Si in acest an, Federatia Romana de Triatlon va invita sa celebram impreuna sfarsitul de sezon intr-un cadru festiv. Gala Triatlonului Romanesc va avea loc pe data de 30 noiembrie la Complexul Sportiv National “Lia Manoliu” Bd. Basarabia nr. 37-39, Sector 2, Bucuresti.

Gala Triatlonului Romanesc 2018 – inscrieri online

Programul Galei:
16:00 Sosirea participantilor
16:25 Discurs de bun venit
16:30 Premiere circuit CTS
16:50 Premiere YouTri 2018
17:00 Pauza de cafea si gustari
17:30 Premiere circuit Bittnet RTS
17:50 Premiere Juniorii Anului
18:00 Decernarea premiului fair play “Vasile Roatis”
18:10 Pauza de cafea si gustari
18:30 Premiere circuit HTS
18:50 Premierea “Sportivii anului”
19:00 Premiul Ironman “Michele Grassi” 2018
19:15 Prezentarea calendarului 2019
19:30 Socializare

Intrarea este libera pentru cei cu legitimatie FRTRI avizata pe 2018 si contra cost (30 lei) pentru cei fara legitimatie FRTRI si insotitori. In ambele cazuri trebuie sa va inregistrati online.

Dress code: business or coktail

Numarul maxim de persoane care pot fi acceptate la Gala Triatlonului Romanesc este de 150.

Prioritate au sportivii premiati la diferite circuite de triatlon cu un insotitor, membrii echipelor de organizatori de evenimente (cate 4 persoane de la NoStress, Pegas Buftea, Alpinsport, Exterra Tusnad, Xterra Oradea, Orca Cluj, Asociatia Mila 24 Ivan Patzaichin, Smartatletic, Master Swim&Tri, Junior Swim Bucuresti, Master Ski&Bike Tg. Mures), membrii Loturilor Nationale, ai comisiilor de specialitate FRTRI cu un insotitor, membrii Biroului Federal cu un insotitor.

Participarea de la diferite cluburi afilate la FRTRI va fi limitata la un numar maxim, functie de activitatea lor la diferite programe FRTRI pe anul 2018, astfel:
8 locuri: Bucharest Sport Club, Atena Constanta, Steaua Bucuresti, Master Swim&Tri, Aqua Vita Tulcea, Trident Triathlon, Aqua 01/Poli Cluj
6 locuri: Olimpia Bucuresti, Aqua Sport Galati, Danube Swim Galati, CSM Cluj, Harghita Triathlon, Seven Sport Club
4 locuri: toate celelalte cluburi

