cupa-federatiei-2017

Interes major pentru Cupa Federatiei si baremele Loturilor Nationale organizate de FRTRI pe data de 29 ianuarie la Complexul Olimpic Sydney 2000 de la Izvorani. Cu doua saptamini inainte de competitie avem peste 115 inscrisi din care peste 95 sunt in categoriile de copii, cadeti si juniori, apatinind diferitelor cluburi afilate la FRTRI.
Viitorul suna bine!

Programul competitiei:

ORA PROGRAM CATEGORIE DISTANTA
7:30-8:30 RIDICARE NR. CONCURS TOATE CATEGORIILE -
08:30 SEDINTA ANTRENORI -
09:00 INOT SERII 9-13 ANI 200 M
10:00 INOT SERII 14-16 ANI 400 M
10:30 INOT SERII 17-19. U23. AG 750 M
11:00 ALERGARE SERII 9-13 ANI 1.2 KM
12:30 ALERGARE SERII 14-16 ANI 2.5 KM
13:30 ALERGARE SERII 17-19. U23. AG 5 KM
16:30 PREMIERE TOATE CATEGORIILE -

Lista de start si impartirea pe serii si culoare o gasiti mai jos.
NU SE FAC INSCRIERI LA FATA LOCULUI.

Federatia Romana de Triatlon organizeaza un concurs de aquathlon pentru toate categoriile de sportivi pe data de 29 ianuarie la Izvorani. Competitia va conta si ca barem pentru includerea in Loturile Nationale pentru categoriile de junior, cadeti, U23 si seniori. In acelasi timp este si test de evaluare pentru categoriile de copii.

Locatie: Complexul Olimpic Sydney 2000 Izvorani
Data: 29 ianuarie
Categorii:
• Copii 9, 10, 11 , 12 si 13 ani
• Open
• U23: 20 – 23 ani
• Juniori: 17 – 19 ani
• Cadeţi: 14 – 16 ani
• Age group: 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, +60 ani
• Paratriatlon

Distante:
• Copii 9,10,11,12 si 13 ani 200 metri inot / 1,25 km alergare
• Juniori, U23, Open si Age Group 750 metri inot / 5 km alergare
• Cadeti , paratriatlon 400 metri inot / 2,5 km alergare

Taxa de inscriere: se plateste la fata locului
• Copii – gratuit
• Membrii Lotrurilor Nationale – gratuit
• Participantii la Campionatul National de Wintertriathlon si Cupa Europeana de Wintertriathlon – gratuit
• Cadeti, Juniori, U23, Age Group – legitimati la un club afiliat FRTRI  : 20 RON
• Cadeti, Juniori, U23, Age Group – nelegitimati la un club afiliat FRTRI  : 40 RON

Program:
09:00 Proba de inot

Competitia se va desfasura cu starturi in serii cu maximum 4 sportivi pe un culoar
Ordinea intrarii in serii: copii, cadeti, junior, U23, Open (AG)
11:00 Proba de alergare – pista de alergare
Competitia se va desfasura cu starturi in serii cu maximum 10 sportivi la un start
Ordinea intrarii in serii : copii, cadeti, junior,U23, Open (AG), seriile fiind alcatuite dupa ordinea timpilor la inot.

Regulament
Premiere toate categoriile
Premiile vor consta in cupe, medalii, diplome si echipamente sportive.
Concursul se va organiza conform Regulamentul competiţional ITU şi Regulamentului de organizare a competiţiilor de duatlon şi triatlon al FRTRI.
Potrivit Regulamentului FRTRI, fiecare concurent trebuie să posede licenţă FRTRI. Licenţa poate fi emisă pentru un an (şi poate fi obţinută prin completarea anexei 7, şi achitarea sumei de 50 lei), sau pentru o zi (costul acesteia este de 10 lei şi îi conferă concurentului dreptul de a participa la concursul la care s-a înscris).

