Selectează o Pagină

Si in acest an, Federatia Romana de Triatlon va invita sa celebram impreuna sfarsitul de sezon intr-un cadru festiv. Gala Triatlonului Romanesc va avea loc pe data de 30 noiembrie la Complexul Sportiv National “Lia Manoliu” Bd. Basarabia nr. 37-39, Sector 2, Bucuresti.

Gala Triatlonului Romanesc 2018 – inscrieri online

Programul Galei:
16:00 Sosirea participantilor
16:25 Discurs de bun venit
16:30 Premiere circuit CTS
16:50 Premiere YouTri 2018
17:00 Pauza de cafea si gustari
17:30 Premiere circuit Bittnet RTS
17:50 Premiere Juniorii Anului
18:00 Decernarea premiului fair play “Vasile Roatis”
18:10 Pauza de cafea si gustari
18:30 Premiere circuit HTS
18:50 Premierea “Sportivii anului”
19:00 Premiul Ironman „Michele Grassi” 2018
19:15 Prezentarea calendarului 2019
19:30 Socializare

Intrarea este libera pentru cei cu legitimatie FRTRI avizata pe 2018 si contra cost (30 lei) pentru cei fara legitimatie FRTRI si insotitori. In ambele cazuri trebuie sa va inregistrati online.

Dress code: business or coktail

Numarul maxim de persoane care pot fi acceptate la Gala Triatlonului Romanesc este de 150.

Prioritate au sportivii premiati la diferite circuite de triatlon cu un insotitor, membrii echipelor de organizatori de evenimente (cate 4 persoane de la NoStress, Pegas Buftea, Alpinsport, Exterra Tusnad, Xterra Oradea, Orca Cluj, Asociatia Mila 24 Ivan Patzaichin, Smartatletic, Master Swim&Tri, Junior Swim Bucuresti, Master Ski&Bike Tg. Mures), membrii Loturilor Nationale, ai comisiilor de specialitate FRTRI cu un insotitor, membrii Biroului Federal cu un insotitor.

Participarea de la diferite cluburi afilate la FRTRI va fi limitata la un numar maxim, functie de activitatea lor la diferite programe FRTRI pe anul 2018, astfel:
8 locuri: Bucharest Sport Club, Atena Constanta, Steaua Bucuresti, Master Swim&Tri, Aqua Vita Tulcea, Trident Triathlon, Aqua 01/Poli Cluj
6 locuri: Olimpia Bucuresti, Aqua Sport Galati, Danube Swim Galati, CSM Cluj, Harghita Triathlon, Seven Sport Club
4 locuri: toate celelalte cluburi

