunioare
203Funduc Iulia FlorinaJunioare
204Baciu Diana Elena20-24 feminin
205Ion Stefania-EcaterinaC.S. Olimpia20-24 feminin
201Manac AntoanelaAtena Sport Club20-24 feminin
206Preda Cristiana-Maria20-24 feminin
207Bayer GabrielaDaimon Club25-29 feminin
208Bogdan Silvia Marina25-29 feminin
209Bondor SalomeMaster Ski&Bike25-29 feminin
210Bucureanu Claudia25-29 feminin
211Carp Iuliana ElenaC.S. Delfinul Bucuresti25-29 feminin
212Ciotec Silvia25-29 feminin
213Cosma Valentina25-29 feminin
214Haita CarolinaDaimon Women Cycling Team25-29 feminin
215Irimia RalucaCSM Cluj25-29 feminin
216Mihai Alexandra25-29 feminin
217Oancea Daniela FlorentinaMiscarea CFR25-29 feminin
218Sendrea Smaranda25-29 feminin
219Tempeanu Ilinca Maria 25-29 feminin
220Baciu LauraSeven Sport Club30-34 feminin
221Butuc Corina LoredanaEuxin Constanța30-34 feminin
222Ciobanu DragosDacii Sprinteni30-34 feminin
223Claudia Vasilesmartatletic30-34 feminin
224Corlan LilicaDacii Sprinteni30-34 feminin
225Crina Ungureanu30-34 feminin
226Diana GalRo Club Maraton30-34 feminin
227Koncz MonikaHarghita Triathlon Club30-34 feminin
228Magyaros Reka 30-34 feminin
229Mega AnaAtena Sport Club30-34 feminin
230Niculae DenisaDDL30-34 feminin
231Olaru Ana-MariaCS Viata in Miscare30-34 feminin
232Rebreanu- Iancu Adina30-34 feminin
233Serbanoiu AndreeaSeven30-34 feminin
234Staiculescu Iulia Mihaela30-34 feminin
235Zlate-Ion Ioana30-34 feminin
236Zodie AidaPegas Triatlon Club30-34 feminin
237Adriana CeausescuSportGuru - BCR35-39 feminin
238Alina Mihailov35-39 feminin
239Barancea Cornelia35-39 feminin
240Bitiri Cristina35-39 feminin
241Cristian Romanescu35-39 feminin
242Cristina Bitiri35-39 feminin
243Dantis OtiliaCSM Cluj35-39 feminin
244Dulu Carmen Ana35-39 feminin
245Dumitrescu SimonaCatena Racing Team35-39 feminin
246Ghilt Roxana-MariaDaimon Women Cycling Team35-39 feminin
247Ilie Geanina Anda35-39 feminin
248Ionescu Doriana-Maria35-39 feminin
249Maria Filip35-39 feminin
250Mihaela Isaia35-39 feminin
251Moldovan Manuel35-39 feminin
252Novacescu Ana Mihaela35-39 feminin
253Roxana LupuClub Sportiv Adrenalina35-39 feminin
254Runceanu Andra35-39 feminin
255Rusu Valeria-Alina35-39 feminin
256Santo Irina Elena35-39 feminin
257Svoronos Anca35-39 feminin
258Vatrici RoxanaDaimon Women Cycling Team35-39 feminin
259Botezan Mihaela MariaMibo Sport40-44 feminin
260Dinu Petronela40-44 feminin
261Grigorescu CristinaGiant Team Romania40-44 feminin
262Nistor Valerica40-44 feminin
263Oana Constantinescu40-44 feminin
264Schwarz Ileana40-44 feminin
265Bituleanu RoxanaSeven45-49 feminin
266Cristina Dobre-CalmanDaimon Women Cycling Team45-49 feminin
267Cucereanu-Badica IoanaAthletic Cardio Club45-49 feminin
268Georgescu OanaAsociatia Catena Racing Team45-49 feminin
269Minculete Dana45-49 feminin
270Stroe Cornelia45-49 feminin
271Venable Diane45-49 feminin
272Balmau Ana Dana50-54 feminin
273Fieraru FloricaTraiescsanatos.org50-54 feminin
274Aleonte Ionel60+masculin
275Apostu ConstantinFarul Constanta60+masculin
276Hota Valentin60+masculin
277Balmau Gheorghe50-54 masculin
278Besenyei IstvanBucharest Sport Club50-54 masculin
279Mila Adrian50-54 masculin
280Moisa IulianScott Geiger Team 50-54 masculin
281Pietruschevici Andrei50-54 masculin