Bareme
Pentru Cadeţi 14-16 ani componenţa lotului va fi stabilită după rezultatele obţinute la acest test si rezultatele la competiţiile din anul 2016.
Bareme Cadeti

Inot Alergare Total
Masculin 05:00 09:00 14:00
Feminin 06:00 11:00 17:00

Pentru Juniori 17-19 ani si U23 distanţele de test sunt 750 metri înot si 5 km alergare. Componenţa lotului va fi stabilită în funcţie de rezultatele obţinute la acest test si rezultatele obţinute la competiţiile internaţionale, precum si la Campionatul naţional din 2016.
Bareme Junioare si U23 feminin

Inot Alergare Total
17-18 ani 11:30 20:30 32:00
19 ani / U23 11:00 20:00 31:00

Bareme Juniori si U23 masculin

Inot Alergare Total
17-18 ani 11:00 18:30 29:30
19 ani / U23 10:30 18:00 28:30

Pentru a intra în Lotul National de Juniori si U23, sportivul trebuie sa se încadreze în timpul total şi să nu depaseasca timpii pe probe cu mai mult de 5%.
Pentru elite distanţele de test sunt 750 metri înot si 5 km alergare. Componenţa lotului va fi stabilită în funcţie de rezultatele obţinute la acest test, rezultatele obţinute la competiţiile internaţionale şi Campionatul naţional din 2015. 
Bareme Elite

Inot Alergare
Elite Feminin 10:00 18:00
Elite Masculin 09:30 17:30

Pentru Copii 11-13 ani distanţele de test sunt 200 metri înot si 1,2 km alergare. Nu va exista lot naţional la această categorie, ci numai o evaluare a cluburilor si a copiilor. La aceasta categorie nu sunt impuse bareme de timpi.
Neprezentarea la aceste teste si bareme de verificare la categoriile de cadeţi, juniori, U23 şi elite, respectiv rezultatele obţinute sub baremele de verificare la juniori, U23 şi elite, atrage după sine neconvocarea sportivului respectiv la Loturile Naţionale si nefinanţarea sa pentru cantonamente si concursuri internaţionale.

Formulare inregistrare

Înscriere individuala Cupa Federatiei 2017

Înscriere multipla (pentru cluburi) Cupa Federatiei 2017

Fiecare club poate inscrie maximum 15 sportivi!







Concurenti

Categoriile 9,10,11 si 12 ani

START 9:00

NR. CONCURS NUME CLUB/LOCALITATE ANUL NASTERII CATEGORIE SEX
SERIA I CULOARUL 1
1 Constantinescu Noemi BSC Bucuresti 2008 9 F
2 Pap Gergo Master Swim&Tri 2008 9 M
3 Stroe Vlad Effort Club Bucuresti 2008 9 M
4 Mihai Teodora Maria Aqua Sport Galati 2007 10 F
SERIA I CULOARUL 2
5 Singuran Amalia Trident Triathlon Team 2007 10 F
6 Tota Ecaterina amator-TLCom.ro 2007 10 F
7 Iatan Ilinca Master Swim&Tri 2007 10 F
8 Gagyi Botond H20 Tg.Mures 2007 10 M
SERIA I CULOARUL 3
9 Gozutok Attila H20 Tg.Mures 2007 10 M
10 Kovacs Csanad H20 Tg.Mures 2007 10 M
11 Pazu Andrei Trident Triathlon Team 2007 10 M
12 Ciortan Cosmin Aqua Vita Tulcea 2007 10 M
SERIA I CULOARUL 4
13 Udeanu Youness Master Swim&Tri 2007 10 M
14 Albu Andreea IBSB Bucuresti 2006 11 F
15 Boboc Raluca Alexandra Aqua Sport Galati 2006 11 F
16 Braticevici Carmen Master Swim&Tri 2006 11 F