Formular de inscriere Gala Triatlonului Romanesc 2018

[tabel colwidth=”30|150|150|150|30|40″] NR,Participant,,Club,Licenta,Nr.Licenta

1,Nistoroiu Coralia Victoria,FRTRI,,Da, 2,Peter Klosz ,FRTRI,,Da, 3,Iordache Andreea Diana,Membri Lot National,Master Swim&Tri,Da,1006 4,Matei Bobarnac Andreea Maria ,Membri Lot National,Olimpia Bucuresti,Da,? 5,Boriceanu Sorin,Membru BF / Insotitor,Triatlon Club Energy,Da,16 6,Daniel Ioan,Membru BF / Insotitor,,Da, 7,Nistoroiu Daniel,Membru BF / Insotitor,,Da, 8,Blanaru Dumitru Aurelian,Membru club afiliat,CS Municipal Braila,Da,? 9,Budisan Dayana,Membru club afiliat,Politehnica Cluj,Da,? 10,Ciocan Andrei Nicolae,Membru club afiliat,Atena Constanta,Da, 11,Dobre Kalman,Membru club afiliat,Master Swim&Tri,Da,1323 12,Doicescu Cristian,Membru club afiliat,Atena Constanta,Da,252 13,Grigore Gabriel,Membru club afiliat,Energy Bucuresti,Da,415 14,Iatan Ilinca,Membru club afiliat,Master Swim&Tri,Da,1042 15,Ion Stefania – Ecaterina,Membru club afiliat,CSA Steaua Bucuresti,Da,? 16,Mihaltan Cristian,Membru club afiliat,Olimpia Bucuresti,Da, 17,Notretu Arian ,Membru club afiliat,Master Swim&Tri,Da,1324 18,Secanut Ionut,Membru club afiliat,BSC,Da, 19,Udeanu Younes,Membru club afiliat,Master Swim&Tri,Da,1046 20,Vaduva Victorin,Membru club afiliat,ACS Delfinul Bucuresti,Da,657 21,Bogdan Mihai Ionita,Membru comisie de spec,C.S. Sportul Pentru Tine,Da,233 22,Dusa Adina,Membru comisie de spec,Master Ski&Bike,Da, 23,Radu Blaga ,Membru comisie de spec,,Da,502 24,Toma Alex,Membru echipa de OE,BSC,Da,505 25,Chis Andrei,Membru lot national,CSM Cluj,Da,? 26,Daniel Attila,Membru lot national,Tri-Aluta,Da,7 27,Ion Alexandru,Membru lot national,ACS Delfinul Bucuresti,Da,? 28,Kovacs Szabolcs,Membru lot national,,Da,? 29,Manac Antoanela,Membru lot national,Atena Constanta,Da,? 30,Rebeca Pojar,Membru lot national,Politehnica Cluj,Da,74 31,Romas Catalin,Membru lot national,Olimpia Bucuresti,Da,? 32,Albert Kalman,Premiant / Insotitor,Master Ski&Bike,Da,618 33,Aleonte Ionel,Premiant / Insotitor,Trident Triathlon,Da,273 34,Angelescu Adrian,Premiant / Insotitor,,Da, 35,Barbu Bogdan Victor,Premiant / Insotitor,,Da,226 36,Beres Hunor,Premiant / Insotitor,CSA Steaua Bucuresti,Da,52 37,Buculei Erick,Premiant / Insotitor,,Da, 38,Catana Vlad,Premiant / Insotitor,Atena Constanta,Da,91 39,Chiva Daniel,Premiant / Insotitor,NoStress,Da, 40,Csergedi Istvan,Premiant / Insotitor,Mobilty Plus,Da,513 41,Damian Casia,Premiant / Insotitor,Trident Triathlon,Da,1054 42,Dobre Ana Maria,Premiant / Insotitor,Master Swim&Tri,Da,1324 43,Dobre Iolanda,Premiant / Insotitor,,Da,715 44,Dudau Delia,Premiant / Insotitor,Danube Swim Club ,Da,76 45,Dudu Andrei Dan,Premiant / Insotitor,Seven Sport Club,Da,274 46,Erick Rogoz,Premiant / Insotitor,Politehnica Cluj,Da,? 47,Ionela Babeanu,Premiant / Insotitor,Seven Sport Club,Da,725 48,Laurentiu Radu,Premiant / Insotitor,,Da,392/2018 49,Milculescu Daniela,Premiant / Insotitor,Seven Sport Club,Da,274 50,Miron Daniel Florian,Premiant / Insotitor,Seven Sport Club,Da,625 51,Mitan Maia,Premiant / Insotitor,Trident Triathlon,Da,? 