282Purcaru CristianClub Adrenalina50-54 masculin
283Alexandrescu StefanRapid55-59 masculin
284Bituleanu EmilEnergy 55-59 masculin
285Jenei Miklos55-59 masculin
286Popescu GheorgheFestina Lente55-59 masculin
287Angelescu AdrianRoClubMaraton45-49 masculin
288Anghel DragosSportul Pentru Tine45-49 masculin
289Bancuta Florin 45-49 masculin
290Biris Constantin Sorin45-49 masculin
291Borcea AdrianTraiesc Sanatos45-49 masculin
292Buica Petre45-49 masculin
293Ciolacu TudorConpet45-49 masculin
294Ciungan LucianTraiesc Sanatos45-49 masculin
295Fabian Karoly PalMures Cycling45-49 masculin
296Feraru DanielCiclomed45-49 masculin
297Fratila MugurelCITR Group45-49 masculin
298Georgescu Valentin45-49 masculin
299Grigore GabrielEnergy45-49 masculin
300Iancu MihaiBlack&White Family Team45-49 masculin
301Ignat LiviuAlternativeTM45-49 masculin
302Ilie Razvan45-49 masculin
303Ionita Bogdan MihaiSportul Pentru Tine45-49 masculin
304Ionut StoenescuScania Romania45-49 masculin
305Iordan CristianOn2Wheels45-49 masculin
306Lazar ValentinDaimon Club45-49 masculin
307Mircea Gustav RobertMobility Plus45-49 masculin
308Moldovanu Andrei GheorgheTriathlon For Life45-49 masculin
309Neacsa FlorinMorenarii45-49 masculin
310Panaitescu-Liess Radu45-49 masculin
311Radu Critian45-49 masculin
312Rus Marius ValentinA.S.C. Triatlon XTREM45-49 masculin
313Sarosi IosifCSM Cluj45-49 masculin
314Stroe Bogdan Maximilian45-49 masculin
315Stroe Florian45-49 masculin
316Tarpan Celus45-49 masculin
317Venable John45-49 masculin
318Alexandra Burdulea25-29 feminin
319Valentina Tase25-29 feminin
320Alexandra Tomescu30-34 feminin
601Catena Racing TeamStafeta Feminin
602CSM ClujStafeta Feminin
603Daimon Women Cycling TeamStafeta Feminin
604DezoStafeta Feminin
605GargariteleStafeta Feminin
606Hermetica TeamStafeta Feminin
607International British School of BucharestStafeta Feminin
608Pupezele veseleStafeta Feminin
609321 SportStafeta Masculin
610BeGreatStafeta Masculin
611Boys in ActionStafeta Masculin
612BSC - OlimpiaStafeta Masculin
613Bucharest Cycling TourStafeta Masculin
614CalatoriiClandestini.roStafeta Masculin
615Cambridge SchoolStafeta Masculin
616CiofliceniStafeta Masculin
617CSM ClujStafeta Masculin
618Duathlon4LifeStafeta Masculin
619EuxinStafeta Masculin
620GimnasticiiStafeta Masculin
621JJStafeta Masculin
622M&MStafeta Masculin
623Master Duo +90Stafeta Masculin
624NoMad Merida CSTStafeta Masculin
625PlimbaretiiStafeta Masculin
626RatacitiStafeta Masculin
627Sarmis Columna Dr.BikeStafeta Masculin
628Serbanicii+StanciuStafeta Masculin
629SpartacusStafeta Masculin
630SportGuru-BCRStafeta Masculin
631SuastikaStafeta Masculin
632SupravietuitoriiStafeta Masculin
633A&DStafeta Mixta
634BikeXpert - MeridaStafeta Mixta
635CoCoMaStafeta Mixta
636CSM ClujStafeta Mixta
637Hoinari pe doua rotiStafeta Mixta
638International British School of Bucharest 1Stafeta Mixta
639Java TeamStafeta Mixta
640Lacu ReziiStafeta Mixta
641MAGStafeta Mixta
642NoMad Merida CST 2Stafeta Mixta
643Pastaia veselaStafeta Mixta
644SportGuru - BCR Racing TeamStafeta Mixta
645Sports & DiabetesStafeta Mixta
646Time Trial RunningStafeta Mixta
647ZorroStafeta Mixta
648Teo VeloStafeta Masculin

Traseu

Pin It on Pinterest