START 9:10

NR. CONCURS NUME CLUB/LOCALITATE ANUL NASTERII CATEGORIE SEX
SERIA II CULOARUL 1
17 Ginghina Alina Andreea Aqua Sport Galati 2006 11 F
18 Iancu Erika Luana Aqua Sport Galati 2006 11 F
19 Iofciu Alexandra Sophie Constanta 2006 11 F
20 Ion Larisa Trident Triathlon Team 2006 11 F
SERIA II CULOARUL 2
21 Iov Denisa Aqua Vita Tulcea 2006 11 F
22 Petrea Ana H20 Tg.Mures 2006 11 F
23 Radu Ariana Maria Aqua Sport Galati 2006 11 F
24 Vajda Orsolya Aqua 01 Cluj 2006 11 F
SERIA II CULOARUL 3
25 Bocai Vlad Trident Triathlon Team 2006 11 M
26 Chesler Robert Trident Triathlon Team 2006 11 M
27 Dorobat Darius Aqua Sport Galati 2006 11 M
28 Neagu Tudor Master Swim&Tri 2006 11 M
SERIA II CULOARUL 4
29 Neculai Matei Aqua Vita Tulcea 2006 11 M
30 Pop Radu Aqua 01 Cluj 2006 11 M
31 Popa Victor Trident Triathlon Team 2006 11 M
32 Precup Horea Aqua 01 Cluj 2006 11 M

START 9:20

NR. CONCURS NUME CLUB/LOCALITATE ANUL NASTERII CATEGORIE SEX
SERIA III CULOARUL 1
33 Savuca Luca Ionut Aqua Sport Galati 2006 11 M
34 Slavu Rares Stefan Aqua Sport Galati 2006 11 M
35 Tincu Daniel Aqua Vita Tulcea 2006 11 M
36 Todaras Rares Aqua 01 Cluj 2006 11 M
SERIA III CULOARUL 2
37 Chis Ariana Aqua 01 Cluj 2005 12 F
38 Cralea Denisa Aqua Vita Tulcea 2005 12 F
39 Ganea Anastasia Aqua Vita Tulcea 2005 12 F
40 Pojar Alexandra Aqua 01 Cluj 2005 12 F
SERIA III CULOARUL 3
41 Baciu Angelo Patrick BSC Bucuresti 2005 12 M
42 Chirachina Bogdan Aqua Vita Tulcea 2005 12 M
43 Fizesan Alexandru Aqua 01 Cluj 2005 12 M
44 Pap Tamas Master Swim&Tri 2005 12 M
SERIA III CULOARUL 4
45 Rusu Horea Aqua 01 Cluj 2005 12 M
46 Sendroiu Vlad Olimpia Bucuresti 2005 12 M
47 Serban Paul Aqua 01 Cluj 2005 12 M
48 Simion Stefan Aqua Vita Tulcea 2005 12 M

START 9:30

NR. CONCURS NUME CLUB/LOCALITATE ANUL NASTERII CATEGORIE SEX
SERIA IV CULOARUL 1
49 Simon Boglarka Miercurea Ciuc 2005 12 M
50 Terebesi Nandor Aqua 01 Cluj 2005 12 M
51 Tincu Liviu Aqua Vita Tulcea 2005 12 M
52 Tota Dimitrie amator-TLCom.ro 2005 12 M
SERIA IV CULOARUL 2
53 Vladar Ede Aqua 01 Cluj 2005 12 M
54 Zigarov Gabriel Aqua Vita Tulcea 2005 12 M
55 Avram Denisa Aqua Vita Tulcea 2004 13 F
56 Bajko Eszter H20 Tg.Mures 2004 13 F
SERIA IV CULOARUL 3
57 Bocaneala Elena Aqua Sport Galati 2004 13 F
58 Carnat Mara Aqua Vita Tulcea 2004 13 F
59 Constantinescu Maria BSC Bucuresti 2004 13 F
60 Damian Casia Trident Triathlon Team 2004 13 F
SERIA IV CULOARUL 4
61 Palade Ana Maria Aqua Vita Tulcea 2004 13 F
62 Stanciu Maria Master Swim&Tri 2004 13 F
63 Szabo Sara Aqua 01 Cluj 2004 13 F
64 Besenyei Anna-Maria BSC Bucuresti 2004 13 M