Formular de inscriere Gala Triatlonului Romanesc 2018

NR Participant Club Licenta Nr.Licenta
1 Nistoroiu Coralia Victoria FRTRI Da
2 Peter Klosz FRTRI Da
3 Iordache Andreea Diana Membri Lot National Master Swim&Tri Da 1006
4 Matei Bobarnac Andreea Maria Membri Lot National Olimpia Bucuresti Da ?
5 Boriceanu Sorin Membru BF / Insotitor Triatlon Club Energy Da 16
6 Daniel Ioan Membru BF / Insotitor Da
7 Nistoroiu Daniel Membru BF / Insotitor Da
8 Blanaru Dumitru Aurelian Membru club afiliat CS Municipal Braila Da ?
9 Budisan Dayana Membru club afiliat Politehnica Cluj Da ?
10 Ciocan Andrei Nicolae Membru club afiliat Atena Constanta Da
11 Dobre Kalman Membru club afiliat Master Swim&Tri Da 1323
12 Doicescu Cristian Membru club afiliat Atena Constanta Da 252
13 Grigore Gabriel Membru club afiliat Energy Bucuresti Da 415
14 Iatan Ilinca Membru club afiliat Master Swim&Tri Da 1042
15 Ion Stefania – Ecaterina Membru club afiliat CSA Steaua Bucuresti Da ?
16 Mihaltan Cristian Membru club afiliat Olimpia Bucuresti Da
17 Notretu Arian Membru club afiliat Master Swim&Tri Da 1324
18 Secanut Ionut Membru club afiliat BSC Da
19 Udeanu Younes Membru club afiliat Master Swim&Tri Da 1046
20 Vaduva Victorin Membru club afiliat ACS Delfinul Bucuresti Da 657
21 Bogdan Mihai Ionita Membru comisie de spec C.S. Sportul Pentru Tine Da 233
22 Dusa Adina Membru comisie de spec Master Ski&Bike Da
23 Radu Blaga Membru comisie de spec Da 502
24 Toma Alex Membru echipa de OE BSC Da 505
25 Chis Andrei Membru lot national CSM Cluj Da ?
26 Daniel Attila Membru lot national Tri-Aluta Da 7
27 Ion Alexandru Membru lot national ACS Delfinul Bucuresti Da ?
28 Kovacs Szabolcs Membru lot national Da ?
29 Manac Antoanela Membru lot national Atena Constanta Da ?
30 Rebeca Pojar Membru lot national Politehnica Cluj Da 74
31 Romas Catalin Membru lot national Olimpia Bucuresti Da ?
32 Albert Kalman Premiant / Insotitor Master Ski&Bike Da 618
33 Aleonte Ionel Premiant / Insotitor Trident Triathlon Da 273
34 Angelescu Adrian Premiant / Insotitor Da
35 Barbu Bogdan Victor Premiant / Insotitor Da 226
36 Beres Hunor Premiant / Insotitor CSA Steaua Bucuresti Da 52
37 Buculei Erick Premiant / Insotitor Da
38 Catana Vlad Premiant / Insotitor Atena Constanta Da 91
39 Chiva Daniel Premiant / Insotitor NoStress Da
40 Csergedi Istvan Premiant / Insotitor Mobilty Plus Da 513
41 Damian Casia Premiant / Insotitor Trident Triathlon Da 1054
42 Dobre Ana Maria Premiant / Insotitor Master Swim&Tri Da 1324
43 Dobre Iolanda Premiant / Insotitor Da 715
44 Dudau Delia Premiant / Insotitor Danube Swim Club Da 76
45 Dudu Andrei Dan Premiant / Insotitor Seven Sport Club Da 274
46 Erick Rogoz Premiant / Insotitor Politehnica Cluj Da ?
47 Ionela Babeanu Premiant / Insotitor Seven Sport Club Da 725
48 Laurentiu Radu Premiant / Insotitor Da 392/2018
49 Milculescu Daniela Premiant / Insotitor Seven Sport Club Da 274
50 Miron Daniel Florian Premiant / Insotitor Seven Sport Club Da 625
51 Mitan Maia Premiant / Insotitor Trident Triathlon Da ?
52 Murar George Iulian Premiant / Insotitor CSA Steaua Bucuresti Da ?
53 Nemtanu Florin Premiant / Insotitor Da 464
54 Pastrav Bogdan Adrian Premiant / Insotitor Seven Sport Club Da 633
55 Popa Carol Premiant / Insotitor Atena Constanta Da 94
56 Popescu Mirela Premiant / Insotitor Da 626
57 Radu Otelea Premiant / Insotitor CSA Steaua Bucuresti Da 65
58 Raducanu Aurelian Premiant / Insotitor Da 656
59 Singuran Amalia Maria Premiant / Insotitor Trident Triathlon Da
60 Stratulat Albert Premiant / Insotitor Danube Swim Club Da 83
61 Tamirjan Robert Premiant / Insotitor Politehnica Cluj Da ?
62 Voicu Liviu Premiant / Insotitor Da 701
63 Zgubea Corneliu Premiant / Insotitor Da 711
64 Zidaru Elvis-Georgian Premiant / Insotitor Da 685
65 Balac Vlad Cristian Premiant / Insotitor CSA Steaua Bucuresti Da 109
66 Ene Razvan Premiant / Insotitor CSA Steaua Bucuresti Da 388
67 Postolache Andreea Miruna Premiant / Insotitor CSA Steaua Bucuresti Da 86
68 Rusu Eremia Bianca Ioana Premiant / Insotitor CSA Steaua Bucuresti Da ?
69 Sfetcu Dan Premiant / Insotitor CSA Steaua Bucuresti Da 552
70 Torok Daniela Lavina Premiant / Insotitor Tibiscus Timisoara Da 662
71 Babenco Cosmin Coco Premiant / Insotitor Atena Constanta Da` 577
72 Nistor Valeria Premiant / Insotitor Energy Bucuresti Da` 547
73 Vulpoiu Ana Maria Premiant / Insotitor Olimpia Bucuresti Da` ?