52,Murar George Iulian,Premiant / Insotitor,CSA Steaua Bucuresti,Da,? 53,Nemtanu Florin,Premiant / Insotitor,,Da,464 54,Pastrav Bogdan Adrian,Premiant / Insotitor,Seven Sport Club,Da,633 55,Popa Carol,Premiant / Insotitor,Atena Constanta,Da,94 56,Popescu Mirela,Premiant / Insotitor,,Da,626 57,Radu Otelea,Premiant / Insotitor,CSA Steaua Bucuresti,Da,65 58,Raducanu Aurelian,Premiant / Insotitor,,Da,656 59,Singuran Amalia Maria,Premiant / Insotitor,Trident Triathlon,Da, 60,Stratulat Albert,Premiant / Insotitor,Danube Swim Club ,Da,83 61,Tamirjan Robert,Premiant / Insotitor,Politehnica Cluj,Da,? 62,Voicu Liviu,Premiant / Insotitor,,Da,701 63,Zgubea Corneliu,Premiant / Insotitor,,Da,711 64,Zidaru Elvis-Georgian,Premiant / Insotitor,,Da,685 65,Balac Vlad Cristian,Premiant / Insotitor,CSA Steaua Bucuresti,Da ,109 66,Ene Razvan,Premiant / Insotitor,CSA Steaua Bucuresti,Da ,388 67,Postolache Andreea Miruna,Premiant / Insotitor,CSA Steaua Bucuresti,Da ,86 68,Rusu Eremia Bianca Ioana,Premiant / Insotitor,CSA Steaua Bucuresti,Da ,? 69,Sfetcu Dan,Premiant / Insotitor,CSA Steaua Bucuresti,Da ,552 70,Torok Daniela Lavina,Premiant / Insotitor,Tibiscus Timisoara,Da ,662 71,Babenco Cosmin Coco,Premiant / Insotitor,Atena Constanta,Da`,577 72,Nistor Valeria,Premiant / Insotitor,Energy Bucuresti,Da`,547 73,Vulpoiu Ana Maria,Premiant / Insotitor,Olimpia Bucuresti,Da`,? 74,Dániel Katalin ,Membru BF / Insotitor,Trialuta ,Nu, 75,Vlad Stoica,Membru BF / Insotitor,Smartatletic,Nu, 76,Blanaru Dumitru ,Membru club afiliat,CSM Braila,Nu, 77,Constantinescu Gabriel,Membru club afiliat,Danube Swim Club ,Nu, 78,Iordache Raluca ,Membru club afiliat,,Nu, 79,Manac Mioara,Membru club afiliat,Atena Constanta,Nu, 80,Marga Radu Costin ,Membru club afiliat,Trident Triathlon,Nu, 81,Pazu Andrei,Membru club afiliat,Trident Triathlon,Nu, 82,Crisan Josif,Membru echipa de OE,Politehnica Cluj,Nu, 83,Lucian Acatrinei,Membru echipa de OE,NoStress,Nu, 84,Aida Zodie,Premiant / Insotitor,,Nu, 85,Alex Ciocan,Premiant / Insotitor,,Nu, 86,Andrei Velicu Dordea,Premiant / Insotitor,,Nu, 87,Baleanu Stelian,Premiant / Insotitor,,Nu, 88,Bianu Adrian,Premiant / Insotitor,,Nu, 89,Bitri Cristina,Premiant / Insotitor,,Nu, 90,Bricov Grigori,Premiant / Insotitor,,Nu, 91,Bricov Marinela,Premiant / Insotitor,,Nu, 92,Butum Mihaela,Premiant / Insotitor,,Nu, 93,Butum Razvan,Premiant / Insotitor,,Nu, 94,Catana Ion,Premiant / Insotitor,Atena Constanta,Nu, 95,Chioaru Miha,Premiant / Insotitor,,Nu, 96,Cinciulescu Valentin,Premiant / Insotitor,,Nu, 97,Clujbescu Alexandru,Premiant / Insotitor,,Nu, 98,Cornelia Sandu,Premiant / Insotitor,,Nu, 99,Cristina Bitiri,Premiant / Insotitor,,Nu, 100,Cujbescu Simona,Premiant / Insotitor,,Nu, 101,Daniela Diaconu,Premiant / Insotitor,Gold Nutrition,Nu, 102,Duta Dragos,Premiant / Insotitor,,Nu, 103,Enache Cristian,Premiant / Insotitor,,Nu, 104,Enache Stefania