START 9:40

NR. CONCURS NUME CLUB/LOCALITATE ANUL NASTERII CATEGORIE SEX
SERIA V CULOARUL 1
65 Bondei Radu CSA Steaua 2004 13 M
66 Costan Alexandru Aqua Vita Tulcea 2004 13 M
67 Cristea Teodor Aqua Vita Tulcea 2004 13 M
68 Fortu Eduard Andrei Aqua Sport Galati 2004 13 M
SERIA V CULOARUL 2
69 Gelea Andrei Master Swim&Tri 2004 13 M
70 Gherghel Vlad Master Swim&Tri 2004 13 M
71 Hodina Razvan Aqua Sport Galati 2004 13 M
72 Ion Alexandru Aqua Vita Tulcea 2004 13 M
SERIA V CULOARUL 3
73 Panait Rares Master Swim&Tri 2004 13 M
74 Pazu Mihnea Trident Triathlon Team 2004 13 M
75 Pop Ovidiu Aqua 01 Cluj 2004 13 M
76 Pop Vlad Aqua 01 Cluj 2004 13 M
SERIA V CULOARUL 4
77 Roman Paul H20 Tg.Mures 2004 13 M
78 Rosu Codrin Juvenes Tg.Mures 2004 13 M
79 Soare Darius Master Swim&Tri 2004 13 M

Categoria cadeti 14-16 ani START 10:00

START 10:00

NR. CONCURS NUME CLUB/LOCALITATE ANUL NASTERII CATEGORIE SEX
SERIA I CULOARUL 1
80 Coteanu Maria Trident Triathlon Team 2003 14-16 F
81 Dudau Delia Oana ASDVA Galati 2003 14-16 F
82 Frant Madalina Master Swim&Tri 2001 14-16 F
83 Iasar Lavinia Aqua Vita Tulcea 2003 14-16 F
84 Iordache Andreea Master Swim&Tri 2003 14-16 F
SERIA I CULOARUL 2
85 Matei Bobarnac Andreea CSA Steaua 2002 14-16 F
86 Perjoiu Alice CSA Steaua 2003 14-16 F
87 Prelipcean Diana Trident Triathlon Team 2003 14-16 F
88 Radu Gloria Master Ski&Bike Tg.Mures 2002 14-16 F
89 Sandu Ana Maria Aqua Vita Tulcea 2003 14-16 F
SERIA I CULOARUL 3
90 Tatcu Sabina Aqua Vita Tulcea 2003 14-16 F
91 Turlica Ramona Aqua 01 Cluj 2002 14-16 F
92 Vasilescu Natalia Master Swim&Tri 2002 14-16 F
93 Vulpoiu Ana Master Swim&Tri 2001 14-16 F
SERIA I CULOARUL 4
94 Balan Rares Alexandru Aqua Sport Galati 2003 14-16 M
95 Boca Gabriel Aqua 01 Cluj 2002 14-16 M
96 Cojocaru George Aqua Vita Tulcea 2002 14-16 M
97 Draghici Ionut Mihai ACS Triathlon For Life 2001 14-16 M
98 Dragici Marcel ACS Triathlon For Life 2003 14-16 M