74 Dániel Katalin Membru BF / Insotitor Trialuta Nu
75 Vlad Stoica Membru BF / Insotitor Smartatletic Nu
76 Blanaru Dumitru Membru club afiliat CSM Braila Nu
77 Constantinescu Gabriel Membru club afiliat Danube Swim Club Nu
78 Iordache Raluca Membru club afiliat Nu
79 Manac Mioara Membru club afiliat Atena Constanta Nu
80 Marga Radu Costin Membru club afiliat Trident Triathlon Nu
81 Pazu Andrei Membru club afiliat Trident Triathlon Nu
82 Crisan Josif Membru echipa de OE Politehnica Cluj Nu
83 Lucian Acatrinei Membru echipa de OE NoStress Nu
84 Aida Zodie Premiant / Insotitor Nu
85 Alex Ciocan Premiant / Insotitor Nu
86 Andrei Velicu Dordea Premiant / Insotitor Nu
87 Baleanu Stelian Premiant / Insotitor Nu
88 Bianu Adrian Premiant / Insotitor Nu
89 Bitri Cristina Premiant / Insotitor Nu
90 Bricov Grigori Premiant / Insotitor Nu
91 Bricov Marinela Premiant / Insotitor Nu
92 Butum Mihaela Premiant / Insotitor Nu
93 Butum Razvan Premiant / Insotitor Nu
94 Catana Ion Premiant / Insotitor Atena Constanta Nu
95 Chioaru Miha Premiant / Insotitor Nu
96 Cinciulescu Valentin Premiant / Insotitor Nu
97 Clujbescu Alexandru Premiant / Insotitor Nu
98 Cornelia Sandu Premiant / Insotitor Nu
99 Cristina Bitiri Premiant / Insotitor Nu
100 Cujbescu Simona Premiant / Insotitor Nu
101 Daniela Diaconu Premiant / Insotitor Gold Nutrition Nu
102 Duta Dragos Premiant / Insotitor Nu
103 Enache Cristian Premiant / Insotitor Nu
104 Enache Stefania Camelia Premiant / Insotitor Nu
105 Eremia Aristits Premiant / Insotitor Nu
106 Eremia Aurica Premiant / Insotitor Nu
107 Feodorov Valentina Premiant / Insotitor Nu
108 Flabio Carmona Mora Premiant / Insotitor Seven Sport Club Nu
109 Florea Bogdan Premiant / Insotitor Nu
110 Georgescu Paul Premiant / Insotitor ACS Delfinul Bucuresti Nu
111 Gheorghe Doina-Daniela Premiant / Insotitor Nu
112 Gheorghe Ștefania Premiant / Insotitor Nu
113 Iatan Robert Premiant / Insotitor Master Swim&Tri Nu
114 Iftime Anca Premiant / Insotitor Master Swim&Tri Nu
115 Imreh Laszlo Premiant / Insotitor A.S. SEPSITRI SK Nu
116 Iordache Rodica Premiant / Insotitor Master Swim&Tri Nu
117 Kurta Andrea Premiant / Insotitor Nu
118 Laurentiu Zoica Premiant / Insotitor Nu
119 Logofatu Cristian Premiant / Insotitor Nu
120 Macovei Catalina Premiant / Insotitor Nu
121 Macovei Constantin Premiant / Insotitor Nu
122 Matei Monica Premiant / Insotitor Olimpia Bucuresti Nu
123 Mihut Ioana Premiant / Insotitor Gold Nutrition Nu
124 Mirela Bratu Premiant / Insotitor Tibiscus Timisoara Nu
125 Miriam Velicu Dordea Premiant / Insotitor Nu
126 Monica Antal Premiant / Insotitor Nu
127 Paraschiv Eftimie Premiant / Insotitor Nu
128 Pietriș Cristina Premiant / Insotitor Nu
129 Pintilie Dragos Premiant / Insotitor BSC Nu
130 Pirlac Denisa Premiant / Insotitor Nu
131 Pirlac Ovidiu Premiant / Insotitor Nu
132 Postolache Marian Premiant / Insotitor CSA Steaua Bucuresti Nu
133 Postolache Mirela Premiant / Insotitor Nu
134 Potecasu Luca Cristian Premiant / Insotitor Trident Triathlon Nu
135 Precup Ioana Premiant / Insotitor Nu
136 Radulescu Razvan Premiant / Insotitor Nu
137 Rusu Eremia George Premiant / Insotitor Nu
138 Rusu Eremia Monica Premiant / Insotitor Nu
139 Santo Irina Elena Premiant / Insotitor Nu
140 Silviu Iliescu Premiant / Insotitor Nu
141 Simona Vasiliu Premiant / Insotitor Nu
142 Stan Simina Premiant / Insotitor Nu
143 Stanciulescu Răzvan-Toma Premiant / Insotitor Nu
144 Stratulat Elena Premiant / Insotitor Danube Swim Club Nu
145 Straub Aida-Daniela Premiant / Insotitor Nu
146 Straub Eduard Premiant / Insotitor Nu
147 Szekeres Ágnes Premiant / Insotitor Nu
148 Talpau Emanuela Premiant / Insotitor Danube Swim Club Nu
149 Tudora Damian Premiant / Insotitor Nu
150 Turcu Cristina Premiant / Insotitor Nu
151 Turlica George Premiant / Insotitor Nu
152 Turlica Ramona Premiant / Insotitor Trialuta Nu
153 Udeanu Viorel Premiant / Insotitor Master Swim&Tri Nu
154 Valentin Georgescu Premiant / Insotitor Seven Sport Club Nu
155 Vilcea Mariud Premiant / Insotitor Nu
156 Virgil Ciurdar Premiant / Insotitor Nu
157 Vizitiu Beneamin Premiant / Insotitor Nu
158 Zamfir Victor Premiant / Insotitor Nu
159 Zanfir Alexandru Ovidiu Premiant / Insotitor Nu
160 Zanfir Simona Premiant / Insotitor Nu

Perioada de inscrieri a luat sfarsit.

Va multumim pentru interesul acordat.

Pin It on Pinterest