Camelia,Premiant / Insotitor,,Nu, 105,Eremia Aristits,Premiant / Insotitor,,Nu, 106,Eremia Aurica,Premiant / Insotitor,,Nu, 107,Feodorov Valentina,Premiant / Insotitor,,Nu, 108,Flabio Carmona Mora,Premiant / Insotitor,Seven Sport Club,Nu, 109,Florea Bogdan,Premiant / Insotitor,,Nu, 110,Georgescu Paul ,Premiant / Insotitor,ACS Delfinul Bucuresti,Nu, 111,Gheorghe Doina-Daniela,Premiant / Insotitor,,Nu, 112,Gheorghe Ștefania,Premiant / Insotitor,,Nu, 113,Iatan Robert,Premiant / Insotitor,Master Swim&Tri,Nu, 114,Iftime Anca,Premiant / Insotitor,Master Swim&Tri,Nu, 115,Imreh Laszlo,Premiant / Insotitor,A.S. SEPSITRI SK,Nu, 116,Iordache Rodica,Premiant / Insotitor,Master Swim&Tri,Nu, 117,Kurta Andrea,Premiant / Insotitor,,Nu, 118,Laurentiu Zoica,Premiant / Insotitor,,Nu, 119,Logofatu Cristian,Premiant / Insotitor,,Nu, 120,Macovei Catalina,Premiant / Insotitor,,Nu, 121,Macovei Constantin,Premiant / Insotitor,,Nu, 122,Matei Monica ,Premiant / Insotitor,Olimpia Bucuresti,Nu, 123,Mihut Ioana ,Premiant / Insotitor,Gold Nutrition,Nu, 124,Mirela Bratu,Premiant / Insotitor,Tibiscus Timisoara,Nu, 125,Miriam Velicu Dordea,Premiant / Insotitor,,Nu, 126,Monica Antal,Premiant / Insotitor,,Nu, 127,Paraschiv Eftimie,Premiant / Insotitor,,Nu, 128,Pietriș Cristina,Premiant / Insotitor,,Nu, 129,Pintilie Dragos,Premiant / Insotitor,BSC,Nu, 130,Pirlac Denisa,Premiant / Insotitor,,Nu, 131,Pirlac Ovidiu,Premiant / Insotitor,,Nu, 132,Postolache Marian,Premiant / Insotitor,CSA Steaua Bucuresti,Nu, 133,Postolache Mirela,Premiant / Insotitor,,Nu, 134,Potecasu Luca Cristian,Premiant / Insotitor,Trident Triathlon,Nu, 135,Precup Ioana,Premiant / Insotitor,,Nu, 136,Radulescu Razvan,Premiant / Insotitor,,Nu, 137,Rusu Eremia George,Premiant / Insotitor,,Nu, 138,Rusu Eremia Monica,Premiant / Insotitor,,Nu, 139,Santo Irina Elena,Premiant / Insotitor,,Nu, 140,Silviu Iliescu,Premiant / Insotitor,,Nu, 141,Simona Vasiliu,Premiant / Insotitor,,Nu, 142,Stan Simina,Premiant / Insotitor,,Nu, 143,Stanciulescu Răzvan-Toma,Premiant / Insotitor,,Nu, 144,Stratulat Elena,Premiant / Insotitor,Danube Swim Club ,Nu, 145,Straub Aida-Daniela,Premiant / Insotitor,,Nu, 146,Straub Eduard,Premiant / Insotitor,,Nu, 147,Szekeres Ágnes,Premiant / Insotitor,,Nu, 148,Talpau Emanuela,Premiant / Insotitor,Danube Swim Club ,Nu, 149,Tudora Damian,Premiant / Insotitor,,Nu, 150,Turcu Cristina,Premiant / Insotitor,,Nu, 151,Turlica George ,Premiant / Insotitor,,Nu, 152,Turlica Ramona,Premiant / Insotitor,Trialuta ,Nu, 153,Udeanu Viorel,Premiant / Insotitor,Master Swim&Tri,Nu, 154,Valentin Georgescu,Premiant / Insotitor,Seven Sport Club,Nu, 155,Vilcea Mariud,Premiant / Insotitor,,Nu, 156,Virgil Ciurdar,Premiant / Insotitor,,Nu, 157,Vizitiu Beneamin,Premiant / Insotitor,,Nu, 158,Zamfir Victor,Premiant / Insotitor,,Nu, 159,Zanfir Alexandru Ovidiu,Premiant / Insotitor,,Nu, 160,Zanfir Simona,Premiant / Insotitor,,Nu,

[/tabel]

Perioada de inscrieri a luat sfarsit.

Va multumim pentru interesul acordat.

Loading...