START 10:15

NR. CONCURS NUME CLUB/LOCALITATE ANUL NASTERII CATEGORIE SEX
SERIA II CULOARUL 1
99 Hilban Gabriel CSA Steaua 2002 14-16 M
100 Ion Gabriel Aqua Vita Tulcea 2003 14-16 M
101 Ivanov Emilian Aqua Vita Tulcea 2002 14-16 M
102 Marinescu Alexandru CSA Steaua 2003 14-16 M
SERIA II CULOARUL 2
103 Meghea Dominic Olimpia Bucuresti 2003 14-16 M
104 Meszaros Balazs H20 Tg.Mures 2003 14-16 M
105 Moloaga David Bucuresti 2003 14-16 M
106 Popa Robert Trident Triathlon Team 2002 14-16 M
SERIA II CULOARUL 3
107 Preda Luca Mircea ACS Triathlon For Life 2002 14-16 M
108 Radu Alexandra Aqua Vita Tulcea 2003 14-16 M
109 Rogoz Erick Aqua 01 Cluj 2001 14-16 M
110 Sendroiu Andrei Olimpia Bucuresti 2003 14-16 M
SERIA II CULOARUL 4
111 Sevastian Mares Aqua Vita Tulcea 2003 14-16 M
112 Smirnov Laurentiu Aqua Vita Tulcea 2002 14-16 M
113 Tanase Evelyn Aqua Vita Tulcea 2003 14-16 M
114 Vale Lucian Olimpia Bucuresti 2001 14-16 M
115 Zigarov Vlad Aqua Vita Tulcea 2003 14-16 M

Categoria juniori, U23, AG

START 10:30

NR. CONCURS NUME CLUB/LOCALITATE ANUL NASTERII CATEGORIE SEX
SERIA I CULOARUL 1
116 Budusan Dayana Aqua 01 Cluj 2000 17-19 F
117 Nichifor Ana Maria Aqua Vita Tulcea 1998 17-19 F
118 Simon Kinga Master Ski&Bike Tg.Mures 1999 17-19 F
119 Adrian Morar Politehnica Cluj 2000 17-19 M
120 Balica Mircea CSA Steaua 1999 17-19 M
SERIA I CULOARUL 2
121 Bracaci Daniel Aqua Sport Galati 1998 17-19 M
122 Chis Andrei Aqua 01 Cluj 2000 17-19 M
123 Hasegan Vlad Olimpia Bucuresti 1999 17-19 M
124 Ion Nicolae Alexandru CS Delfinul Bucuresti 1998 17-19 M
125 Niculae Alexandru Aqua Vita Tulcea 1999 17-19 M
SERIA I CULOARUL 3
126 Romas Catalin Olimpia Bucuresti 2000 17-19 M
127 Serban Teodor-Barna H20 Tg.Mures 2000 17-19 M
128 Tranulea Cristian ACS Atena Constanta 2000 17-19 M
129 Troanca Stefan Olimpia Bucuresti 2000 17-19 M
130 Zoldi Botond Master Ski&Bike Tg.Mures 2000 17-19 M
SERIA I CULOARUL 4
131 Manac Antoanela ACS Atena Constanta 1995 U23 F
132 Daniel Attila Tri-Aluta Sf.Gheorghe 1995 U23 M
133 Dumitru Alexandru CSM Braila 1995 U23 M
134 Seitan Nicolae Olimpia Bucuresti 1997 U23 M
135 Simon Gergo CSA Steaua 1996 U23 M

START 10:45

NR. CONCURS NUME CLUB/LOCALITATE ANUL NASTERII CATEGORIE SEX
SERIA II CULOARUL 1
136 Georgescu Andrei Vladimir Bucuresti 1988 24-29 M
137 Toma Alex Olimpia Bucuresti 1991 24-29 M
138 Beres Hunor Bucuresti 1981 30-39 M
139 Cotei Bogdan-Gheorghe Bucuresti 1978 30-39 M
140 Cretu Lucian Bucuresti 1979 30-39 M
SERIA II CULOARUL 2
141 Cucu Ionut Bucharest cyling tour team 1986 30-39 M
142 Lupescu Silviu Alexandru Bucharest cyling tour team 1987 30-39 M
143 Makar Ivan Bucuresti 1982 30-39 M
144 Murar George CSA Steaua 1984 30-39 M
145 Pintile Dragos Bucuresti 1979 30-39 M
SERIA II CULOARUL 3
146 Simion Florin Pegas Triathlon 1980 30-39 M
147 Tanase George Pitesti 1980 30-39 M
148 Voicu Lucian Otopeni 1980 30-39 M
149 Birligea Mihaela Aqua Sport Galati 1969 40-49 F
150 Constantinescu Oana BSC Bucuresti 1972 40-49 F
SERIA II CULOARUL 4
151 Mihaela Hodina Aqua Sport Galati 1973 40-49 F
152 Birligea Gabriel Aqua Sport Galati 1969 40-49 M
153 Ene Razvan CSA Steaua 1973 40-49 M
154 Mihai Cosmin Aqua Sport Galati 1974 40-49 M

START 11:05

NR. CONCURS NUME CLUB/LOCALITATE ANUL NASTERII CATEGORIE SEX
SERIA III CULOARUL 1
155 Mihai Leontin Seven Sport Club 1977 40-49 M
156 Serban Fratile Bucuresti 1972 40-49 M
157 Tandara Ionut Velopower 1977 40-49 M
158 Szikszai Janos Bruno Master Ski&Bike Tg.Mures 1967 50-59 M
SERIA III CULOARUL 2
159 Aleonte Ionel Constanta 1951 60+ M
160 Constantin Apostu Euxin Constanta 1955 60+ M
161 Carje Costel Viorel Pitesti 1974 40-49 M

Concurenti inscrisi

NR Concurent Club/Localitate Categorie
1 Constantinescu Noemi BSC Bucuresti 9 F
2 Pap Gergo Master Swim&Tri 9 M
3 Iatan Ilinca Master Swim&Tri 10 F
4 Mihai Teodora Maria Aqua Sport Galati 10 F
5 Singuran Amalia Trident Triathlon Team 10 F
6 Tota Ecaterina amator-TLCom.ro 10 F
7 Ciortan Cosmin Aqua Vita Tulcea 10 M
8 Gagyi Botond H20 Tg.Mures 10 M
9 Gozutok Attila H20 Tg.Mures 10 M
10 Kovacs Csanad H20 Tg.Mures 10 M
11 Pazu Andrei Trident Triathlon Team 10 M
12 Stroe Vlad Effort Club Bucuresti 10 M
13 Udeanu Youness Master Swim&Tri 10 M
14 Albu Andreea IBSB Bucuresti 11 F
15 Boboc Raluca Alexandra Aqua Sport Galati 11 F
16 Braticevici Carmen Master Swim&Tri 11 F
17 Ginghina Alina Andreea Aqua Sport Galati 11 F
18 Iancu Erika Luana Aqua Sport Galati 11 F
19 Iofciu Alexandra Sophie Constanta 11 F
20 Ion Larisa Trident Triathlon Team 11 F
21 Iov Denisa Aqua Vita Tulcea 11 F
22 Petrea Ana H20 Tg.Mures 11 F
23 Radu Ariana Maria Aqua Sport Galati 11 F
24 Vajda Orsolya Aqua 01 Cluj 11 F
25 Bocai Vlad Trident Triathlon Team 11 M
26 Chesler Robert Trident Triathlon Team 11 M
27 Dorobat Darius Aqua Sport Galati 11 M
28 Neagu Tudor Master Swim&Tri 11 M
29 Neculai Matei Aqua Vita Tulcea 11 M
30 Pop Radu Aqua 01 Cluj 11 M
31 Popa Victor Trident Triathlon Team 11 M
32 Precup Horea Aqua 01 Cluj 11 M
33 Savuca Luca Ionut Aqua Sport Galati 11 M
34 Slavu Rares Stefan Aqua Sport Galati 11 M
35 Tincu Daniel Aqua Vita Tulcea 11 M
36 Todaras Rares Aqua 01 Cluj 11 M
37 Chis Ariana Aqua 01 Cluj 12 F
38 Cralea Denisa Aqua Vita Tulcea 12 F
39 Ganea Anastasia Aqua Vita Tulcea 12 F
40 Pojar Alexandra Aqua 01 Cluj 12 F
41 Baciu Angelo Patrick BSC Bucuresti 12 M
42 Chirachina Bogdan Aqua Vita Tulcea 12 M
43 Fizesan Alexandru Aqua 01 Cluj 12 M
44 Pap Tamas Master Swim&Tri 12 M
45 Rusu Horea Aqua 01 Cluj 12 M
46 Sendroiu Vlad Olimpia Bucuresti 12 M
47 Serban Paul Aqua 01 Cluj 12 M
48 Simion Stefan Aqua Vita Tulcea 12 M
49 Simon Boglarka Miercurea Ciuc 12 M
50 Terebesi Nandor Aqua 01 Cluj 12 M
51 Tincu Liviu Aqua Vita Tulcea 12 M
52 Tota Dimitrie amator-TLCom.ro 12 M
53 Vladar Ede Aqua 01 Cluj 12 M
54 Zigarov Gabriel Aqua Vita Tulcea 12 M
55 Avram Denisa Aqua Vita Tulcea 13 F
56 Bajko Eszter H20 Tg.Mures 13 F
57 Bocaneala Elena Aqua Sport Galati 13 F
58 Carnat Mara Aqua Vita Tulcea 13 F
59 Constantinescu Maria BSC Bucuresti 13 F
60 Damian Casia Trident Triathlon Team 13 F
61 Palade Ana Maria Aqua Vita Tulcea 13 F
62 Stanciu Maria Master Swim&Tri 13 F
63 Szabo Sara Aqua 01 Cluj 13 F
64 Besenyei Anna-Maria BSC Bucuresti 13 M
65 Bondei Radu CSA Steaua 13 M
66 Costan Alexandru Aqua Vita Tulcea 13 M
67 Cristea Teodor Aqua Vita Tulcea 13 M
68 Fortu Eduard Andrei Aqua Sport Galati 13 M
69 Gelea Andrei Master Swim&Tri 13 M
70 Gherghel Vlad Master Swim&Tri 13 M
71 Hodina Razvan Aqua Sport Galati 13 M
72 Ion Alexandru Aqua Vita Tulcea 13 M
73 Panait Rares Master Swim&Tri 13 M
74 Pazu Mihnea Trident Triathlon Team 13 M
75 Pop Ovidiu Aqua 01 Cluj 13 M
76 Pop Vlad Aqua 01 Cluj 13 M
77 Roman Paul H20 Tg.Mures 13 M
78 Rosu Codrin Juvenes Tg.Mures 13 M
79 Soare Darius Master Swim&Tri 13 M
80 Coteanu Maria Trident Triathlon Team 14-16 F
81 Dudau Delia Oana ASDVA Galati 14-16 F
82 Frant Madalina Master Swim&Tri 14-16 F
83 Iasar Lavinia Aqua Vita Tulcea 14-16 F
84 Iordache Andreea Master Swim&Tri 14-16 F
85 Matei Bobarnac Andreea CSA Steaua 14-16 F
86 Perjoiu Alice CSA Steaua 14-16 F
87 Prelipcean Diana Trident Triathlon Team 14-16 F
88 Radu Gloria Master Ski&Bike Tg.Mures 14-16 F
89 Sandu Ana Maria Aqua Vita Tulcea 14-16 F
90 Tatcu Sabina Aqua Vita Tulcea 14-16 F
91 Turlica Ramona Aqua 01 Cluj 14-16 F
92 Vasilescu Natalia Master Swim&Tri 14-16 F
93 Vulpoiu Ana Master Swim&Tri 14-16 F
94 Boca Gabriel Aqua 01 Cluj 14-16 M
95 Cojocaru George Aqua Vita Tulcea 14-16 M
96 Draghici Ionut Mihai ACS Triathlon For Life 14-16 M
97 Dragici Marcel ACS Triathlon For Life 14-16 M
98 Hilban Gabriel CSA Steaua 14-16 M
99 Ion Gabriel Aqua Vita Tulcea 14-16 M
100 Ivanov Emilian Aqua Vita Tulcea 14-16 M
101 Marinescu Alexandru CSA Steaua 14-16 M
102 Meghea Dominic Olimpia Bucuresti 14-16 M
103 Meszaros Balazs H20 Tg.Mures 14-16 M
104 Moloaga David Bucuresti 14-16 M
105 Popa Robert Trident Triathlon Team 14-16 M
106 Preda Luca Mircea ACS Triathlon For Life 14-16 M
107 Radu Alexandra Aqua Vita Tulcea 14-16 M
108 Rogoz Erick Aqua 01 Cluj 14-16 M
109 Sendroiu Andrei Olimpia Bucuresti 14-16 M
110 Sevastian Mares Aqua Vita Tulcea 14-16 M
111 Smirnov Laurentiu Aqua Vita Tulcea 14-16 M
112 Tanase Evelyn Aqua Vita Tulcea 14-16 M
113 Vale Lucian Olimpia Bucuresti 14-16 M
114 Zigarov Vlad Aqua Vita Tulcea 14-16 M
115 Budusan Dayana Aqua 01 Cluj 17-19 F
116 Nichifor Ana Maria Aqua Vita Tulcea 17-19 F
117 Adrian Morar Politehnica Cluj 17-19 M
118 Balica Mircea CSA Steaua 17-19 M
119 Bracaci Daniel Aqua Sport Galati 17-19 M
120 Chis Andrei Aqua 01 Cluj 17-19 M
121 Hasegan Vlad Olimpia Bucuresti 17-19 M
122 Ion Nicolae Alexandru CS Delfinul Bucuresti 17-19 M
123 Niculae Alexandru Aqua Vita Tulcea 17-19 M
124 Romas Catalin Olimpia Bucuresti 17-19 M
125 Serban Teodor-Barna H20 Tg.Mures 17-19 M
126 Simon Kinga Master Ski&Bike Tg.Mures 17-19 M
127 Tranulea Cristian ACS Atena Constanta 17-19 M
128 Troanca Stefan Olimpia Bucuresti 17-19 M
129 Zoldi Botond Master Ski&Bike Tg.Mures 17-19 M
130 Georgescu Andrei Vladimir Bucuresti 24-29 M
131 Toma Alex Olimpia Bucuresti 24-29 M
132 Beres Hunor Bucuresti 30-39 M
133 Cotei Bogdan-Gheorghe Bucuresti 30-39 M
134 Cretu Lucian Bucuresti 30-39 M
135 Cucu Ionut Bucharest cyling tour team 30-39 M
136 Lupescu Silviu Alexandru Bucharest cyling tour team 30-39 M
137 Makar Ivan Bucuresti 30-39 M
138 Murar George CSA Steaua 30-39 M
139 Pintile Dragos Bucuresti 30-39 M
140 Simion Florin Pegas Triathlon 30-39 M
141 Voicu Lucian Otopeni 30-39 M
142 Birligea Mihaela Aqua Sport Galati 40-49 F
143 Constantinescu Oana BSC Bucuresti 40-49 F
144 Mihaela Hodina Aqua Sport Galati 40-49 F
145 Birligea Gabriel Aqua Sport Galati 40-49 M
146 Ene Razvan CSA Steaua 40-49 M
147 Mihai Cosmin Aqua Sport Galati 40-49 M
148 Mihai Leontin Seven Sport Club 40-49 M
149 Serban Fratile Bucuresti 40-49 M
150 Tandara Ionut Velopower 40-49 M
151 Szikszai Janos Bruno Master Ski&Bike Tg.Mures 50-59 M
152 Aleonte Ionel Constanta 60+ M
153 Constantin Apostu Euxin Constanta 60+ M
154 Manac Antoanela ACS Atena Constanta U23 F
155 Daniel Attila Tri-Aluta Sf.Gheorghe U23 M
156 Dumitru Alexandru CSM Braila U23 M
157 Seitan Nicolae Olimpia Bucuresti U23 M
158 Simon Gergo CSA Steaua U23 M

Pin It on Pinterest